Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

POHLAVÍ: Transgenderismus mrzačí mládež (3. část)

diskuse (12)

Je to politický boj

Musíme si uvědomit, že problém transsexuality je zneužit pokrokáři pro politickou manipulaci. V úvodu mé stati (v prvním zveřejněném díle) bylo poukázáno na dramatický vývoj situace v USA. Ono pokrokářské politikum je zde patrné na počtech transgenderových mladistvých v USA podle jednotlivých států, každý totiž k tématu přistupuje různě podle politické příslušnosti. Ve Spojených státech s počtem obyvatel cca 331 milionů lidí se celkem 1,6 milionu lidí identifikuje jako trans osoby, přičemž je zajímavé, že z toho 7 států, kde je procentuální zastoupení tzv. transgenderové mladé populace v jejich vrstevnické skupině nejvyšší (tj. mezi 2-3 %) jsou ty, v nichž vládne levicová Demokratická strana (Kalifornie, Maryland, D.C, New York, Nové Mexiko, Rhode Island, Havaj).1 Právě zde se toto původně výhradně medicínské téma již přesunulo na politické kolbiště jako ideologický problém.

Politické reprezentace a úřady, kde jsou včele představitelé Demokratické strany, se snaží svým působením situaci ještě umocnit. Místo toho, aby se veřejně propagovaly rodinné terapie, tak levicová vedení těchto celků dělají přesný opak a záměrně více upozaďují vliv rodičů a škol na děti. Například generální prokurátor Kalifornie Rob Bonta loni zažaloval jeden ze školních obvodů kvůli novým pravidlům, podle kterých musí školy informovat rodiče, pokud se jejich děti začnou vnímat za opačné pohlaví nebo oslovovat neutrálními zájmeny.

Transgenderové dětí a mladiství prý podle kalifornského prokurátora nacházejí ve škole jediné bezpečné útočiště. Pokud zmatení mladiství něco potřebují, je to kontakt s rodiči, kteří jediní mohou dětem zprostředkovat uvědomění s pohlavní identitou. Tato záměrná manipulace odstavující vlivy rodiny je zhoubnou zvráceností destruující nejintimnější mezilidské vazby.

Naproti tomu republikáni se v celkem 20 státech, kde jsou u moci, snaží se sociální nákazou bojovat a zákonem nezletilým zakazovat přístup k blokátorům puberty a hormonální terapii. I za cenu, že jdou často do sporu s pokrokářskými právními skupinami. V USA se tak genderová válka vnímá jako politický boj o mladou generaci.

Tradiční rodinný model musí být podpořen

Takto postavená debata u nás bohužel není. Naši vládní politici jdou ve stejných stopách jako pokrokářští politici na Západě. Zhoubný trend loni podpořili např. tím, že na školách budují bezpohlavní toalety a zavádí rodově neutrální jména. Zmocněnkyně pro lidská práva Šimáčková – Laurenčíková loni hlasitě požadovala, aby se změna pohlaví uskutečnila pouze prohlášením bez nutnosti kastrace. Úředně deklarované pohlaví tak nemusí dle ní odpovídat vrozenému pohlaví. Jejím zřejmým přáním je, aby se ještě více uvrhl mužský a ženský svět do krize. Tento absurdní návrh, se kterým již v roce 2018 přišlo Ministerstvo spravedlnosti, má dnes podporu Pirátů, STAN i TOP 09, kteří v únoru tohoto roku vyjádřili souhlas s touto úpravou občanského zákoníku (ve vládní koalici ale není jednota, zejména kvůli lidovcům).

Transgenderové lobby naplňuje naše nejhorší obavy ze sociálního inženýrství. Těla mladých lidí je mrzačena a jejich duše pokřivovány. Je nejvyšší čas pracovat na obnově fungování tradiční rodiny. Problém někteří psychiatři vidí v tom, že rodiny chodí se svými dětmi na léčbu pozdě.

Nenáhodný bude nárůst nezletilých žadatelů o tranzici v období covidu, kdy psychologická zátěž negativně působící na celou rodinu rostla. Covidová izolace také odvrhla vyrůstající od běžného života a přesunula podstatnou etapu výchovy do „online“ socializace Tik Toků, Netflixu a sociálních sítí, které jsou pro pokrokáře indoktrinačním nástrojem. Na internetu, kde se odehrává také podstatná část dnešní komunikace mezi juniorními vrstevníky, dnes existuje řada transgenderových komunit, jenž mladé lákají na cestu deviantní sexuální identity.2 Média mladým přeoperované prezentují jako něco přirozeného a např. oslavně vzývají transgenderové vítězky soutěží miss, což není ve výsledku žádná soutěž krásy, ale souboj dovedností chirurgů s přírodou.

Princip této mediální nákazy je podobný slavnému dílu Johanna W. Goetha Utrpení mladého Werthera. Milostný román podnítil sebevražednost mladých, kteří se identifikovali s řešením hlavní postavy příběhu. A co teprve sugestivní sociální sítě. Destrukce mladých lidí, kteří byli genderovou ideologií indoktrinováni, je jednou z největších zvráceností současnosti. Je ukázkou, že se pokrokáři obrátili explicitně proti člověku. Nebudují jako kdysi zaslíbený kolektivistický svět, jenž byl chybným příslibem obecného blaha, který se pak rozpadl pod tíhou chybného uvažování. Tohle je od samého počátku záměrné čiré zlo s cílem absolutní koncentrace moci a ovládání člověka.

Rodiny musí se svými potomky komunikovat. K jejich rezolutnímu rozhodnutí projít změnou pohlaví dochází totiž často dlouho poté, co dítě prožívající v osamělosti onu konfusi rolí bez opory milujících a stabilních dospělých.3 Dříve rodiny spolu trávily více času, dnes tento společně trávený čas nahrazují právě sociální sítě a roli vnímajícího dospělého převzaly neziskovky, aniž by rodiče měli kontrolu nad jejich vlivem. To se musí změnit.

Nesmíme tomu jen nečinně bezbranně přihlížet. Nenechme se odradit zdánlivě medicínskou debatou, už kovidistická totalita nám ukázala, že zdravý rozum má své opodstatnění a medicínská věda umí být pro politické ambice zneužita. Doufejme, že u mnohých případů zasáhneme ještě včas. Uvědomme si, že se může jednat o velmi závažnou revoluci, kdy změnou přístupu k životu naší mládeže může dojít k radikální změně podoby a fungování celé společnosti a našeho tradičního světa. S těmito nebezpečnými tendencemi směřujícími k převratu je třeba co nejdříve rázně bojovat.

Zveřejněno v květnovém čísle měsíčníku TO

1 Herman, J. L.; Flores, A. R.; O’Neill, K. K. (2022) How many adults and youth identify as transgender in the United States. Ucla: Williams Institute. Dotupné na odkazu zde.

2 Aktivisté na sociálních sítích publikují třeba tato tvrzení: Pokud si myslíte, že byste mohli být trans, tak jste. Testosteron je úžasný a může vyřešit všechny vaše problémy. Nemusíte si být jisti, že jste transgender, abyste mohli jít na hormony. Pokud by vás rodiče milovali, podporovali by vaši trans identitu. Pokud vás vaši rodiče nepodporují, je v pořádku přerušit kontakt s nimi. Pokud nejste podporováni ve své identitě, pravděpodobně se zabijete. Pokud jste se někdy cítili jinak, úzkostlivě nebo se báli, nebo jste měli pocit, že nezapadáte, existuje transgender komunita připravená vás přijmout a stát se vaší novou rodinou (Weiss, P.)

3 Chvála, V., Trapková, L. (2022) Genderová dysforie jako fenomén naší doby? Psychiatr. praxi 2022;23(1):e33-e41

Aston Ondřej Neff
19. 7. 2024

Von der Leyen je ztělesnění všeho, co je příčinou dramatického úpadku… všeho, na co sáhla. Zničila...

Michael Pánek
19. 7. 2024

Zástupci opozice navrhli, aby slovenský parlament přijal usnesení odsuzující raketový útok na...

Lubomír Stejskal
19. 7. 2024

Ono je to totiž s dnešním Tureckem, potažmo s Erdoganem, podstatně složitější. Jistěže každý...

Martin Mařák
19. 7. 2024

Ani bych se nedivil, kdyby prezident Macron nakonec pověřil sestavením vlády nějakého relativně...

Vratislav Hlubuček
19. 7. 2024

Se znepokojením pozoruji rozvírání Overtonova okna v Ukrajinském konfliktu. Podpora napadené...

Aston Ondřej Neff
16. 7. 2024

Je až pozoruhodné, jak malou pozornost vyvolalo v našich médiích oznámení Roberta Fica z minulého...

Aston Ondřej Neff
18. 7. 2024

Premiér Fiala oznámil že Korejci tam dostaví dva bloky a vláda s nimi vyjedná opci na dva další...

Marian Kechlibar
16. 7. 2024

Ve špionážní klasice Fredericka Forsytha Šakal se nachází scéna, která musela až do včerejška na...

Aston Ondřej Neff
17. 7. 2024

Nedávná změna vzezření Psa se chystala delší dobu. Do zákulisí nevidím, jen mohu usuzovat, že s...

Aston Ondřej Neff
19. 7. 2024

Von der Leyen je ztělesnění všeho, co je příčinou dramatického úpadku… všeho, na co sáhla. Zničila...

Lidovky.cz, ČTK
19. 7. 2024

Poslanec slovenské sněmovny z klubu nejmenší vládní Slovenské národní strany (SNS) Pavel Ľupták byl...

Lidovky.cz, ČTK
19. 7. 2024

Petr Rada bude moci být na lavičce Dukly Praha v sobotním utkání úvodního kola prvoligové sezony...

ČTK, Lidovky.cz
19. 7. 2024

Na luxusním bulváru Champs-Élysées v Paříži byl ve čtvrtek při útoku nožem zraněn policista....

Stanislav Kučera
19. 7. 2024

Jde o ohromující čísla. 16 milionů fandů na místě, čtyři miliardy diváků u televize. Slavnostnímu...

Jindřich Göth
19. 7. 2024

V 94 letech zemřel americký komediální herec Bob Newhart. Českým divákům byl známý především jako...

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz