Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

KV

Dostat nalískáno pořádně na "obhýždí" lískovkou násobně při symptomech transgenderu, ona by je ta pochybnost o typu 5-ti tuctů pohlaví přešla, tedy "bono publico". Buzíci a lesby mi nevadí, pokud ze své úchylnosti nedělají majáles Pride parade, s pavími pery v konečnících. Nu, věc názoru, v 60. létech jsme buzíky, za přihlížení okrskářů, máčeli v kašnách, aby si ochladili nažhavené gonády.

LZ

L68u79i44s 49Z53í85d50e34k

13. 6. 2024 16:45

Dej děcku telefon, vymysli totální krávovinu a psychiatři nestíhají.... Co se takhle zeptat na tranďákoviny a 99 pohlaví budoucí vládce Západu - muslimy ?

KK

Svět je dvacetkrát přelidněný. Není divu, že degeneruje. Chce to odmuslimit a odnegřit Evropu.

ŚS

Ač ukrutně riskuji jebec, tak si troufám tvrdit, že opak je pravdou. Odstraněním muslimů nezmizí nic z toho všechno, co vás tak štve - feminismus, genderismus, homosexualismus, transgenderismus, socialismus, klimatismus a další ismy. Naopak, všechny ty degenerativní politiky zmizí teprve, až se Evropy zmocní muslimové a zbyde jen Islám.

KK

Marxismem poháněný feminismus zasluhuje jen jedno. Kulku.

LD

L24i10b76o81r 93D64a10v34i73d

13. 6. 2024 13:06

Veškerý genderismus není ničím jiným, než satanským výsměchem Božímu řádu s przněním člověka jakožto Božího stvoření.

RL

Ano, a Boží řád je pro změnu výsměchem zdravému rozumu. Je to na stejné úrovni, jeden se klaní neexistujícím 36 pohlavím, a druhý neexistujícímu libovolnému bohu, přičemž má ještě tu drzost tvrdit, že žádný jiný bůh neexistuje. To přece dává smysl. ;-D ;-D ;-D

ŚS

Tohle je jen přechodné téma. Chalífát to snadno a rychle vyřeší.

VB

Máte pravdu. 6ádné operace a hormony. Stačí hromada kamení a pár šikovných vrhačů,

JV

Zase, vcelku dost prosté řešení:

My všichni, kdo se cítíme spokojeni se svou rolí jako muž nebo žena (v souladu se svými pohlavními orgány) musíme být stejně aktivní a úporní, jako ti, co se tak necítí.

Nebojím se, že budeme převálcováni (jejich je slepá ulice), ale někteří psychicky slabší jedinci se ke své škodě nechávají zblbnout.

ZG

Už jsem to tu jednou napsal:

Běda nám, jestli se s tím včas nepřestane. Muslimové nás pak dobudou bez jediného výstřelu.

Lidé probuďte se a zastavte to.

MN

Pohlavní dysforie není nic co by vhodně aplikovaná euthanasie nedokázala permanentně vyléčit.

Lidí je dost a blbých lidí je víc než dost. Navíc po hormonální léčbě a operaci se to (pokud to není muž ani žena, je to rod střední) stejně rozmnožovat nebude, tak je jenom ekologické ukončit uhlíkovou stopu hned :-)

Samozřejmě s přáním do budoucího života: "Nechť se vtělíš do hermafroditního slimáka" :-)))

Foto

T69o52m15á97š 26H29r37a54j

13. 6. 2024 8:18

To je pravda do chvíle, kdy s alternativním pohlavím přijde domů ze školy vaše vlastní dítě. Pak budete hledat koho zasebevraždit v učitelském sboru.

JJ

J46u79r51a 58J94u48r23a37x

13. 6. 2024 7:01

No jo no, blbost - zde transgenderismus - kvete rudými květy; rozličné pohlavní úchylky, jejichž výskyt v populaci je normálně marginální, jsou vydávány za přednost a vzor. A hysteričtí hlupci - a hysterické hlupky, abych byl gender vyvážený - na to naskakují jako na módní vlnu.

Doba vymknuta z kloubů šílí.

RL

Bohužel - ovšem jako jakákoliv jiná. Lidstvo se jako celek prostě nikdy nepoučí... :-(

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz