Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

Foto

I97v53a33n 32T52e87r32e49n

12. 6. 2024 19:57

V Emerike, kde takmer fsetky tieto sialenstva zacinaju je to ohromny business. Follow the Money. ;-)

VN

Muslimové už si s naší civilizací a těmito jejími problémy poradí.

Neraduji se z toho, jen konstatuji.

MK

Ty svoje už vyřešili, že od nich čekáte řešení našich? Nebo sem jen přivážejí další?

PB

P94e14t85r 25B87r74e24c13í92k

12. 6. 2024 14:59

Lidstvo je ŽENA. neví co chce a nepřestane, pokud to nedostane. !! A - planeta je přelidněná B - Do EU dovážíme černé pusinky, aby se tu množili. C - pomocí "Zákonů" si mrzačíme mládež. D - Už 50% EU populace SIMULUJE práci ve státním sektoru / ziskovkách. Jen vyrábět nemá kdo 8-o

Pokud je k dispozici na toto téma spousta rozborů tak mne by zajímalo :

Jaké je % mladých děvčat v obcích do 10000 obyvatel.

Jaké v obcích do 50 000 a jaké v obcích s počtem občanů > než 50000.

Co na to pan autor ?

JJ

J71u72r68a 89J32u13r57a72x

12. 6. 2024 13:47

No, někdy je výhodné být blbej.

Když jsem byl v pátém období vývoje osobnosti, mezi 12 a 19 lety, kdy se řeší vývojová krize „identita versus konfúze rolí“, netušil jsem, že úkolem mladého člověka - tedy tehdy mne - je v této etapě ustavit si pevné pojetí vlastního já, své postavení v životě, a zejména smysl své existence, jenž umožní člověku vytváření jednoznačných a smysluplných vztahů k vlastní osobě i k druhým.

Takže jsem ono období přežil bez psychických potíží a pomoci psychiatrů.

Ovšem tehdy v dávných šedesátých nebyly sociální sítě a nebylo v módě dumat, zda jsem chlapeček nebo holčička a sdělovat to světu.

MK

já myslel, že v tomto období hrozí psychické obtíže spíš rodičům těchto teenagerů?

IL

I75v24o 82L89y61č82k80a

12. 6. 2024 10:57

Mňo, snad se nedožiju v budoucnu hromadných žalob na stát, že dovolil tyto operace, aniž by tyto lidi nejdřív nezkusil dlouhodobě léčit, a s požadavkem na vysoké odškodnění. Vzpomeňme si na aféru s cikánkami, které se nechaly kdysi zneplodnit a pak žalovaly stát, že nevěděly, co to zmamená. A že už jsou případy, kdy lidé změnili pohlaví a pak ho chtějí zpátky. A vyčítají.

PD

Nejspíš dožijete, obvinit z vlastních chyb kdekoho v okolí je dost běžná praxe.

MZ

Obávam sa, že národy,ktoré väčšinovo uverili v strašnú covid plandémiu, nechajú svoje deti "autoritami" mrzačiť nielen pseudovakcínami, ale ja psychicky - dragqeen, výber pohlavia v škole a podobné zvrátenosti.

Ľudia, ktorí nepochopili, ako mohol Putin za 24 hodín "vyliečiť" EU z covidu, sú evolučný odpad, vhodný aj pre LGBT výplach mozgu a výmenu obyvateľstva - ako im "autority" povedia v médiách, tak budú myslieť. Rvhttps://necenzurovanapravda.cz/2024/06/osm-sokujicich-faktu-o-dobe-covidove/

Fakt 1 -V roce 2020, takzvaném pandemickém roce, jsme měli v Německu historicky nejnižší obsazenost klinik.

Fakt 2 -Respirační onemocnění nebyla v letech 2020 a 2021 častější než obvykle.

Fakt 3 -Úmrtí v roce 2020 byla také normální, když se upraví podle věku.

Fakt 4 - Zemřelí na Covid byli v průměru starší než ostatní.

Fakt 5 -Do této chvíle se často říká: Ano, dobře, klinicky nebylo nic vidět, v podstatě falešný poplach. Tvrdili, že to bylo jen díky opatřením. Nyní ale WHO zjistila – a to opravdu není podezřelé – že nadúmrtnost ve Švédsku byla nižší než v Německu.

Fakt 6 -Covidová opatření nedosáhla ničeho. To neříkám já, ale spíše skupina vědců, která byla vybrána Bundestagem a Bundesratem. Tato skupina vědců předložila svou závěrečnou zprávu o účinnosti Covidových opatření v roce 2022. A budu citovat ze strany 70 (zobrazeno alespoň 7:19), kde čteme:„Celkově neexistuje žádná rozpoznatelná souvislost mezi úrovní výskytu a silou opatření.“

Fakt 7 -Takzvané očkování nebrání přenosu viru.

8. a poslední fakt - U těchto nových experimentálních vakcinací existuje nebývalý počet vedlejších účinků očkování. ------- Covid nebyl pandemií v tom smyslu, jak tomu obyvatelstvo rozumí. Covid byl mediální událostí, chimérou či iluzí, podobně jako v minulosti upalování čarodějnic. Pokud to vezmete v úvahu, budete dobře připraveni na další pandemii.

Foto

T85o10m69á30š 75H29r39a58j

12. 6. 2024 9:30

V USA za poslední cca 2 dekády narostl počet lidí s gender dysphorií z 1 z 10 000 na 1 z 50!

Teze obhájců transgenderismu: dnešní čísla jsou správná. Byla taková ve skutečnosti vždy, pouze dnes v liberálně progresivním společenském klimatu se tito lidé nebojí vyjít s pravdou o sobě ven.

Proti tomu ale zjevně stojí několik faktů (Abigail Shrier kniha "Irreversible damage"): 1) gender dysphorii dříve měli téměř výhradně muži/chlapci, dnes drtivě dívky. Proč? 2) Je-li to příznivostí dnešního klimatu, kde jsou comming outy 30, 40, 50, 60-níků/nic? 3) Sebediagnóza nebývá individuální, ale až ze 70% (v USA) kolektivní (kamarádky, spolužačky).

V roce 2010 byla v USA 1 klinika specializovaná na genderovou terapii. Dnes jich je 300(!). Lékař má v mnohých státech povinnost(!) provádět tzv. gender affirming therapy, tj. začít potvrzením pacientovy sebediagnózy. To je v přímém rozporu s medicínou jakožto vědou a popírá to význam slova terapie. Blokátory puberty a hormonální "terapie" je často započata záměrně bez vědomí rodičů(!!!). Způsobuje děsivé a doživotní nevratné následky. O chirurgických zákrocích ani nemluvě.

MZ

V príspevku pod vami vysvetľujem mechanizmus epidemiologického nárastu transgenderizmu.

MZ

Pohlavná dysfória (transgenderizmus je hraničný stav tejto psychiatrickej diagnózy) je podmienená nevedomými vplyvmi v ranom detstve. Na rozdiel od homosexuality, ktorá je podmienená najmä počas vývoja plodu v tele matky.

A preto sa táto transgender marginália môže zmeniť na epidemickú zápĺežitosť, pokiaľ budú maličkým deťom v škôlkach a školách na prvom stupni chodiť "dragqueen" a súčasne deti budú školským systémom vedené k tomu, že si svoje pohlavie môžu vybrať. V krajinách, kde sa táto ideológia presadzuje už vyše jednej generácie, je zaznamenaný epidemilogický nárast týchto porúch. Naviac, keďže je to finančne podporované štátom, deti dostávajú blokátoy puberty, či sú dokonca operatívne mrzačené (tzv. zmena pohlavia) - v oboch prípadoch vznikajú nevratné škody. Je to finančne podporované, podobne ako bol covid (covidový pacient bol pre nemocnicu finančne výrazne výhodnejší ako necovidový - a zrazu boli coivďákov plné nemocnice - žena so žlčníkovým záchvatom bola "pozitívna bezpríznaková" a pod).

Naríklad v Británii sa začínajú množiť trestné oznámenia takto poškodených mladých ľudí na lekárov, ktorí ich zmanipulovali (kvôli finančným bonusom) a v dôsledku toho došlo k nevratnému poškodeniu ich zdravia. To, že zlyhala aj rodina, je samozrejmé. Ale na druhej strane, skúste s tým bojovať, keď sú "progresívne" zákony, že ak ako rodič budete vášmu dieťaťu brániť v zmene pohlavia (blokátory puberty, operácie), tak vám ho sociálka odoberie.

Podľa mňa je (aj) gender psychologizácia zamierená proti pôvodnému európskemu obyvateľstvu a súčasne s tým prebieha cielený dovoz migrantov do EU.

Foto

T24o39m93á98š 89H74r75a29j

12. 6. 2024 9:40

Ano, jak říkáte na konci, původ je ideologický. Lze spekulovat co je tou ideologií. Asi postmodernistický, progresivistický marxismus v této krajní podobě nevyhnutelně nihilistický.

Epidemie, o které hovoříte, se někdy nazývá také kolektivní hysterií. Byly popsány mnohé historické případy vzedmutí takovýchto hysterií, často velmi bizarních. Příkladem z dnešní doby jsou například vlny anorexií. Tyto hysterie postihují především ženy, a to zejména mladé ženy nebo dívky. Je to logické. Ženy/dívky jsou vztahově orientované a mají přirozenou tendenci rezonovat s okolní společností.

VB

Podle výsledků nové a uznávané studie v časopiise Nature, lze transgenderismus považovat za psychiatrickou diagnózu a to navzdory prosazovanému názoru, který šíří WHO a lepšolidské organizace..

MZ

Transgenderizmus je hraničný stav psychiatrickej poruchy, nazvanej pohlavná dysfória.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz