25.3.2023 | Svátek má Marián


Diskuse k článku

PLYN: Na téma svetr

Sluníčko už tolik nehřeje. Prší. Aspoň ještě rostou houby. Krásné, výstavní! Na smaženici, na sušení, pod maso, mňam!Pomalu ale začnou sychravé dny. Rána jsou chladná, noci také, asi si budu muset vzít svetr. Jo, pozor! To je teď pomalu nebezpečné říct, že si vezmu SVETR!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Kohout 27.9.2022 6:34

No však. Zavřít všechny ty co spotřebovávají plyn a energie a začít provozovat všeobecné dobro. A máme vyřešeno. Však už i starý Dyba (ne fotbalista, ale brácha) říkal "kdo by chtěl pracovat v textilkách". A vida, už tam nikdo téměř nepracuje. Sklárny atd, pchá! Budeme pěstovat dobro a bude vyřešeno. Nechť zhyne starý podlý svět. Tak tak tu žijem. Nebo budeme vymýšlet internetové hry...

T. Kohout 27.9.2022 6:35

kryptoměny, taky dobrý nápad. Všechna "letadla", pro začátek dobrý.

R. Langer 27.9.2022 7:29

Jo jo, peníze z ničeho. Dobře to ti komouši vymysleli. Zřejmě Čínští, s největší pravděpodobností. A až se jim to bude hodit... ;-)

R. Gramblička 27.9.2022 6:37

spíš likvidaci jakštakš svobodné civilizace.

R. Langer 27.9.2022 7:18

Normálním lidem se základním technickým vzděláním to jasné je, ale to je dnes bohužel cca 1/10 společnosti. A to ani ne celosvětově. A dokonce i někteří ti technici postižení ideologií si myslí, že elektřina ze Slunce je zadarmo, aniž by si z toho slunce třeba zkusili měsíc nabíjet jenom svůj telefon a notebook. :-(

J. Pankovic 27.9.2022 7:29

...a proto je potřebné zakázat matematiku! Jak k tomu přijde pravověrný Ze-leninista, že má vysněný krásný svět a nějaký hnusný skeptik, co umí aspoň počty pro první stupeň ZŠ, mu spočítá, proč to nemůže fungovat .

A ono to pak opravdu nefunguje!!! ;-)

R. Langer 27.9.2022 7:33

No jo, když ony ty přírodní zákony jsou takový odporný nespolupracující rebel. To se holt musí přehlasovat! ;-D