4.6.2023 | Svátek má Dalibor


Diskuse k článku

PLÁN: Jak na dezinformace

Tvrzení Klímy, že se lidé musí naučit pravdu vyhledávat a k tomu potřebují někoho placeného státem, aby jim v tomto hledání pomohl, je zřejmě zlatým hřebem diskuse na toto téma.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 4.2.2023 16:18

Budiž.

Ale jak? Máte za to, že cenzura vhodný nástroj?

Aby to nedošlo tak daleko, že by lidi poslouchali stanici Svabódnaja Jevrópa (Свободная Европа) byť kvalitně rušenou?

Protože všichni nám lžou, že ano :-/

L. Novák 4.2.2023 3:06

Bartoň a jeho překrucování a demagogie jako obvykle... Rv Putin pošle Barťoňovi metál za proruskou agitaci!

I Bartoňovi přece musí být jasné, že ukončit vojenskou podporu Ukrajině by bylo totéž, jako předhodit ji Putinovi, aby ji obsadil svými hrdlořezy, vyraboval a odpůrce ruské totality a rusifikace celého Ukrajinského národa zlikvidoval.

Bartoň je odporný ruský kolaborant!!!

J. Tulejová 4.2.2023 9:52

A jsme u toho. Kdo používá svůj vlastní mozek a navíc kdo to dovede srozumitelně vyjádřit, tomu vypálíme cejch "odporného ruského kolaboranta".

P. Sura 4.2.2023 13:58

Pokud se nesnaží "vkládat víru" podle Rusů a nezastává se jejich fašistických postupů vůči zemi, kterou napadli, tak ne.

R. Langer 5.2.2023 6:21

Já hlavně nevěřím žádným bývalým sovětům. :-P

J. Ticháček 4.2.2023 14:08

Já si po Vašem příspěvku ten článek projistotu přečetl ještě jednou.

Jestli mi neuniklo něco, co Vás přimělo k takovému vyjádření. A neuniklo. Takže byste snad mohl vysvětlit, kde jste v tom textu našel něco, co Vás k takovým závěrům vedlo. I když mám pocit, že jste si prostě něco vymyslel.

J. Kostelanský 4.2.2023 0:59

Co se týče situace na ukrajinské frontě, tak tu lze ověřit jednoduše: pokud ustupují Rusové a Ukrajince jsou "na koni", tak noviny nepíšou téměř o ničem jiném než o tomto konfliktu.

Pokud je situace obrácená, v novinách se o válce moc nepíše...

K. Machala 4.2.2023 1:46

O válce se tolik nepíše, pokud je situace zaseklá na místě, což je případ prosince a ledna. Předtím Ukrajina dobyla zpět mnoho tisíc km, Rusko takovy uspech pres pul roku nemelo.

J. Jurax 4.2.2023 16:52

No jistě.

Když se na frontě nic moc neděje, jen se udržuje informační plamen, aby nevyhasl. Ale senzace, jimiž si média zajišťuji příjmy z reklamy, nutno hledat jinde.

A když jsou úspěšní Rusové, nutno o tom psát uvážlivě, správným tónem a tlumeně, aby médium nebylo nařčeno z ruské propagandy, neboť taková propaganda jsou vlastně dezinformace a ty se nesmí.

Taková je realita reflektující fakt, že oficiální stanovisko je proukrajinské a koneckonců i naše sympatie jsou většinově na straně Ukrajiny.