Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

MD

Jsem tak nějak čekal, že většina komentářů bude jen potvrzovat slova pisatele:)

VC

"Současná společnost jakoby inklinovala k upřednostňovaní obsahu před formou" Spíš formy před obsahem. Jinak se tomu ale žíká povrchnost a pokrytectví a přesně takový je Západ i EU. A taky na to dojede.

Pak tu přichází odsuzování a sprostá slova jako nácek, mysogynní. Jenže je opravdu horší "nácek" který z hlouposti zdvihá pravici, nebo uhlazený slizoun s migračním paktem a islamizací Evropy?!

Hrozí dnes reálně náckovství Evropanů nebo spíš ta islamizace. Určitě to druhé. Větší darebáci jsou tak ti co vědomně či nevědomě zajišťují islamizaci Evropy.

LD

L30i69b39o33r 37D59a90v65i92d

14. 6. 2024 20:08

Klidně si do svého bytu pusťte prase. Vůbec nevadí, že vám všechno posere s odporným zápachem. Důležité je, že vyznává správné hodnoty ! !

JJ

J56u31r18a 70J90u76r93a67x

14. 6. 2024 22:57

To máte těžký.

Prase je užitečné zvíře. Na jelítkách, jitrničkách, tlačence, škvarcích, prdelačce, bůčku i kýtě či kotletce si pochutnáte. To jsou ty správné hodnoty.

Kdežto krásný páv Vám to jenom zasere a hodnoty nemá.

VC

Inu, odhalil se svým zásadním postojem k bolševikům, když hrdě kráčel před volbami prezidenta bok po boku s našim nehonosnějším bolševikem budoucnosti vstříc. Rv

VP

Zvláštní článek. Autor se nám pokuší sdělit, že nechutný sprosťák je vlastně přijatelný, protože má hodnotově správné postoje. A hlavně ty jsou důležité, na způsobu sdělení až tak nezáleží. Zejména, když sprostota je společensky přijatelná. Tedy účel světí prostředky bez omezení. No, snad by si měl autor uvědomit, že společenskou přijatelnost stanovují lidé, kteří tu společnost tvoří. A tito lidé musí dát jasně najevo, že je něco nepřijatelné. Lidé, ne nějaká anonymní společnost. Zejména pak takové osoby jako premiér nebo prezident. Ti mají velkou odpovědnost za společenskou atmosféru. A ti dávají jasně najevo, že jim sprostota nevadí. Darebák či hrdina, my jsme jedna rodina - říká limonádový Joe a Petr Fiala.

J16a27n 89Č82e49r47n26ý

14. 6. 2024 15:19

Paní Fialová zřejmě Pavla Novotného miluje , protože je živočišný, zatím co ona doma má jen úředního signalistu, který netuší co žena potřebuje

PD

Hlavně když vy tušíte, jak to chodí u Fialů ...

... podle vašich vlastních zkušeností?

PB

P85e55t63e 61B64r66i58c69h

14. 6. 2024 14:26

Nad kouřícím hovnem je nutn0 pronést spoustu slov, abyste si mohl myslet, že jste přítomné přesvědčil, že je to čerstvý ovar:-/

OM

O37t25t94o 24M21a85y56e63r

14. 6. 2024 13:38

líbí se tohle jednohlasné rozhořčení zrovna v této společnosti. Vážení přítomní, přečtete si svoje pravidelné komentáře (schází se tu vlastně pořád stejná parta) pod články tohoto periodika třeba týden zpátky (ale mnohdy by stačilo i za dnešek) a třeba si všimnete, že míra vlastně automatické sprostoty, kterou všichni používáte k dehonestovaní nekonvenujících názorů si s vyjádřeními Pavla Novotného může přinejmenším podat ruce.

VM

PÍŠETE SAMOZŘEJMĚ

o zdejším Atýmu, že !

MM

Tak jsem si přečetl článek Víta Kučíka ještě jednou a musím konstatovat, že je stejně odpudivý jako Pavel Novotný.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz