Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

MP

M49i87r64e40k 84P69e29s79a64t

28. 5. 2024 13:00

"Rusko je právě ten nejkřiklavější případ nerostné velmoci s totalitním režimem a zbídačeným obyvatelstvem. Rusko může světu nabídnout je to, co dokáže vyhrabat ze země."

Modrobolsan, zaslepeny fanatik, verna kopie sveho starsiho rudeho brachy. Nerostne velmoci, napr. arabske zeme zalivu, ty prakticky nevyrabi nic, urcite nic s vysokou pridanou hodnotou, Rusko, pravda zadna slava, ovsem minimalne u zbrani, resp. letecky/kosmicky prumysl/jaderne elektrarny predstavuji svetovou spicku. A cehunsko ? Tam je "legrace" ze i sverni Korea je daleko vopred, protoze vyrabet balisticke rakety,odpalovaci zarizeni, na to musite mit vedecke zazemi, technicke kadry, know how a technologie. Cehuni "vedi" ze v KLDR je bida a lide umiraji hlady. KLDR je daleko bohatsi a vyspelejsi nez spousta zemi z toho regionu, Laos/Kambodia/Bangladesh/Burma , ty ovsem nejsou komunisticke, tak se vytahne primitivni antikomunismus. Skolstvi v KLDR je srovnatelne se South Korea a urcite tam neuvidite na ulicich mraky zebrajicich deti/zebraku jako v Indii/Pakistan/Bangladesh. Ze je to tvrda diktatura, o tom zadna.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz