11.12.2023 | Svátek má Dana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Riki 16.9.2007 20:33

Pane Machálku-Mandlere

je to neobyčejně sebestředné a trapné. Havel udělal jistě řadu chyb pře sameťákem i po něm, ale Vaše role byla vždy marginální, což Vás ještě po létech mrzí. Havel měl v kriminálu privilegia, zato Vy jste se k jeho branám ani nepřiblížil. Nevykládejte nám po dvaceti letech dějiny, které jste neovlivnil a které na Vás po právu zapomněly.  

Zuzana W 15.9.2007 16:07

Re: po bitve kazdy generalem

R^

Zuzana W 15.9.2007 16:06

Re: Kam směřuje poznámka o vězeňských privilegiích?

R^

Benny 15.9.2007 14:55

Kam směřuje poznámka o vězeňských privilegiích?

Autor tohoto (virtuálního ?) rozhovoru dvakrát zmínil údajný fakt, že nyní vychází najevo, že měl V.Havel během svého věznění nějaká zvlášní privilegia. Způsob, jakým to zdůrazňuje, ukazuje, že chce, aby to bylo zdůrazněno.

V tom případě by ale bylo fér, kdyby to upřesnil a uvedl, z jakých zdrojů své informace čerpá. Nepředpokládám, že to může doložit z vlastnho svědectví :-/

vladimír bernard 15.9.2007 13:59

Nejlepší interview holt jeden udělá se sebou sám...

Rozhovor pana Mandlera s panem Mandlerem na kahánku... Hezká by byla fotografie, pan Mandler Emanuel s barvou vlasů přirozenou, pan Mandler-Machálek nabarvený, tak jak chodí po ulici. Je škoda, že se tehdy s Tigridem nedohodl pan Mandler - mohl být dnes prezidentem on...

klobouk 15.9.2007 11:05

po bitve kazdy generalem

dnes 30 let po charte77, ktera byla jedinym vetsim vzchopenim se proti okupantske moci, a i ona sama az po vice nez 10 letech okupace (kdy jiz rada lidi mela za sebou dlouha leta vezeni - od pocatku 70-tych let) zacnete mudrovat o tom jak to vlasntne bylo vsechno zbytecne a bez nadeje na uspech. Zbyva jen dotat, ze by bylo ucelnejsi zvysit pasivitu à la Klaus. To by jiste tehdejsi rezim srazilo na kolena.

Muze byt ze Havel mel delat to nebo ono jinak, rozhodne se vsak se svym postojem vuci represivnimu rezimu netajil a nesl svoji kuzi na trh.

Kdo z dnesnich politiku to o sobe muze rici?

Pamětník I. 15.9.2007 8:01

gulášek

Pane Mandlere, už to trošku informačně zguláškovatělo, počkám si na dokončení. Čekal jsem ovšem poněkud delší pojednání.