Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

BL

Tak k Hitlerovi přibyl do denních relací na všech možných platformách Putin. To jej musí těšit. ;-D;-D;-D

ZR

Jak vybírat nejlepší: Měl jsem kdysi dávno losovat v jednom rádiu dětské výherce soutěže (jako ceny nějaké propagační předměty). To se nedělá on air - co kdyby jméno nešlo přečíst. Mimo mikrofon mi moderátorka radila: Toho ne, ten je mimopražský z daleka, pro cenu si nepřijde a my ji budeme muset posílat.

IF

I86v16o 56F93e71n56c47l

15. 6. 2024 8:51

Ohledně těch cen. Nevyloučil bych, že mají ve Švédsku počítač se statistikou, ze kterých zemí byli laureáti od začátku udělování a jakého pohlaví. S dalšími údaji, které si můžete představit. A pak se vygeneruje, jaký typ tvůrce a odkud cenu nikdy nedostal. K tomu se přihlíží. Jestli to tak je, nakonec to není nic špatného. Nakonec se stejně asi přihlíží k ještě úplně jiným faktorům a je to prostě soutěž jako každá jiná. Všichni vyhrát nemohou.

Foto

Seifert dostal Nobelovu cenu, když se tehdy šuškalo, že letos by to mohl být někdo z Evropy.

Foto

Oni o těch všelijakých cenách včetně nobelovek rozhodují lidé. Jaká jsou kritéria? Nobelovku dostal Obama nebo dokonce Arafat. Ve všelijakých anonymních soutěžích se porotce především snaží uhodnout, kdo je kdo, aby vyhrál ten správný člověk. Asi není těžké při tomto přístupu uhodnout, kolik cen jsme ve svém životě dostal.

RL

Ono Nobelovu cenu "za mir" ovšem uděluje někdo úplně jiný, než ty normální. ;-)

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz