14.10.2019 | Svátek má Agáta



DISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


OSTRAVA: Hádanka



Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 21, poslední: 1.7.2007 23:16, přehled diskusí

pche:
Autor: známá Datum: 1.7.2007 23:16

naprosto souhlasim s mistni slecnou, vy ostatni jste exkrementi, takze nam opusinkujte (Y) 

místní:
Autor: LD Datum: 28.5.2007 23:38

To se teda nestačím divit! Nazývat domek mojí babičky pastouškou čtvrté kategorie!!!!! Sám autor zejmě musí bydlet v prasečím chlívku. Vyfotit si domek z dálky a potichu zmizet, aby si toho nejlépe nikdo nevšiml, natož aby se někdo zajímal o názor lidí, které v článku zmiňuje, to je asi dnešní přístup moderního novináře.

Někdo z místních si asi potřeboval ulevit. Některé rozvedené paničky nemají do čeho píchnout a je třeba rozvířít stojaté vody v sousedství. Když už se v tom teda někdo chce rýpat, prosím. Ale argumentovat životní situací mých prarodičů, která se ani za mák neblíží pravdě, je drzost. Navíc ani netušili, že se o nich někdo chystá psát.

Nedocházíme k závěru, za jakým účelem vlastně článek vznikl, možná by stačilo kdyby jste se starali všichni o své a přestali čenichat tam, kde není třeba.

Pane Edmont,:
Autor: Psi drbani Datum: 7.3.2007 18:19

Co s tim maji spolecneho zmineni emigranti pane Edmonte ?

Re: Pane Edmont:
Autor: VelkaHuba Datum: 7.3.2007 18:27

My, emigranti, at uz "puvodni" nebo novodobi, s tim mame spolecneho tolik, ze zijic ve vyspelych zemich nedovedeme si podobnou situaci ani predstavit. A proto jsme hadali spatne.

Re: Re: Pane Edmont:
Autor: Edmont Dante Datum: 8.3.2007 4:12

Děkuji příteli, přesně to jsem chtěl říci. Víte přítel mého otce se vrátil z emigrace naladěný Havlovými řečmi o lásce a pravdě.Domníval se jak se zde vše změnilo a dodám k lepšímu. Na nádraží mu ukradli zavazadla, Policie ho vyhodila, bydlel u nás a žádný z naších úřadů mu nepomohl. Odjel definitivně vylečený z iluzí, se slovy: Chlapče jak tady můžeš žít, já už nikdy...... a měl slzy v očích. Nic se za ty roky nezměnilo, arogance moci je stejná jako za komunistů i když moc mají v rukou "noví lidé".

Tak tohle jsem chtěl říct!

Že bych to potkal pana ing. K......ra?:
Autor: jirka.s Datum: 7.3.2007 18:13

Stojím asi třetí u trafiky, zakvílí brzdy a před trafikou stojí Mercedes, nevím které řady, ale cca za 2,5 melounu. Vyběhne z něho pán, odstrčí paní stojící u okénka a zařve:" Blesk, Právo a Haló novi/ny, ale rychle, spěchám!"

Re: Že bych to potkal pana ing. K......ra?:
Autor: Petr Datum: 8.3.2007 15:02

To sis vymyslel žejo?

Re: Že bych to potkal pana ing. K......ra?:
Autor: Petr Datum: 8.3.2007 15:04

Soudruzi dneska čtou mfDnes

NP má tu výhodu, že Vám všem mohu odpovědět :
Autor: Edmont Dante Datum: 7.3.2007 10:57

1.Takže jsem vzal telefon a zeptal se proč se obrátili na Prahu a ne na ostravské studio. V Ostravě je nějaká paní poslala do háje, pro jistotu dvakrát. Odpovídám jak mi bylo řečeno.

2.Komunisti jestli za to mohou nebo nemohou nevím, ale za sebe mohu říct, že komunistovi co převlekl kabát nevěřím ani za mák a  když už, tak je mi milejši komunista co byl komunistou a je komunista.

3. Zodpovědný je Ing. J. K. ovšem předpokládat, že by byl volaný k zodpovědnosti je naprostá pošetilost, navíc když se jedná o Ostravu, tak je to navíc úplná utopie. Jestli by byl někdo potrestaný, za korupci, mrhání statními financemi a podobně, tak to bude někdo nezúčastněný.

Re::
Autor: oakman Datum: 7.3.2007 12:41

Jojo, povšiml jsem si této maločeské vlastnosti. Pokud existuje "významný občan", který má prachy, vliv a erekci, pardon, postavení, může se tvářit jako úplný cikán a nestydatě žádat pomoc ve stavu nouze - mám velkej kšeft, pane starosta, ale nemam na něj - zastavte místní školu nebo mi aspoň ručte, nebudete škodný. On to totiž není problém pana podnikatele - ten je svým způsobem oprávněn schánět prachy kde a jak se dá, ale je to problém toho moudrého muže na radnici, který v klidu pošle komunitu do dluhů, jen když mu to kápne nějakou tu pětku. Ono, soudruhu, musíme držet pohromadě i když časy jsou složité a musíme předstírat, že jsme ideově rozděleni na tři partaje. Myslím, že pokud projde někdy zákon o referendu, pokusím se referendem prosadit Den národní odplaty -denní lovecký lístek na úředníky....;-P

Re: Re::
Autor: Edmont Dante Datum: 7.3.2007 13:21

Ano-přesně!

Dotaz:
Autor: HA Datum: 7.3.2007 10:48

A podal už někdo trestní oznámení? Takhle si tu zanadávame, zasmějeme se nebo si popláčem (to podle nátury), ale nevyřeší se nic.

Re: Dotaz:
Autor: Netřeba Datum: 7.3.2007 11:16

Trestní oznámení na co? V čem spatřujete trestný čin?

Re: Re: Dotaz:
Autor: Edmont Dante Datum: 7.3.2007 13:20

Netřeba odpověděl výstižně.Policie již lidem na podobnou věc odpověděla, že konání nenaplňuje podstatu trestního činu.

překvapení?:
Autor: jojo Datum: 7.3.2007 9:22

A víte, že už to ani nepřekvapuje? A to je to nejhorší.

Redakce v Praze:
Autor: Mamut Datum: 7.3.2007 8:45

Nějak mi to není jasný ale proč se někdo z Ostravy obrací na redaktory z Prahy? Vždyť každá televize má v Ostravě buď studio nebo aspoň redakci?

Sakra.:
Autor: král Datum: 7.3.2007 7:23

Zase za to můžou ti zatracení komunisti. Asi jich je plný magistrát. Tak tedy poslat na ně VLKa (výbor lidové kontroly).

No jo, jenže:
Autor: Netřeba Datum: 7.3.2007 6:45

pořád nevím, jak to s tím nájmem tedy vlastě bude! Ale uklidňuje mě, že jsme standardní demokracie a právní stát.

Pochvala!:
Autor: Mard Datum: 7.3.2007 1:23

Pane autore, moc pěkný!

Re: Pochvala!:
Autor: Milda Datum: 7.3.2007 7:29

No jo, chválit můžeme...ale co z toho? Dám vám hádanku: existuje někdo zodpovědný?...Tedy ten, kdo si to zodpoví?...Podle mne nee.....

Re: Re: Pochvala!:
Autor: Mard Datum: 7.3.2007 10:57

To jako mám jít na Ostravský městský úřad a nakopat je? Aspon si jejich voliči můžou přečíst jaký ksindl volí. Plná ústa sociální solidarity, ale ve skutečnosti pijí víno na úkor vody!