Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ98a34n10a 74K78r14á50l91o93v57á
Autor má bohužel naprostou pravdu.
Kdybyste věděli, co jsem si dnes vyslechla od kamaráda v hospodě! "Vždyť ti sudetští Němci nic nechtějí, jen smíření. Bernd Posselt je skvělej chlap. Zasazoval se o to, aby nás přijali do EU a o Benešovy dekrety jim nikdy nešlo. A ta ostuda s demonstranty, no to bylo strašný! A já alternativním médiím nevěřím a internetu už vůbec ne, tam jen šířej ruskou propagandu. Prezident Pavel je nejlepší prezident a je to chytrej chlap." No, co mu na to mám říct? Akorát by mě zajímalo, kolik lidí u nás je stejného smýšlení. Podle toho totiž dopadají volby.
Tady bude zasypávání příkopů hodně dlouho trvat...
V77l46a44s46t84a 12M11o12k12r64ý
F88r90a79n90t36i16š27e70k 48N18a51v98r82á56t50i86l
Sudetským Němcům jsme se v Brně neomluvili. Omlouvali se výhradně opoziční politici z ODS, STAN, Pirátů, lidovců a TOP 09. A nad omluvami přijal záštitu Staadspräsident Pavel, který kdysi jako předseda ZO KSČ v kadetce přísahal, že je připraven položit život v boji proti vrahům z vólstrýtu a německým revanšistům.
K22a45r32e52l 46U81r34b76a35n41e45c
Největší ha...l opruzuje na Hradě
P70a61v17e15l 52M61a42l42e18č54e19k
Text tak říkajíc ironicky úderný, ale mistry v národním sebemrskání nejsme. To k nám jen dorazila móda z toho "vyspělejšího" Západu, kde se sebemrskáním ukájí už několik desetiletí.
To jako součást tam už (až na pár výjimek) vládnoucí neomarx-progresivistické ideologie. Ta přes své multikulti, gender, LGBT či eko-klima falešně liskolepšo-dobrotrusné, v reálu mocichtivé usilování k nastolení socialistické totality, tedy likvidace demokracie směřuje.
A toho kořením je i sebemrskání za historické hříchy majority na všemožných menšinách, což se nyní musí zvýhodňováním menšin napravit. Když na tom vyspělejším Západě na to mají kromě žen a homosexuálů hlavně národnostní menšiny, především ty všemožně barevné.
Ty u nás nemáme a tak místní vyznavači neomarx-progresu do toho jejich prý lidskolepšího, v reálu elitářsky socialisticky mocichtivého ajntopfu vrazili sudetské Němce.
Kterým se prý v zájmu dosažení západního dobrotrus lepšolidského pokroku musíme omlouvat, kořit a sebemrskat za hrůzy, jim po válce prý bez příčiny způsobené nepochopitelně zdivočelým českým davem. Za což jsme se prý jako národ zatím málo omluvili. A tak himlhergot musíme víc a furt i s tím sebemrskáním.
Ovšem přes předvedené úsilí mistry v sebemrskání nejsme. To jen v slabém odvaru (zatím) kopírujeme to, co přes neomarx-progresivismus ovládlo a rozkládá ten prý vyspělejší Západ. Tedy čím dál víc totalitní socialismus.
PS - dnes proběhl vzpomínkový obřad u pomníku českých hrdinů, kteří popravili německou krvavou zrůdu Heydricha. Co myslíte, kdo z těch, co v Brně sudetským Němcům poklonkovali tam byl? ... prezident (s bavorským premiérem a celoněmeckým ministrem vnitra - když už byli v Česku), předseda senátu, Milan Uhde, zástupci Pirátů, TOpky, STANu, Lidovců či ODS ... hádejte není to tak těžké ...
V47l72a85s78t53a 84M15o78k63r87ý
K94r96e88i64d78l 58A27.
Možná by někoho z diskutujících zajímal jeden kritický hlas na adresu Sudetoněmeckého sjezdu v Brně.
Článek levicového listu Junge Welt končí slovy: "Nejlepší věc, kterou by Sudetoněmecký svaz mohl udělat pro usmíření mezi Němci a Čechy, by bylo jeho rozpuštění."
P16r65o12k64o93p 69P56r18o41p12e97s
To se shodnou s našimi komunisty.
J47a50r23o42s42l13a96v59a 65K66u38d49r70n55o77v56á
Výborně a vtipně napsaný příspěvek. Moc se mi líbil.
P74a64v27e50l 72M12a24l35e51č51e53k
Upřesňuji napsaný výborně a mrazivě vtipně.
V53l12a39d69i22m81í17r 40K22o74l62a64ř85í66k
Zdravím Medvěde. Omlouvám se, že mi Vaše satira po ránu zvedla náladu. Hezký den.
V29l91a59s77t26a 40M19o25k23r80ý

J53a23n 61S34c45h35w86a90r89z
A to jste, autore, ještě zapomněl na Afriku a černochy! Už před časem se nechala jakási "humanitní vědkyně" z University Karlovy slyšet že bychom měli přijímat imigranty z Afriky už proto že jsme se také podíleli na kolonialismu konzumací produktů z kolonií - třeba kávy a exotického dřeva.
O59l53d57ř36i95c26h 66K63a25u65c81k22ý
Nedivte se, když je tam učí podobní vejlupkové.
P10e40t82r 53K19o63t57y34z21a
Cenzor na idnes mi bez jakéhokoliv upozornění potají smázl můj příspěvek k tomuto Vašemu článku na Lidovkách, kde jsem psal o tom, že nechápu, proč český národ, tedy jeho minulí i současní představitelé mají patologickou potřebu neustále lézt někomu do zadku a že by bylo dobře projevit více národní hrdosti.
To mne utvrdilo v tom, že je to bohužel pravda. Už žádné omluvy nikomu za nic.
P44r38o88k57o26p 97P29r81o94p85e86s
Neomluvit se za evidentní sviňárnu není projev národní hrdosti, ale národní malosti.
Že je cenzor na Lidovkách blázen a omluvy by měly být přiměřené, to je věc další.
P71e73t36r 23P71a65v63e61l
Švédové by nám především měli vrátit Codex Gigas, který tady uloupili.
V58l75a93s58t40a 68M53o82k78r80ý
TO UŽ
dávno,
když se vracejí památky z muzeí Západu do Egypta.
F35r71a39n65t78i24š24e67k 77K79a27b47á81t
Jen zbývá omluvit se, že jste z Brna
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz