Diskuse
OBRANA: Svobodné nebe
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P27e87t65r 34B82r39e27c54í98k
F-35 podle Wiki: 2006 prvý sériovo vyrobený kus F-35A a v 12/2006 uskutočnil svoj prvý let.Jún 2008 uskutočnil prvý let aj variant F-35B. Wiki = přesná, obsažná - včetně cen. ALE jd etedy o DNES 25 let starý koncept. v r. 2035, než ho dostaneme bude mít 30 let. zajímavější je Google: anglicky - problémy F-35 a čtěte a čtěte a čtěte ..... Co jedinec, to názor. Chyby a problémy jsou reálné !!
T41o60m83á70š 69P26. 36P49. 30H55a84m30e81t
Viděl jsi fotky z Václaváku, Astone? A srovnání těch fotek z demonstrace MICHPRDů? To náměstí je totiž zaplněný úplně stejně, tzn. úplně. U MICHPRDů ovšem zaplnění znamenalo sto dvacet tisíc, zatímco identická fotka u Rajchla znamená deset tisíc. Vím, že už s Tebou cloumá stařecká demence, ale takhle dementní přece jenom být nemůžeš. To už bys nedokázal psát ani nesmysly. Platí Tě za to někdo?
P87e17t92r 63B45r17e27c57í97k

také jsem viděl stejné fotky. To si zase ČT + meinstreem nakakal do úst. A srovnávat Ostravu = zadarmo výlet a pokoukáníčko s demonstrací můžou jen dementi.
P59e86t90r 87H15o79r73á30č68e27k
Už jsem to psal včera - jenom totální magor (Fiala, MPA) nebo senilní fanatik (Neff) může porovnávat letecký den a protivládní demonstraci.
J78i12ř68í 47Š80a71m45á76n20e96k
Nesouhlas.
Jenom totální magor nebo senilní fanatik se může divit vyjádření názoru, jenž nesrovnává, nýbrž se zamýšlí nad dvěma odlišně motivovanými sešlostmi lidu.
V52l31a82d85a44n 10K57u41č28e92r
Na F35 nemáme ale zato máme na dotace do fotovoltaiky a to se ještě začínají stavět větrná monstra.
J20o36z50e42f 11K95o78s80t21e55l74a10n85s67k51ý
To bylo ještě nedávno řečí, proč jsou naši vojáci v Afghánistánu. Prý aby proti afghánským teroristům bojovali u nich doma a ne u nás. Aby se ti teroristé nemohli dostat k nám. Nemělo to logiku ani tehdy, ani teď, zvláště ve spojení s tím, jak EU nechala otevřené dveře pro "uprchlíky" z Afghánistánu. To je ale pro šiřitele demagogie nepodstatná věc.
Západní vojska v Afghánistánu již několik let nejsou, ale ti tálibánští teroristé ještě nedorazili. Možná se ztratili cestou. 
To samé teď (nejen) pan Neff předvádí se stíhačkami F-35. Jenom ty, a žádné jiné nejsou schopny zařídit "svobodné nebe". I pan Neff již vidí Rusáky v Praze...
Jen tomu opět chybí logika? A co by zde pro Rusy bylo zajímavé? Co je v Česku tak důležité, že to Rusko nemá? Ty montovny fabrik?
A tá svoboda, zejména v souvislosti s EU? Vždy je důležitější trend než aktuální stav. Přitom trend je jasný - stále víc je ta západní svoboda o tom, že svobodně můžeme akorát tak držet hubu a krok.
J79i29ř68í 22Š91a10m39á17n60e54k
Ehm ... tálibánští a islámskostátni teroristé na tzv. Západ dorazili už dávno. U nás se naštěstí dosud neprojevili.
L37u14d15e52k 14C32a42s11l74a16v52k60a
10 x vic? Je videt, ze prebirate nesmysle nasich provladnich massmedii a nebyl js tam. Jinac byste slysel vsade samou polstinu - odhadem 1/2 navstevniku z PL !! A hafo Nemcu. Toz tak. 
M35i46r83o91s63l64a64v 31K52o44c25i44á64n
To mohu potvrdit - zmatení polští řidiči plnili cesty a cestičky kilometry od Mošnova, ale někteří tam určitě trefili.
M80a87r28t35i92n 80T29u89m86a
Generalove maji tendenci se chystat na predchozi valku. Misto toho by meli najmout autory sci-fi a nechat je vymyslet jake hrozby na nas mohou prijit. F-35 pro nas vubec neni vhodne - resp. ne v roce 2030. Uz jenom proto, ze je jednomuzne. V roce 2030 IMHO uz nebudou pilotovana letadla tim, co uderi na cil protivnika. Misto toho to budou letajici velitelske platformy pro hejna dronu a na to bude jeden clovek malo. Ze soucasne nabidky se mi jevi jako dobra volba F-16 nebo F-A/E-18 Super Hornet. UA ukazuje, ze si obe strany odeprou nebe a nebudeme plytvat drahymi letadly na sebevrazedne mise. navic nove radary uz vidi skrze Stealth
P72r91o73k37o16p 32D42i97v21i60š
Takže všichni, kdo přecházejí na F-35 (včetně třeba hodně ohroženého Izraele) jsou blázni, jen Tuma je letadlo. :-P
M97a29r92t31i37n 10K45r74č51m38á12ř
No jo, jestli oni si ti poláci nevyjednali lepší podmínky. A nenechají si kálet na hlavu,a to s nimi opravdu nelze v mnoha věcech souhlasit. A ty F35? To bude velká legrace,až budeme "lovit" ty naše nové stíhačky z mácháče,Slap, Orlíku atd.
V87a33ň44u23r74a 81P35e32t69r
Poláci nemají rudozelenou eurohujerskou vládu!
Elementary, dear Watson.
L48a73c91o 27G35r57o41e88s54s33l63i45n45g
Příčiny českého zaostávání nedávno dobře popsal věčný poslanec Marek Benda, když pravil, že 5koalice měla jediný cíl, porazit Babiše a Zemana. Obojí se jí povedlo, jenže, když přijela nová vláda pod vedením Fialy autobusem před Strakovu akademii, neměla bohužel nic připravené pro příští vládnutí. Přijel autobus plný lidí s intelektuální i inteligentní nedostatečností. A první co tato vláda udělala bylo, že hodila pod stůl vize Babiše, dodnes k přečtení v knížce Sdílejte, než to zakážou. A oni to zakázali. Například první PPP projekt pro dálnici Příbram - Písek vymyslel a realizoval ministr za ANO Karel Havlíček. Nebude trvat dlouho a dálnice bude hotová. V novinách o Havlíčkovi ani slovo, prý Kupka staví tuto dálnici. Ano, mimo jiné především ekonomika ČR jde do háje spolu s ekonomikou německou. A tak se už bouří i křídlo podporovatelů ODS, podnikatelé. Prý to chce vizi. Tak po dvou letech od vstupu do Strakovky začínají vymýšlet vizi. A na prezentaci se sešli bez opozice. Ta přece je od toho, aby šoupala nohama v koutě. No intelektuální a inteligenční nedostatečnost.
P86r65o90k35o56p 15D76i61v84i78š
Burešovy vize - cesta do bídy a zadlužení.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz