21.9.2021 | Svátek má Matouš


NEVIDITELNÝ PES: VGG je tady!

9.12.2008

Pro tento rok opět vyhlašuji VGG, pro neznalé Vánoce Grog za Grogem. Předpokládám jediný termín, a to v neděli 14. 12. v 16.00, sraz tradičně na Můstku. Poznávací znamení si myslím můžeme ušetřit. Jednak se schází více méně stejná parta, jednak se ukázalo, že i novicové se intuitivně připojí ke správné skupině.

Stejně tak předpokládám, že projdeme z Můstku na Staroměstské náměstí, kde se dlouho nezdržíme, neb je to tam čím dál horší. Možná bude lépe zajít za radnici, kde je kamenný kiosek se stejnou nabídkou jako na place, akorát levnější a klidnější.

Dále předpokládám, že skončíme u Billy na náměstí Republiky, ulice V celnici, kde bývá zajímavý stánek s velkou nabídkou lihovin a kde se příjemně stojí a kecá.

Jinak je vše otevřeno, není vyloučeno, že od Billy, nebo před ní, zajdeme na Ovocný trh, kde je kluziště - ovšem to jen v případě, že přijde ON a zopakuje si nadšení z bruslení, jež mu před lety uvolnilo jisté kanály.

VGG

VGG - StrakaNarodilo se vám miminko? Zahrajte si s Pampers o ubrousky New Baby
Narodilo se vám miminko? Zahrajte si s Pampers o ubrousky New Baby

Pampers New Baby jsou dětské vlhčené ubrousky určené pro citlivou pokožku, bez alkoholu, parfemace a s neutrálním pH. Jsou tak ideální od prvního...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.