29.3.2024 | Svátek má Taťána


Diskuse k článku

NÁZOR: Unie v nedbalkách

Popisovaná příhoda je trošku žinantní, avšak do jisté míry i charakteristická. K zásadě „když jde do tuhého, ohledy jdou stranou“ se dobrovolně nikdo nehlásí – život ji ordinuje sám.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R 14.11.2005 15:04

Re: Re: brusel je na to zvykly

Pokud je mi známo, tak ty normy už jsou a platí u nás už desítky let. Každá kancelář nebo provoz musí mít přesně určený minimální počet hajzlíků, teda záchodků. Pokud ale někdo pustí hromadu lidí  jen na 20 minut, tak s tím se tam nepočítá.
ll 14.11.2005 14:58

Třeba jde o úmysl

Odhalit chování adeptů ve stresové situaci. Když se může HR manažer při pohovoru zeptat, jak by zájemnce reagoval v případě usednutí slona na vedlejší židličku, proč by EU nezkoumazala odolnost proti stresu takto. Je ale pravdou, že by si měly stěžovat dámy z Gender Studies, protože jde o jasnou diskriminaci žen.
Jura Jurax 14.11.2005 13:54

Re: brusel je na to zvykly

Takhle to dopadá, pustíte-li k organizaci čehokoliv ouředníka ... ale moc nebrblejme - v palácích EU již určitě  jako včeličky pracují ouředníčkové, aby porodili závaznou evropskou normu početnosti záchodků pánských i dámských takovou, aby ony záchodky byly schopny kdykoliv a kdekoliv zvládnout dav o velikosti onoho, který druhdy vítal geroje z Nagana. I v hospodě v té nejmenší vesničce v horách ... a každá škola bude muset umožnit současné použití záchodků všem žákům i členům učitelského sboru a školníkovi s 15% rezervou pro návštěvy, poruchy a živelní pohromy ... do konce roku 2007 pod pokutou 100000 euro ... a budem v zadeli jen to fikne.
jeanne 14.11.2005 12:42

brusel je na to zvykly

tytez zkousky probihaly i v bruselu a situace byla napsrosto stejna - mezi prvnimi dvema testy zakaz opusteni mista a ve 20timinutove pauze se nekolika cekajicim damam udelalo skutecne az spatne. nejhorsi ovsem, kdyz uplynula prestavka, rada byla jeste dlouha a zaznivaly cim dal tim netrpelivejsi vyzvy k navratu na misto... a neni to takto poprve, shaodli jsme se s dalsimi ucastniky, ze zvysovani napeti a stresu eliminuje cast kandidatu uspesneji nez nejkomplikovanejsi otazky.
Náčelník skvrnitý ocas 14.11.2005 10:02

Re: Re: Kolik příspěvků k tomu článku

S takovou těch příspěvků bude poměrně dost
R 14.11.2005 9:45

Re: Kolik příspěvků k tomu článku

Se dívám po nějaké době, při odesílání prvního příspěvku něco kikslo a text zmizel. Nenapadlo mně, že se přece jen dostal do diskuze a proto jsem ten příspěvek napsal a poslal znova. Omlouvám se tímto.
R 14.11.2005 8:42

Kolik příspěvků k tomu článku

Jsem zvědav, kolik bude k článku zabývajicí se takovou blbostí příspěvků.
I když být v té frontě, tak to za blbost nepovažuji.
R 14.11.2005 8:40

Kolik příspěvků k tomu článku

Jsem zvědav, kolik bude příspěvků pod tímto článkem, který se zabývá víceméně blbostí a kolik jich bude jinde na čoklovi.
I když být zrovna v té frontě, tak to za blbost nepovažuji.
 
Andy 14.11.2005 7:35

toto řešení se používá leckde ve světě

a je třeba říci, že stát v takové frontě je docela sranda. Obzvlášť když se najde hodně nasupený pár, odmítající pustit ženskou na pánské a k tomu pár drsňaček s nohama křížem. Například na výstavě květin v Holandsku jsem řvala smíchy, tam to dospělo k vědecké debatě na téma" délka močové trubice a její vliv na schopnost udržet moč" a jeden chlápek tam měřil stopkami na mobilu, komu to jak dlouho trvá. Zbytek fronty loudaly popoháněl a ty rychlé chválil.
honzak 14.11.2005 7:06

naznačené řešení

se na dálničních odpočívadlech v Evropě praktikuje již minimálně 10 let. Byl jsem velmi překvapen, když  jsem kdesi u soudruhů v NDR vešel na pánský záchod u pumpy a tam byla fronta žen. Znejistěl jsem tak, že jsem si šel prohlédnout dveře zvenka.
Moc by mě zajímala opačná situace, i pánský záchod bývá občas přeplněn.
Ricci 14.11.2005 1:02

Nestalo se to nahodou v Praze?

Detail.(?) Nerad bych se rozepisoval o principech mikro/makrokosmu. Nemuzu zapomenout na komentar myho kamrada. Kdo byl v Praze schopnej sel po 90. roce podnikat, kdo byl neschopnej sel do politiky. Perifernim pohledem jsem zaregistroval par pokusu o prunik schopnych jedincu do politiky, ale stado jim to ponekud nedovolilo. Takze?