Pondělí 10. února 2025, svátek má Mojmír
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

NÁPAD: Pořádek ve financování školství

Státní rozpočet je v deficitu a shání peníze, kde se dá.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

Malé podotkmutí ke kvalitě výuky: možná, že by to chtělo zrušit systém asistentů a návrat ke zvláštním školám, které by vyučovaly děti méně chápavé aspoň mininum toho, co jsou schopny vstřebat, než do nich tlouci to, co za hodinu zapomenou. Prospělo by to kvalitě výuky na základních školách. Nyní, když napřed odejdou děti na studia osmiletých, pak šestiletých gymnasií, zeptejte se sami učitelů, kdo zůstává. Děsil bych se toho, ponechat dítě v takové škole.

10 0
možnosti
PH

P20e90t50r 67H43a44t21i29n55a

2. 12. 2024 11:49

Ten zásadní důvod proč to nejde, je ten, ty zvláštní školy už dnes neexistují. Musely by se znova vybudovat od nuly, od budov přes personál, ředitele, speciální pedagogy, atd. Je otázka zda by to nevyšlo dráž než dneska ti asistenti dnes ve školách.

0 1
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz