Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

MUDRLANTI: Íránské střely a Praha

Mudrlanti, kterým se dnes v médiích říká experti, vytrubovali do světa, jak prý Írán svůj víkendový útok zpackal. No, možná si měli zjistit, co bylo jeho cílem, a jak byl proveden.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Díky, sdílím tento pohled, svět je tak složitý V

0 0
možnosti
PK

pane Jákle, Izrael 7.9.2023 napadl sám sebe a zajal své občany, které dodnes skrývá ?

0 0
možnosti

Nenapadl, ale zato používá Nepřiměřenou obranu, jak je zvyklý z minulosti. Dřív mu to procházelo, ale nyní to má nahnuté..

0 0
možnosti

E97r75v85í37n 63Ž26á75k

19. 4. 2024 15:13

jaklovi už jen chybí titul MUDrc.. 🫣

0 0
možnosti
LP

Židé drží “vlajku” i křesťanům v náboženské válce. Pokud prohraje on, nebude existovat ani trochu pevná hráz muslimské rozpínavosti. Naopak, Evropa vlažná ve své víře bude “dobyta dělohami muslimských žen”, jak předpověděl Muqmar Kaddafí!? Do dvaceti let bude Evropa stát proti Izraeli pod zelenou vlajkou! Co bude s Izraelem? Nebude. Je velký jako Praha se Středočeským krajem a Pákistán s dalšími muslimskými velmocemi Velkou Británií a Francií s pomocí jaderného potenciálu vymažou Izrael z Mapy Světa? Tak nějak to bude... a my tomu nezabráníme, stejně jak padly obě Říše Římské. A co USA? Nejprve budou převálcovány myšlenkami Žida Marxe a poté i ony “dobrovolně” přestoupí na správnou víru? K tomu jim dopomáhej Kamila a Bernie! Toto je má vize, s kterou, pane majore a pane cenzore nesouhlasím!

0 0
možnosti
JK

J56a19n 65K72o24č64v10a56r

19. 4. 2024 16:18

Izrael je dlouhodobě strategickým partnerem mohamedánské turkotatarské rodinné diktatury Ázerbájdžánu. Izraelské vojenské dodávky pomohly zlikvidovat křesťanský arménský Náhorní Karabach. Fuj.

0 0
možnosti
JP

Vím, jak německý národ miluje vůdce a tak se tomu přizpůsobím.

J. V. STALIN, dokument ČT 2, dne 1. 3. 2004

Ano, i Hitler byl milován svým národem. Pravděpodobně jen do té doby, než začali na frontě umírat němečtí otcové a synové Hitlerových voličů.

0 0
možnosti
PB

P43e73t42e 21B76r86i86c11h

19. 4. 2024 15:28

Řekl bych, že až do posledního dechu. Jinak by celé rodiny nepáchali sebevraždy pár hodin před koncem války.

0 0
možnosti
Foto

Pan Jakl napsal jen to, co je všeobecně známo, a přesto se tady našlo pár exotů, kteří tomu nevěří.

Útok Izraele na íránské zastupitelství musel být potrestán. Věděli to všichni. A odveta byla předem oznámena. I to věděli všichni.

Irán předem oznámil, kdy a jak zaútočí. Proto byly škody v Izraeli minimální, protože Izrael věděl kam střely půjdou.

0 0
možnosti
VP

Je to ukázka , jak levné drony v desítkách zaůtočí , a navážou na sebe první sled raketové a jinné obrany drahých zbraní a odhali své pozice ![UA]Zkušenost z Ukrajiny , tříštit vojenské usilí na více místech skončila ?Dnes se v té rovině útočí na jednom místě , do úplného zničení protivníka .

0 0
možnosti
MP

"Útok na jakési dle moskevsko-teheránské verze snad naprosto hodné strejdy, kteří nikdy neplánovali útoky na Izrael prostřednictvím svých teroristů, to jistě všechno zavinil, předtím nebylo nic?"

Tak Moskvu/Rusko vehnali do iranske naruce sankce/politika izolace Ruska skrze EU/NATO/USA a protoze dalsi silne/vlivne zeme si uvedomily ze priste mohou byt na rade/sankcionovany/izolovany ony, tak se spojily a vytvorily blok BRICS. A Iran samotny, predne je to jedna z nejstarsich kultur/Persie, vzdelanost,kultura/bohatstvi/rozvoj uz v dobach kdy v Evrope byla zaostalost, iranska velkomesta jsou srovnatelna s temi svetovymi, maji velice vyvinuty prumysl, zejmena strojni/zbrojarsky, a iranske technicke skolstvi patri k nejlepsim na svete. Coz vse kontrastuje s vladou tech nabozenskych fanatiku, ktere ze srdce nemam rad. Ja jsem Iran objevil skrze iransky film, doporucuji, sbiraji hlavni ceny na vsech vyhlasenych fimovych svetovych festivalech. Obecne filmy z arabskeho/muslimskeho sveta byvaji skutecne dobre/zajimave a smozrejmne ukazuji zivot v tech zemich a jeden zjisti ze problemy vsech obycejnych lidi na svete jsou stejne.

0 0
možnosti
PD

Tak Moskvu/Rusko vehnala do izolace a iránské i korejské náruče hlavně recidiva ruského/sovětského/ruského imperialismu, živeného paranoiou a mesiášstvím.

Jo, dělat si o zemích úsudek podle filmů je možné, občas i zavádějící.

0 0
možnosti
Foto

MOžná dobré, ale už dneska to není pravda - konflikt pokračuje. Ani Izrael se nenechá beztrestně napadat.

0 0
možnosti
PD

Je vidět, že IVK a jeho oudy mnohem víc "škrábe" USA, než Rusko. Symptomatické.

0 0
možnosti
MP

"Jejich velmi “zajímavý” vztah k penězům?"

Vztah Zidovskych soudruhu k penezum se nelisi od vztahu k penezum u jinych etnik, spise jde o lichvu, to je zacaste duvod zasti, spise byl v minulosti, zidovsti lichvari byvali nemilosrdni a spoustu lidi pripravili o majetky, ale lichvari byvaji nemilosrdni obecne, nejen zidovsti. Zide, protoze byli vzdelani a zamozni, si take casto koupili spravcovani statku/panstvi , tedy zaplatili majiteli urcitou sumu a nasledne byl vytezek statku jejich, coz ale obnaselo ze z lidi/zamestnancu dreli kuzi z tela. Coz jim na popularite nepridalo, tohle je bohuzel ta temnejsi stranka zidovstvi, ta k obdivovani je prave vzdelanost/schopnosti/cilevedomost/pracovitost.

0 0
možnosti
PD

Jestli ono to nebylo z velké části tím, že spoustu profesí měli Židé zakázaných ...

... soudruhu.

0 0
možnosti
JN

Rozumný a objektivní článek, nic jiného jsem od pana Jakla neočekával.

Ale přece jen člověku vrtá hlavou, proč byli Židé tak často v mnoha dobách, zemích, náboženstvích a režimech objektem nenávisti, daleko více než jakékoliv jiné etnikum. Hledání příčin by bylo užitečné.

0 0
možnosti
Foto

P10e11t27r 14H34o89l54u76b

19. 4. 2024 8:51

Jejich velmi “zajímavý” vztah k penězům?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz