4.6.2020 | Svátek má Dalibor


Diskuse k článku

MIGRACE: Změnit se musíme my

V souvislosti s migrační krizí stále kráčíme ve vyjetých kolejích, ale tato krize by nás měla upozornit na to, že změnit se musíme hlavně my.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 69, poslední: 11.9. 2015 2:12, přehled diskusí

D. Šimáček 9.9.2015 1:51

ale......

v islámu je agrese přímo zakódovaná koránem a ostatními texty, celou historii se muslové tímto řídili. Jenže od 18 tého století, se evropská civilizace vyšvihla o několik úrovní výš než muslimští pastevci velbloudů a koz a z evropy je vymetla. Následně jejich území zkolonizovala a ukázala jim za co jejich náboženství stojí, Bohužel ve století dvacátém, se objevil koncept pseudohumanity, který evropským mocnostem začal zatemňovat úsudek o tom jak jednat s podobnými fanatiky. Muslimové rozumí jen síle, místo toho se jim ustupuje a dbá se o to aby se necítili uraženi , v čemž vidí potvrzení nadřazenosti a pravdivosti koránu. Pokud se civilizace nerozhoupe k tvrdému vykázání islámu z evropy a současně zákazu prodeje technologií do zemí kde islám vládne. Muslové nesmí dostat do rukou technologii která může ohrozit civilizovaný svět, sami ji nevyvinou, korán jim v tom zabrání.

H. Lukešová 9.9.2015 0:31

12členný muslimský gang 7 hodin nonstop znásilňoval matku

dvou dětí? Otázkou je, kdo chce takovou hnusnou, nelidskou, vražednou a bestiální zrůdy do Evropy?

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/12850-dvanacticlenny-muslimsky-gang-sedm-hodin-non-stop-znasilnoval-matku-dvou-deti-muslimsti-divaci-v-soudni-sini-tleskali-a-volali-devka-a-patri-ji-to-znasilnit-nezahalenou-bilou-zenu-neni-hrichem-proti-islamu.aspx

H. Lukešová 9.9.2015 0:36

Re: 12členný muslimský gang 7 hodin nonstop znásilňoval matku

no podle skloňování by mělo patřit ...bestiální lůzu do Evropy. I když zrůdy jsou to také.

P. Rada 9.9.2015 8:09

Re: Gang .....

Možná to svým způsobem chcete/chtěla jaste i Vy? Počítám s Vaším neporozuměním - a proto znovu upozornuji, že jsem napsal "Možná ...". To proč je dnešní situace s migrací prakticky bezvýchodná odůvodnil jinde Aston:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jak-bude-vypadat-Evropa-za-tricet-let-Slavny-spisovatel-sci-fi-Ondrej-Neff-predklada-vizi-ktera-vydesi-377905

To co ale Aston zavčas nereflektoval je fakt, že spouštěčem migračních vln je klimatická změna (dokládal to zde Cílek) v dotyčnýých oblastech a zároven tamní předchozí masivní populační růst, který ale souvisí s importem technologií a peněz hlavně ze západu do blízkovýchodní oblasti bohaté ropou... Populace např v Sýrii se mezi lety 1960 a 2014  zvýšila o 410 procent, tedy z 4,6 milionu na 23,3 milionu. Podobně je na tom celý region + Afrika.... Převaha mladé bojovné generace ale prakticky nedotčené vzděláním, kulturností ale postižená frustrací.... to vše vede k výbušné situaci kterou sami nezvládají ani totalitní diktatůry jako je ta Asadova držená u moci Moskvou.

Už před desetiletími sice bylo vědě zřejmé, že klima oblasti se vysušuje a že populace tam poroste pod přílivem peněz, potravin... V té době jste nejspíše o takovýchto aspektech ve své pohodlnosti neuvažovala. Klimatická změna a s ní spojené toky špinavých peněz jsou se totiž chovají jak rakovina plic. V prvé fázi i když by se o bujení náhodou lékař dozvěděli nebyl by si jist zdali je novotvar zhoubný. V druhé už by to bylo jasné, pomohla by operace ale příznaky pacient nemá tak bujení zůstává skryto. Ve třetí fázi nastupují i teploty v důsledku metastáz.... - diagnoza je proto neoperovatelné a fatální. Toto jsme pro zahleděnost do našeho civilizačního úspěchu mnozí přehlédli ačkoli bylo zřejmé, že už dlouho nežijeme ze své podstaty a že se celkový vývoj společnosti stává trvale neudržitelný. Dostali jsme se takto skrze svou nekritičnost a pohodlnost do období válek a zvráceností.

R. Langer 9.9.2015 12:47

Re: Gang .....

Nelži furt, ty "klimatická změno"... :-P

J. Jílek 9.9.2015 9:39

Re: 12členný muslimský gang 7 hodin nonstop znásilňoval matku

v podstatě strašíte stejně jako A. Bartoš: "ti nadržení negři mohou znásilnit i vás"

M. Koutný 9.9.2015 12:47

Re: 12členný muslimský gang 7 hodin nonstop znásilňoval matku

No ale oni mohou...

V. Němec 9.9.2015 12:50

Re: 12členný muslimský gang 7 hodin nonstop znásilňoval matku

SEx, sex, to bylo Mohamedovou zálibou a na tom postavil svou ideologii - prý náboženství. V ráji denně sex s pannami - asi nafukovacími.

J. Sova 9.9.2015 13:12

Re: 12členný muslimský gang 7 hodin nonstop znásilňoval matku

Co máte proti pannám? I Hospodin si jich 32 ponechal pro sebe. K čemu je potřeboval?

Numeri 31,35 ...lidských duší, totiž žen, které nepoznaly muže a neobcovaly s ním... 40 Lidských duší bylo šestnáct tisíc a dávka pro Hospodina dvaatřicet osob.