6.12.2022 | Svátek má Mikuláš


Diskuse k článku

MÉDIA: Záchrana rukojmí a únik informací

Na veřejnost unikly tajné informace, které se týkají okolností vysvobození občanů České republiky, kteří byli v nedávné minulosti uneseni. Kdyby tomu tak nebylo, nemusel by zmiňovaný únik prošetřovat Národní bezpečnostní úřad. To je v tuto chvíli jediná potvrzená jistota.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Holubec 11.2.2016 15:17

Příčina a následek, aneb proč v tom nemají politici jasno

Pozoruhodné je, že v případě Zemana všichni unisono - politici, zejména opoziční a novináři napříč novinářským spektrem - zaměňují příčinu za následek. Tento příspěvek je světlou výjimkou, potvrzující pravidlo.

Standardně naprosto zapadne příčina - v tomto případě únik informací z bezpečnostní rady státu, a v tomto případě ještě navíc z jejího zúženého okruhu členů - trestný čin jak vyšitý.

Je neskutečně pozoruhodné, že to absolutně nikdo z politiků neřeší, téměř o tom, až na výjimky, nikdo nepíše ani to nekomentuje a když už, tak někde hodně na konci a hodně malými písmeny.

Ale že Zeman komentuje něco, co je tři dny venku v časopisech a novinách, že se na to ptají i v Horní - Dolní, to se všichni mohou posr@t, to jsou rozpálení do běla.

Zkrátka nic nového - prohlubující se Český Absurdistan v představení politických špiček a presstitutů.

K. Krejčů 11.2.2016 11:39

Re: Komedie...

Vidím to naprosto stejně - ať si pindají co chtějí.

K. Vyšata 11.2.2016 10:53

Re: To je řevu kolem Respektu a Zemana

Nepostřehl jsem, že by se vyjádřil ve smyslu "hodnověrný", zdroj ano. Tady se dělají tanečky kolem Bezpečnostní rady státu, ale nikdo nebere v úvahu, že na takovou akci je třeba spousta lidí a navíc nelze druhou stranu přinutit k zachování tajemství. Někdo to novinářům vykecal.

Vzhledem k tomu, že tajemství přestává být tajemstvím po zveřejnění a nebylo podáno žádné důrazné dementi, nelze prezidentovi zazlívat diskuzi na veřejné téma, dokonce ani jaký má na to názor. Prostě nenávistníkům praskly saze.

T. Kočí 11.2.2016 9:31

Re: To je řevu kolem Respektu a Zemana

Vystizňe. Kdyz On musi mluvit o vsem,

T. Kočí 11.2.2016 9:27

A co takhle nabidnout rukojmi

Co se vali do Evropy?

J. Ptáček 11.2.2016 8:56

To je řevu kolem Respektu a Zemana

To je řevu kolem Respektu a Zemana. Hlavně si tam nahoře vyjasněte kdo tu informaci vynesl jako první. V Bezpečnostní radě státu je vás jedenáct, tak snad nebude takový problém zjistit kdo to byl.

A když už jsme u toho Zemana: není tak dávno kdy prohlašoval, že novináři jsou žumpa a varoval občany, aby jim nevěřili ani slovo a teď na besedě s místními občany s úsměvem na rtech Respekt citoval jako hodnověrný zdroj :-)

M. Malovec 11.2.2016 8:44

Svéprávná média

potažmo svéprávní novináři by měli tu nepřekročitelnou hranici znát. Zná ji každý slušný člověk.

J. Frček 11.2.2016 8:07

Komedie...

Když něčí advokát cestuje po Libanonu s bratrem svého klienta, jako průvodcem, pak zmizí a po čase se objeví požadavek na jeho výměnu za tohoto klienta, první co mě napadne je, že to je od začátku připravená komedie... USA se asi vztekaj právem. Je to dost průhledné...