20.8.2022 | Svátek má Bernard


MÉDIA: Takhle dělá ČT propagandu

16.3.2017

Úterý odpoledne, ČT 24, odpolední tok informací, Nizozemsko den před volbami. Redaktorka zpovídá jakéhosi Filipa Chrásku, dle titulku prý analytika AMO.

Tradiční vymývání mozků „a la“ ČT. Namísto zpráv, že se stalo to a to, ten a ten řekl tohle, tamten na to reagoval takhle, jsou nizozemští politici vyselektováni na „hodné“ a „zlé“ a ti „zlí“ patřičně onálepkováni coby populisté. Když nizozemské volby dopadnou takhle, bude to správně, protože kdyby náhodou dopadly jinak, bylo by to špatně.

Chráska1

Samozřejmostí je rovněž tradiční, každodenní záměna adjektiv „prounijní“ a „proevropský“, kdy „prounijní“ politici, kteří Evropu mílovými kroky směřují k civilizační zkáze, jsou vydáváni za „proevropské“, zatímco ti, kteří před neblahým vývojem varují, jsou vydávání za „protievropské“, ačkoli jsou ve skutečnosti spíše pouze „protiunijní“, a nálepkováni coby extremisté, xenofobové či nacionalisté.

Divák, který si povinným výpalným Českou televizi vydržuje, je předem odstaven do role idiota bez mozku, který není s to si vytvořit svůj vlastní názor, pakliže by dostal strohé informace, pročež dostává namísto zpráv „komentované informace“, asi aby nemusel vůbec přemýšlet a rovnou zaujal předepsaný, jediný správný „proevropský“, rozuměj „prounijní“ názor.

Běs! Běs! Běs!

Neexistuje jediný důvod, proč by nizozemskou předvolební realitu měl z veřejnoprávní obrazovky komentovat augerechnet jakýsi Filip Chráska, eurosvazácká nula s mlíkem na bradě z bezvýznamné, zbytečné instituce jménem AMO.

Chráska2

Co je AMO? Asociace pro mezinárodní otázky. Ve skutečnosti jen další z mnoha darmožroutských nevládních neziskových organizací, jež ale vůbec nejsou nevládní ani neziskové, neboť jsou přisáté právě na vládu a ziskové pro mladičké budižkničemy, kteří v životě nepřičichli k normální práci a které naše „humanitní“ školy – bohužel – chrlí jako Baťa cvičky.

Dle poslední výroční zprávy (za rok 2015), která je na webových stránkách AMO k dispozici, nás Filip Chráska plus další eurohujerští svazáčtí darmožrouti soustředění v AMO stojí 10 milionů ročně. Naprostou většinu peněz z této částky totiž vysávají z veřejných rozpočtů, rozuměj z našich daní.

Jak dlouho si tohle všechno ještě necháme líbit?

14. 3. 2017, www.petrstepanek.cz