26.11.2022 | Svátek má Artur


Diskuse k článku

MÉDIA: Takhle dělá ČT propagandu (2)

S veškerou zodpovědností prohlašuji, že zpravodajství veřejnoprávní České televize připravují idioti. Naposledy se předvedli ve středu při nizozemských volbách.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Urban 20.3.2017 11:11

Re: Tajtrdlík Štěpánek se vzteká ......

CHjo, Drobková, tvé IQ vydlabané kanoe ti zjevně nestačí na pochopení psaného textu...

J. Urban 20.3.2017 11:08

Sice Štěpánkovy modré příspěvky vůbec

nemusím, nicméně je holá pravda, že zpravodajství ČT připravují idioti. Někomu (komupak?) užiteční idioti, hlavně pak dobře placení z našich peněz. A my (nebo teda já určitě) jsem též idioti, když je platíme :-( byť na zákonném podkladu :-(((

J. Brunner 19.3.2017 19:06

Re: Musíme si uvědomit,

Přidávám se.

M. Gavlák 19.3.2017 18:06

Wilders stále v kampani žvanil o nadcházejícím drtivém vítězství. Výsledek. Získal oproti minulým volbám o 2% více, oproti předminulým o 4% méně, takže pro něj pěkný debakl. Vládnoucí strana sice vyhrála, ovšem utrpěla citelný pokles. Hlasy pobrali liberální zelení a spol. O tom všem ČT poctivě informovala, nedělejte z ní Novu, jako tajtrlík Štěpánek...

Š. Hašek 19.3.2017 12:07

Re: Tajtrdlík Štěpánek se vzteká ......

Tak se nevztekejte i Vy, paní Drobková. Chápu, měsíční poplatek jest levnější než večer bez bedny. Nejste sama.

Z. Lapil 19.3.2017 12:07

Re: TV jest propaganda/výchova (dospělých).

Měna s velkým písmenem?

Ve škole nás učili, že s velkým písmenem je oficiální název. Takže Koruna česká (Kč), ale česká (dánská, švédská) koruna. Rubl (a dolar) možná vysloveně oficiální název nemají (že by?), nebo ho mají tak podivný, že ho nikdy nikdo nezkusil napsat :-). Určitě je dolarů povícero druhů, žádný neruský rubl mě nenapadá, kromě rublu konvertibilního z dob RVHP. Oficiálním názve m eura je, obávám se, Evropská měnová jednotka (anglicky? EMU).

Š. Hašek 19.3.2017 12:05

Re: Díváku plať a my se ti budeme vysmívat

Jste moc mírný.

Já bych se vyjádřil jadrněji.

Dívám se namátkou na TVlidskoprávníspacákovouSRO namátkou. Většinou nejpozději po minutě zjistím: názor zaměněn za fakta, údaje kolidují se zkušeností či znalostmi nepropadajícího deváťáka, nevím, zda se jedná o show či poučný pořad o zajímavostech světa, nevím, zda středobodem není vzhled manekýnky/manekýna (Jílková má furt takovej vopasek s přazkou), či průšvih v politice, ................., celou noc pak nespím, "protože se na Sumatře přemnožili obrovští netopýři", 15. 1. bude mrznout až bude praštět, v Ostravě se serval ožrala s ožralkou (vysílací čas a svědectví sousedů cca 4.5 minuty, z toho příjezd policie 1.4 minuty) .......

Mám pokračovat?

Š. Hašek 19.3.2017 11:31

Re: TV jest propaganda/výchova (dospělých).

Počítejte nuly. Snad ten poplatek (výpalné) platíte také. Miliarda se probírá tak v páté b. 8 000 000 000 Kč. Cca. Osm miliard Kč. Tak jsme se dostali, při neděli k miliardám .........

Nevím, zda měny států se nutně píší velkým písmenem (nemáte tam Ruský rubl). Vím, že pátým pádem oslovujeme - voláme (jste lepší než jiní, velké písmeno). Nevím, zda TV spacáková vede daňová přiznání v rublech (moc se Vám o Rusku asi zdá).

Pane Pavelko. No nic. Příště připište Váš názor na úroveň TV. O tom se zde diskutuje.

A. Javůrek 19.3.2017 11:28

Re: Tajtrdlík Štěpánek se vzteká ......

Bože můj ty jsi ale hloupá.

A. Nový 19.3.2017 10:31

Re: Mne napala jiná věc:

To ano, ale na co by čuměla paní Colombová (Stirská)?

P. Manda 19.3.2017 10:21

Re: Tajtrdlík Štěpánek se vzteká ......

a blbka drobková trousí nechytré jedovaté sliny.

F. Navrátil 19.3.2017 10:05

Díváku plať a my se ti budeme vysmívat

Česká televize si nevzala poučení z vysílání o volbách z USA. Dopustila se tří vážných chyb. Nekompetentní zpravodaj Vostál jásal nad výsledky eurohujerských stran a nad debaklem Wilderse a přitom si popletl současné a minulé výsledky voleb. Rozhovory nizozemské televize překládala neschopná tlumočnice, která nebyla schopna přeložit ani jednu kompletní větu a nakonec se věnovala mlčení. A třetí chybou bylo vystoupení politologa s vážnou vadou řeči, který polykal konce slov a nezvládal sykavky. takže mu téměř nebylo rozumět. Problémem tedy není zaujatost a stranění redaktorů České televize, ale neprofesionalita a pohrdání plátci koncesionářských poplatků.

M. Vondráček 19.3.2017 8:39

Re: Tajtrdlík Štěpánek se vzteká ......

O jaké prohře Wilderse to mluvíte ?? Přečtěte si o pár příspěvků níže příspěvek pana Frankeho . To je přesně to , co zde hlásáte Vy a ČT.

Ale Vy mě alespoň nenutíte , abych za čtení Vašich příspěvků musel platit koncesionářské příspěvky ...

K. Drobková 19.3.2017 6:10

Tajtrdlík Štěpánek se vzteká ......

Tajtrdlík Štěpánek se zase vzteká na svoji " velmi oblíbenou " ČT. Nemůže být žádných pochyb o tom, že Štěpánek a spol ( nejen tady na NP ) očekávali velké vítězství svého Wilderse, které se nakonec nekonalo. Volič v Nizozemsku ale rozhodl jinak. Můžete tu prohru okecávat jak chcete, připočítávat, odpočítávat získané či ztracené křesla v parlamentu oproti minulým volbám, rozdělovat Nizozemsko na Holandsko a zbytek ......... jedno je jisté. Wilders prohrál. Tečka.Všechno ostatní jsou jenom oblbující kecy.

J. Krásenský 19.3.2017 5:22

Re: .

Vtip o želvě znám od rodičů v obsazení Chruščov - Kennedy.

V. Plocek 19.3.2017 0:57

Re: Ano, takto informují nyní " lid " lidé " od novin ", jak

A pokud se na to budete dívat, bude ještě hůř.

V. Plocek 19.3.2017 0:56

Re: Jestli někdo dovolí

A kdo mu chce pomáhat?

V. Plocek 19.3.2017 0:55

Re: Minulých třech týdnech

A vidíte, jak si to pamatujete. Potom, že je zpravodajství špatné, jak říká p. Štěpánek.

V. Plocek 19.3.2017 0:51

Re: Jde jen o úhel pohledu...

A Babiš, ten lump se vůbec nekvalifikoval, protože ho tam rozumný Kalousek nevpustil.

V. Plocek 19.3.2017 0:49

MÉDIA: Takhle dělá ČT propagandu

Vážený pane to jste objevil Ameriku. Již dlouho sleduji a doma se rozčiluji na objektivním a rychlým informováním diváků kanálem ČT 24. Z obrazovky jasně čiší rutinní zpracování zpráv bez ohledu na jejich aktivnost a věcnou správnost ve všech oblastech od politiky po sport. V čem jsou dobří? V ujišťování, že jsou nejrychlejší a další nej. Co je blbé, že tomu asi i věří. Ale pokud chci rychlé a trochu přesné informace, tak v žádném případě to ČT a zvláště ČT24 není. A to vy předpokládám, jako bývalý člen televizní rady (pokud je to pravda) jistě více.

J. Jurax 18.3.2017 23:27

Re: Mne napala jiná věc:

No, v době netu se bez TV docela dobře obejdete.

J. Jurax 18.3.2017 23:25

Re: A Štěpánek, ten není o nic lepší než

Dostával víc, není-liž pravda?

A o jaký spolek šlo?

J. Jurax 18.3.2017 23:23

Re: Jestli někdo dovolí

Hm, to ještě nic není ... což teprve když dovolí v diskusích svého webu vystupovat Vám, madam Netzer, Žofce Sosnarů a dalším Vám podobným prudce alternativně inteligentním diskutérům - to by mu fakt už vůbec nemělo být pomoci, není-liž pravda?

J. Jurax 18.3.2017 23:19

Re: Banda navedenych amateru

Ano.

Oblbovat lidi je třeba na vědecké bázi, aby oblbování mělo příznivý poměr vynaložených nákladů a dosažených výsledků. Oblbovači placení z daní těch, které oblbují, musí být vysoce inteligentní vzdělanci z renomovaných univerzit - ostatně on Goebbels taky nebyl žádný blbec.

V praxi lze výsledky jejich práce sledovat v médiích - všude je nějaký zadavatel velící oblbovat tím či oním směrem. V médiích veřejnoprávních je to stát - přesněji skvadra jsoucí momentálně u vesla.

Nakonec budou volby - a ve volební kampani se ono vysoce sofistikované oblbování rozjede naplno. Myslíme to upřímně a dokážeme, že to dokážeme a všetci kradnů, takže je třeba řídit stát jako firmu a čerpat.

J. Jurax 18.3.2017 23:10

Re: .

No, nikoliv falešně.

Ono propaganda je hlavně o titulcích - ty utkví v paměti. Zvlašť když se často oopakují. Kdo čte a sleduje nějaké rozbory s procenty a drobně tištěnými číslíčky?

Případný je příběh o zajíci a želvě (my pamětníci jsme ho znali o Reaganovi a Brežněvovi co želvě a Rudém právu) v příspěvku pana Frankeho výše. V něm je přímo tresť tzv. objektivního zpravodajství, v němž se ani nemusí (moc) lhát.

J. Sinnreich 18.3.2017 23:03

Banda navedenych amateru

Omyl. To jsou profesonalove vystudovani na katedrach zurnalistiky, sociologie a mezinarodni politiky na uctyhodnych universitach. Delaji pouze svoji praci, za kterou jsou slusne placeni. Ze se obcaas vloudi nejaka nepresnost, ci hrubka z jazyka ceskeho, na to si musime zvyknout. Bude to jeste horsi.

J. Franke 18.3.2017 21:32

Jde jen o úhel pohledu...

Závodil zajíc s želvou v běhu na 100 m. Zajíc v cíli kouřil už třetí vítězný doutník, když želva doběhla do cíle. Druhý den noviny nadšeně popsaly závod jedinou větou:

"Proti očekávání želva obsadila nádherné druhé místo, zatímco favorizovaný zajíc skončil předposlední."

P. Götze 18.3.2017 20:54

Nemyslite, ze propadak byl hlavne u socialisru? A u agentur delajici odhady?

V. Patkoš 18.3.2017 19:31

.

Rebel Štěpánek se sice krásně vzteká, ale krapet falešně. Wilders měl ambice vyhrát volby, ty nevyhrál s velkým odstupem. To vskutku vzhledem k ambicím propadák je. Získal sice 20 mandátů, což je více než těch 15 z minula, ale zase je to méně než těch 24 co dostal v roce 2010. Takže opět propadák. Pro Štěpánka a místmí milovníky Ruska by bylo zřejmě vyvážené zpravodajství, kdyby v téhle situaci ČT prohlašovala, že tenhle výsledek je úžasný úspěch.

V. Pavelka 18.3.2017 19:29

Re: TV jest propaganda/výchova (dospělých).

To je v Rublech Hašek.?