31.7.2021 | Svátek má Ignác


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Vondráček 17.9.2010 11:45

Re: Ztráta soudnosti?

Milý VP. Máme doma papouška. Krásně mluví , jen smysl to nedává. Tak nějak mi připomíná Vás. Musíte být sám se sebou nesmírně spokojen, umíte cizí slova, pravopis a máte vždy pravdu. Tak nějak se jistě cítí i náš Žako ...

Z. Rychlý 17.9.2010 11:35

Re: Také jsem si početl ...

Pane Kotyzo,  máte sice pravdu, ale v tomto případě pan Bursík personifikuje tu hlasitou a celkem agresivní smečku lidí, která  (slovy  pana Kubery) vyčistí litr špinavé vody, kdyby na to mělo padnout čisté vody pět litrů - broučka zachráníme, i kdyby měli zemřít lidé. Díky fanatismu zelených je pak celé hnutí zneužíváno a slouží byznismanům a poslancům bez skrupulí coby krycí štít.

Pan Vlk má v tomto pravdu.

J. Hejna 17.9.2010 10:53

Re: nejen noviny

V Brně?

Mohou!

 

Když oni ti novináři už česky ani nerozumějí.

R. Langer 17.9.2010 10:31

Prima shrnutí obsahu

současného denního tisku... :-)

J. Pašek 17.9.2010 10:02

Noviny a časopisy jsem přestal číst před mnoha lety . . .

a považuji za ztrátu času a vyhozené peníze . . . Poslední jsem dal špalek Wall Street Journal . . .

D. Streit 17.9.2010 9:51

Ano, všeobecný souhlas

Mám jen jednu výhradu: Někdy jsou v Právu objektivnější články než v MFDnes.

J. Schwarz 17.9.2010 9:28

Bravo!

Už dlouho si říkám, že za tou politickou korektností bude rafinovaný plán, jak v Evropě rehabilitovat nacismus a Hitlera. Pouhou blbostí protagonistů  se dají postoje většiny "politické a mediální scény" obtížně vysvětlit, neb taková míra stupidity by se nenašla ani v tlupě šimpanzů.

V. Pavel 17.9.2010 9:27

Re: Ztráta soudnosti?

B. B.! Díky za názor! Zamýšlel jsem se nad použitím termínu "adorovat". Připouštím, že Vaše označení je výstižnější! Zdravím!

B. Brousková 17.9.2010 9:16

Re: Ztráta soudnosti?

Pan Vlk ve svém článku neadoroval bestiální vraždu. Pan Vlk celou tu vraždu a její provedení považoval za tak podařenou taškařici, že v té souvislosti parodoval  Haškova Švejka.  

I. Šenkyříková 17.9.2010 9:08

nejen noviny

ale i např ČT 24 mají vtipné nedomyšlenosti. Tuhle jsem si pročítala titulku, co běží na okraji a přkvapilo mne upozornění, že v Brně zahájí tradici farmářských trhů.  Nejsem lingvista, nebo etnolog, ale jak mohu zahájit tradici??

M. Prokop 17.9.2010 8:43

Re: Také jsem si početl ...

Ano.

Prvotní impuls přišel z Brusele, zde se ho chytili socdemáci, komouši, lidovci a US. Zelenáči tehdy ještě neškodili v PS, takže to podporovali jen zvenčí.

Nicméně se můžeme jen dohadovat, co vše způsobili v Topolánkově vládě, kde za ně nebyla náhrada. Nevinní rozhodně nejsou, škodili co to šlo.

K. Kotyza 17.9.2010 8:35

Také jsem si početl ...

Vážený pane Vlku,

nijak se nezastávám Vámi napadených novinářů, ale zkuste se zamyslet nad tím co sám píšete a vypouštíte do médií. Neověřené napadání pana Bursíka za prosazení zákonů o solární energii je již českou novinářskou stálicí. To však neznamená, že je to pravda. Doporučuji Vám alespoň jednou si pořádně pročíst fundovaný článek pana Vlastimila Krause - http://neviditelnypes.lidovky.cz/ekonomika-vykupni-cena-fotovoltaicke-elektriny-fum-/p_ekonomika.asp?c=A100305_184630_p_ekonomika_wag . Pan Bursík je však rozhodně zodpovědný za to, že s očividně vadnou legislativou nic neudělal. Příležitost i čas na to měl.

Karel Kotyza

V. Pavel 17.9.2010 7:25

Ztráta soudnosti?

Václav Vlk, sen., který zde minulý měsíc nechvalně "proslul" hanebnou adorací bestiální vraždy bezbranných občanů německé nátrodnosti, spáchané krátce po WWII. v květnu 1945 na jižní Moravě a před pár dny blábolem adorujícím mimořádně trapného někdejšího člena české vlády a hochštaplera Jiřího Čunka, dnes kárá kolegy novináře za "nesprávné" výrazy? Tomuto nejnovějšímu autorovu výplodu je jistě lepší se smát, než nad ním brečet i když obojí je pochopitelné.

J. Krásenský 17.9.2010 7:09

Rasisticka vrazda

Bratr svatého otce byl "eliminován" z důvodů zdraví lidské rasy. Němečtí lékaři postupovali přísně podle (tehdejších) nejnovějších poznatků vědy zvané eugenika. Eugeniku pěstovaly od konce 19. století věhlasné university celého západu a jejími zastánci byli třeba G. B. Shaw či A. C. Doyle. A to nebyli žádní technokraté... Vážíme si jich za díla plná lidskosti a porozumění.

Jak ten čin tedy nazvat? Zdravotní vražda? Humanitární vražda? Jsem pro rasovou vraždu.

M. Zavala 17.9.2010 4:39

jinak souhlas, ale nic noveho pod sluncem

vsichni politici - dnes a drive, presidenti, kralove nebo cisarove, tak se nejak zaleji do sve bubliny,dnes virtualni reality, a svet uz nevidi nezli ve svych krasnych predstavach. A pak se divi.

M. Zavala 17.9.2010 4:30

rasisticka vrazda pane vlk?

papezuv bratr byl sice zavrazden,ale rasa v tom nehrala roli, spise handicap.