7.8.2020 | Svátek má LadaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MÉDIA: Skončí Janek Kroupa s novinařinou?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 15, poslední: 25.9.2012 22:54, přehled diskusí

Řičáře pamatuji, a dosud živě vidím,:
Autor: F. Doušek Datum: 25.9.2012 22:54

jak mu na nádvoří Lidového domu Paroubek osobně potřásal rukou a děkoval mu za odvahu s jakou rozkryl zlodějnu.

Že sám Řičář zpronevěřil asi 16 mega z ministerstva tehdy vedeného Paroubkem zapadlo tak nějak v zapomnění v četně Paroubkovy přinejmenším politické odpovědnosti.

Žádný novinř za svou práci nikomu neručí.:
Autor: P. Čech Datum: 24.9.2012 18:03

Novináři přece mají svobodu slova a tak si mohou psát, co chtějí. Nikomu do toho nic není. Jsou totiž další z několika mocí ve státě. Mocí absolutních, nikým a ničím nepostižitelných. Mravnost sem prosím netahejte. Tou neoplývá žádná ze zmiňovaných mocí (moc zákonodárná, moc výkonná, moc soudní, moc politických stran a moc novinářů).Poslední ze jmenovaných mocí mravnost postrádá, naopak oplývá hyenismem. A o tom to je.

V zemi, kde PRÁVO složí jako plivátko či WC ...:
Autor: L. Vaněk Datum: 24.9.2012 13:53

Kdo trochu déle pozoruje dění v české společnosti, si toho musel všimnout již dříve. Každý, kdo má nějakou pozici, odkud může více ... či méně zasáhnout do nějaké sféry nebo života druhých, tak nečinní z pohnutek své mravní integrity - ale chová se jak prodejná děvka. Je to nyžší příčka nájemného vraha. Většina těchto lidí pracuje v žoldu někoho jiného, který je ochoten zaplatit. Advokát pracuje pro klienta, který mu zaplatil a to i v případě, že viníkem je klient.

    U novináře je to tristní ... Ani novinář si nemůže dovolit někoho obvinit beztrestně !

Janka Kroupy je mi líto ...

Re: V zemi, kde PRÁVO složí jako plivátko či WC ...:
Autor: P. Čech Datum: 24.9.2012 18:05

Jste na omylu, pane Vaňku. Novinář může zcela beztrestně obvinit kohokoliv z čehokoliv. Má přece svobodu slova, ba dokonce nemusí uvádět zdroj svých informací. Tak to je.

Re: V zemi, kde PRÁVO složí jako plivátko či WC ...:
Autor: P. Čech Datum: 24.9.2012 18:10

Jste na omylu, pane Vaňku. Novinář má u nás absolutní moc v podobě svobody slova, navíc podpořené tím, že nemusí udávat zdroj svých informací. V 99% případů této své absolutní moci zneužívá ve prospěch svých chlebodárců - politických stran, v jejichž mrzkém žoldu pracuje. A o tom to je.

Tedy autore, už byste mohl vědět, že::
Autor: P. Jirka Datum: 24.9.2012 7:49

1. celá česká tzv. investigativní žurnalistika je pouze o vyřizování osobních účtů, lobbingu a případně nebetyčné blbosti

2. novináři zásadně za svoji práci nenesou odpovědnost, neomlouvají se a maximálně se tváří ještě arogantněji než obvykle.

Ale co, nakonec lid to má rád... :-)

Re: Tedy autore, už byste mohl vědět, že::
Autor: P. Lenc Datum: 24.9.2012 8:59

Přesné, není co dodat.

Re: Tedy autore, už byste mohl vědět, že::
Autor: P. Schuster Datum: 24.9.2012 11:08

Obecně média rozpoutali svými štvavými produkty za posledních dvacet let počínaje válku na Balkánu, přes arabské jaro, až po současné "hony na čarodějnice" ve všech okolních státech. A to je jedno jestli se jedná o seriozní, nebo bulvární média.

bylo by opravdu báječné:
Autor: M. Bezouška Datum: 24.9.2012 7:18

kdyby byl Kroupa jediným nebo alespoň osamoceným mizerným novinářem u nás. Skutečností je ovšem pravý opak, šmoků vzoru Kroupa existují desítky, možná stovky, a všichni pilně pracují na - jak si oni snad, v lepším případě, myslí - záchraně světa. Že to dělají pomocí katastrofálního neumětelství, lhaní a podobně zjevně vadí jen málokomu, patrně to také patří k  záchranným metodám. Tak, jak si je představují mnozí, zde a dnes například pan Maleček.

Nedráždit hada bosou nohou:
Autor: P. Maleček Datum: 24.9.2012 6:38

Nedráždil bych hada bosou nohou. On by se Kroupa mohl zaměřit na další ikonu pravicovosti v čím dál víc levicové ODS teplického senátora Kuberu.

Tento pravičák jako stehno se chlubí svou pravicovostí. Žije chudě (své ženě povoluje jen jedny boty), netyje z veřejných zakázek, evropské dotace odmítá, zrušil společnosti města, byty města zdarma rozdal, jho úklidu sněhu z občanů sejmul, odpady občanů platí z městské kasy a proto je milujícími Tepličany už 20 let volen do čela města.

No řádně prořízlá huba a bavičství se mu upřít nedá. Ale Kroupa by mohl zjistit že: skromný pan senátor bydlí v luxusní vile, velké zakázky města vždy vyhrává firma z daleka, která pak vydělá tím, že cenu zakázky přes subdodávky místním firmám sníží za chápavého mlčení páně senátora (to ne já, to neviditelná ruka trhu) i o víc jak třetinu, odmítl dotace z Bruselu a podle půlmilardy v kase vede nejlépe hospodařící město jen jsou ty Teplice podfinancované tak v úrovni pěti miliard, zrušil společnosti města, ale ty soukromé, třeba dopravní podnik drží 100% vlastněním dopravních prostředků a trolejí, úklidovou a odpadářskou firmu pak určováním ceny prací, byty města zdarma rozdal ale jen svým vlivným kamarádům, sníh neuklízejí občané, ale firmy, které jsou mu vděčné za celostátně miliardové kšefty, občanům platí svoz odpadů, ale dojí je přes přemrštěnou daň z nemovitostí.

No opravdu pravičák jak stehno, ale vysušeného sahelského běžence. Za krásnými kecy jedna lež za druhou, v ústech chudoba (žiji jen z cigaret a vody), ve skutečnosti nákladný životní styl, pravda ve většině placený z daní občanů a obdivu (samozřejmě nehmotném) v Teplicích na městském nakrmených firem.

A co hlavně, umí se přiživit na práci druhých. Protože vše co v Teplicích funguje, třeba sklárna, lázně, fotbal a tím dobré jméno Teplic je prací jiného člověka, který byť kdysi komunista svým skutečně pravicově konzervativním konáním, byť teď již v důchodu, drží Teplice nad vodou. Včetně kecala Kubery a místní naduté ODS.

Re: Nedráždit hada bosou nohou:
Autor: J. Forman Datum: 24.9.2012 7:11

Konečně někdo toho kecálka, populistu a podvraťáka Kuberu popsal v celé jeho kráse. Díky.

Re: Nedráždit hada bosou nohou:
Autor: P. Lenc Datum: 24.9.2012 8:59

A nejste pane Malečku náhodou příbuzný Janka Kroupy?

Re: Nedráždit hada bosou nohou:
Autor: M. Martin Datum: 24.9.2012 13:10

Pan Maleček není příbuzný Kroupy.Je to vlastní bratr Pepka Vyskoč.Malečku už u toho stánku nechlastejte.

Re: Nedráždit hada bosou nohou:
Autor: V. Skalová Datum: 24.9.2012 12:54

No jistě, je před volbami, tak je třeba házet bláto ber kde ber. Za pan Kuberu ale mluví přebytkový rozpočet, takže nějaké výmysly o žití nad poměry si nechte na koledu, oranžový soudruhu. Starejte se radši o své, například, jaké dává zakázky hejtmanka Vaňhová své spolupartajnici, rudé prokurátorce, doktorce Máně Benešové.

:)))))))) Ale no tak:
Autor: V. Ondys Datum: 24.9.2012 5:29

snad tu nechcete mít kapitalismus s tvrdou soutěží, když se v Čechách, na Moravě i ve Slezsku tak osvědčilo: "Soudruzi, von to tady soudruh sice zase přehnal, ale dyť je náš, tak mu MUSÍME dát další šanci v zájmu lepšího :)))))) příští!", :)))))))) a v čím žoldu, Štěpánku?