9.8.2020 | Svátek má Roman


Diskuse k článku

MÉDIA: Proč byl ředitel ČT vyzván k odstoupení

Dr. Radek Mezulánik z Univerzity Jana Ámose Komenského vyzval na zasedání Rady ČT ve středu 20. června 2012 ředitele Petra Dvořáka aby odstoupil slovy: "Vyzývám pana generálního ředitele, aby velmi vážně zvážil své další setrvání ve funkci, protože zatím vidím za jeho působením pouze škody jak v oblasti ekonomické, tak programové a personální."

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Honců 26.6.2012 19:20

Re: Sledovanost zpravodajství ČT bude i nadále klesat

Máte pravdu. Je to stejné jako s novinami. Bulváru se prodá daleko víc, než seriózního periodika. ČT se, bohužel, snaží přilákat i diváka primitiva a tak se schéma hlavní zpravodajské relace víc a víc přibližuje televiznímu bulváru Novy a Primy. O nezaujatosti při informování o politických kauzách by se dalo také hovořit, ale to je zase jiný příběh.

J. Jurax 26.6.2012 17:12

Re: Sledovanost zpravodajství ČT bude i nadále klesat

No bodejť by ne - zprávy ČT začínají seriozními zprávami ze světa a ne výčtem tuzemských autohavárií a katastrof  jako na Nově a Primě. No a co si přejí naši divákové víc, hádejte?

L. David 26.6.2012 17:00

Sledovanost zpravodajství ČT bude i nadále klesat

pokud nás ti chudáci budou nadále krmit pitomostmi namísto skutečných zpráv ze světa.

Velmi rád bych věděl, jestli se v ČT o většině diváků opravdu domnívají, že naše IQ je na tak nízké úrovni, že nám stačí hloupoučké omáčky a časové vycpávky jejich prodloužených televizních novin.

Ředitele Dvořáka měli pro neschopnost už dávno vyměnit, i když Janeček nebyl o nic lepší.

L. David 26.6.2012 16:55

Sledovanost zpravodajství ČT bude i nadále klesat,

O. Mayer 26.6.2012 14:17

jenom malý překlep...

stal jste se zřejmě x tou obětí oblíbeného anglosaského vtípku bilion=milarda. Ale nevěšte hlavu , Mečiarovi se stalo taky (a vyhlásil národu, že má slíbené investice na Slovensku ve výši ca 5ti násobku rozpočtu USA)  

V. Skalová 26.6.2012 12:43

Ale zeptejte v UK

Většina lidí na BBC taky nadává.

J. Chaloupka 26.6.2012 8:23

Jediný člověk, který by dokázal zajistit veřejnoprávní úroveň,

je u nás Fero Fenič, kterého tzv. radní vyloučili již v 1. kole. Vzhledem k tomu, že místopředsedkyní je jistá Eklová, dříve Makrlíková, kterou si mnozí pamatují jako přicmrdávačku Přemka Podlahy, a předsedou je již starý pán Uhde, tak je snadné s touto radou manipulovat. Oni nehlídají veřejnoprávnost a vysokou úroveň, ale správné nasměrování peněz a také neútočení na své krycí politiky. Celá rada je hanbou téhle republiky a bohužel pan Uhde do svou reputací zakrývá.

P. Kolář 26.6.2012 6:44

Kdyby bylo čím,

tak bychom se třeba také chlubili.Prozatím mám dojem,že po skončení toho polopatického zpravodajství slyším ze studia je hluboký povzdech.Že to mají redaktoři za sebou.