24.9.2021 | Svátek má Jaromír


MÉDIA: Poťouchlíci z České televize

23.9.2015

Zpravodajské a publicistické pořady České televize byly v pondělí zcela zahlceny unikátní akcí „umělecké“ skupiny Ztohoven, jejíž komando nahradilo prezidentskou standartu rudými trenýrkami.

O těch trenkách vyvěšených na Hradě se dlouze mluvilo v Událostech ČT, v Interview ČT, v Hyde Parku, v Událostech a komentářích, každou hodinu ve Zprávách a kdo ví, kde ještě. Určitě mi něco uniklo, přestože mě někteří „ vtipní a dobromyslní“ diskutéři podezírají, že na televizi čučím od rána do večera.

Nerad bych komukoliv křivdil, ale osobně to na mě dělalo takový jednoznačný dojem, že příslušní redaktoři jsou tím „statečným“ činem zmíněných „umělců“ přímo nadšeni, z těch jejich komentářů jsem cítil poťouchlost, radost, jak to zase tomu Zemanovi nandali.

Už několikrát jsem zmínil, že ten veřejnoprávní aktivismus mi tak nějak přirostl k srdci, namísto rozčilování se tím už jen cynicky bavím.

Moc mě tentokrát rozesmál pan Železný, když s kamenou tváří poznamenal, že název té partičky - Ztohoven, by snad mohl někomu přijít vulgární.

Tuhle prázdnou slámu s trenkami později mlátili v Hyde Parku poslanec Komárek s kreativním moderátorem Jiřím Václavkem. Čert vem obsah, zdaleka nejpůsobivější byla choreografie moderátora, to jeho tančení po studiu, dramatická – teatrální gesta, kdy jsem měl chvílemi obavy, že si snad vykloubí končetiny.

Už jen z tohoto důvodu vřele doporučuju ke zhlédnutí.

Zábavné pořady ČT opravdu za moc nestojí, ale ty zpravodajské, to je úplně jiný kafe!

Převzato z JosefHavranek.blog.idnes.cz se souhlasem autora.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.