27.3.2023 | Svátek má Dita


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Mrkvoš 3.7.2007 10:53

spíše to jsou ha*j*z/l/i*c*i používající lež jako standardní pracovní metodu

!!

Mrkvoš 3.7.2007 10:45

Lidové noviny jsou tzv. tabloid nebo-li měkký bulvár již dobře deste let ...

pan Stránský se v hrobě musí obracet ... :-/

vita 3.7.2007 10:44

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Údajná genocida?

Což je víceméně (spíše více) totéž, co tvrdila ona - dle Sirény -  marxistická baba.

Čili marxistka měla pravdu, ovšem protože je marxistka - a ještě to drze přizná - jest třeba tepati každého, kdo kdy jen vstoupil do jejího stínu, potažmo vše, co onen lump učinil, a to do pátého a šestého pokolení...

Ve Rwandě proběhla obvyklá africká vyvražďovačka, jaké na tomto kontinetě probíhají stále, "jen" byla o něco větší a více ve světlech ramp. Obé dáno technologií...

clay 3.7.2007 10:41

Re: Faulování v politice je běžné.

nepředepisujte autorovi, co by měl dělat a kdyžtak se toho ujměte sama. On si vybral téma, kterého pálí a to řeší. Vy žvaníte mimo téma. Tím je tento průšvih lidovek a potažmo Hnutí duha

clay 3.7.2007 10:37

Re: To je kalamita, to je kalamita ...

zajímalo mě, zda je vůbec možné obhajovat to, co se v lidovkách odehrálo a ono jo, vůl se vždycky najde. Samozřejmě to dělá tak, jak "se má". Problém se "vtipně" obejde opěkně obloukem a něco se inkoherentně vyplivne. Zlatý prciny....

Ladislav N. 3.7.2007 10:36

Re: nick Jiří K

...melounismu - sockomunismu (doplňuji) ;-P

jamo 3.7.2007 10:35

Re: Re: Podobné metody jdou napříč médii... tzv. veřejnoprávní nevyjímaje

moudré ZA, povídejte a přehánějte.. ať je tady zase chvíli oranžověrudě veselo ;-P

Sirena 3.7.2007 10:16

Re: Re: Re: Re: Re: Údajná genocida?

Máte pravdu, poslední věta je skutečně špatně volena.

honzak 3.7.2007 10:01

fenomén GW

je stejný švindl, jako Nelson Mandela (a ta jeho kotrmelína). Levičáci z celého světa se mohli přetrhnout, aby dobrého soudruha osvobodili z kasemat apartheidu. Povedlo se a výsledek je sqost, že? Teď zrovna ČT propaguje open air festival celosvětového rozsahu na tuto sobotu PROTI GW. Jímá mě hrůza, když si představím ty konce v podání spojených bursíků celého světa a početných kohort jejich užitečných idiotů! Jako např. nick Jiří K, to je opravdu esence melounismu.

Kirken 3.7.2007 9:54

Re: To je kalamita, to je kalamita ...

Podstata problému je lež v LN, o tom článek p. Macha je. O vlivu člověka na globální oteplování si mysli co chceš.

vendelín 3.7.2007 9:50

Re: To je kalamita, to je kalamita ...

Dobře, tak jste je všechny polival. Ale jaký názor máte na oteplování vy, to jste nedodal. Nebo, že by žádný nebyl a jen jste si, jako obvykle vylil špínu na Klause a jindy ODS?

Jiří K. 3.7.2007 9:46

To je kalamita, to je kalamita ...

Zatracené lidovky. Klausovi poskoci aby kvůli tomu uspořádali manévry. Včera Jakl, dnes Mach, zítra to bude kdo? Anonymní redaktoři LN by měli být po právu za úsvitu zastřeleni.

Povyk je to náramný a typicky Klausovsky falešný a zavádějící. Vybrali si pouze to, co se jim hodí a v čem ale není podstata problému. Je úplně jedno, kdo má jakou přítelkyni, kdo pracoval pro časopis Living Marxismus a kdo třeba pro "Living Hayekismus" a pro tento spor je úplně jedno, jak to bylo ve Rwandě.

Podstata je ve věrohodnosti argumentů uváděných ve filmu na zpochybnění lidského vlivu na globální oteplování. (To je další rafinovaná manipulace pana Macha - když uvádí, že film nepopírá oteplování jako takové)

Pohoršení pánové Jakl i Mach zamlčují, že Televize Chanel 4 se za uvedení tohoto "dokumentu" omluvila a řada osob v něm vystupujících protestovala proti nesprávné interpretaci či kontextu svých, ve filmu prezentovaných výroků a tvrzení.

To ovšem výše uvedeným pánům a ani jejich neználkovskému velikánovi zjevně nevadí. Mají přece další argument pro svůj donkichotovský boj. To si pánové neuvědomují, jak jsou směšní? Nějak nám svět našeho giganta všech dob, oborů a národů nebere v úvahu. Nejprve jacísi politici z jakési G8, teď ještě ke všemu v sobotu ti komediati s jejich globální megashow. Nepořádek, nepořádek.;-D 

kamil 3.7.2007 9:42

Re: Podobné metody jdou napříč médii... tzv. veřejnoprávní nevyjímaje

Presne tak. Vemte si jen jak media protlacuji pochybne "vetrne" podnikatelske aktivity starosty Jindrichovic Pavka. Pri instalaci vetrniku porusoval zakony, tajil kam zmizely penize ze statni dotace... Presto ho nekrtiticti zeleni medialni pricmrndove velebiil az do nebe.

pbla4024 3.7.2007 9:39

Re: Re: Re: Re: Re: Údajná genocida?

Což je ovšem v rozporu s vaší větou "Zabiti 3 milionu obyvatel podle etnickeho puvodu". Ve Rwandě se spíše jednalo o malthusiánský konflikt.

vi 3.7.2007 9:38

Modrý, zelený nebo červený mozek, funguje naprosto stejně(blbě).

Také není pravda, že by autor filmu "Velká osvětimská lež" popíral likvidaci židů. Ve filmu se říká, že židé bývali v dějinách likvidováni často!;-D

kamil 3.7.2007 9:38

Hnuti Duha nelze poprve

Byvaly predseda Hnuti Duha Jan Beranek byl pred casem za lhani pravomocne odsouzen mestskym soudem v Brne a musel se omluvit

Dilina 3.7.2007 9:37

Faulování v politice je běžné.

 U nás je běžné, že média uveřejní cokoliv, aniž by to byla pravda a je naivní si myslet, že to inteligentního člověka přesvědčí. Článek na Psu byl součástí určitého politického tažení a za politická tažení Pes neodpovídá. Kdyby měl Pes ověřovat kdejaký canc, tak neuveřejní nic.

 To, že se reaguje na články tu kladně, tu rozčileně je výdělek pro Psa. I ta žádost o omluvu bude pro Psa výdělek. Byznys je byznys. Dokazování pravd a lží je na přispívatelích článků.

 Autor by se raději měl zamyslet nad faulováním v politice. Nad nedodržováním slibů voličům, nad pokradmu se blížícím omezováním osobní svobody ve jménu velkých ideálů. Na straně politiků je výdělek z faulů daleko vyšší, než byznys z mediálního prostoru na Psu.

JJ 3.7.2007 9:36

Re: Re: Re: Re: Údajná genocida?

Rekl bych, ze Andela citovala posledni vetu clanku. Osobne si myslim, ze autor napsal tento slovosled nedopatrenim.

JJ 3.7.2007 9:33

Re: Re: Omluvit by se meli v prve rade poradci prezidenta Republiky

Ted mluvite o sobe?8-o

vita 3.7.2007 9:32

Re: Vyčítat ekologům lži je marná práce.

EkologISTům, pěkně prosím.

DUHA ani další podobné spolky nemají s ekologií nic společného.

Pete Brich 3.7.2007 9:30

Re: Omluvit by se meli v prve rade poradci prezidenta Republiky

Vyhazovač z Lihového domu se probral.;-D;-D;-D

O tom, co smrdutého má Zima v hlavě místo mozku přispěvatelé už vědí.(Y)

PB

JJ 3.7.2007 9:30

Re: A co má být?

Treba maji nazor, ze jste vul. Kdo vubec v Cechach je to schopen posoudit?

Sirena 3.7.2007 9:28

Re: Re: Re: Údajná genocida?

Sohlasím s Vám, že genocida, byť by to byla jenom malá genocídička je strašlivé svinstvo. Vyjadřoval jsem se k příspěvku v diskuzi, jehož autorka nepochopila argumentaci Petra Macha. Ten se vyjádřil ve smyslu, že jedna baba genocidu popírala, ale její vazby na autora dokumentu jsou zanedbatelné. Baba marxistka bude také určitě tvrdit, že za vším jsou USA, to je také pochopitelné -  v tomto článku, ani v Lidovkách jsem ale tento její argument nenašel.

Pete Brich 3.7.2007 9:27

ČT1 zahájila v neděli prezidentskou (antiklausovskou) kampaň

I kdyby se nakrásně LN omluvily, v podvědomí čtenáře zůstane, že Klaus popíral genocidu ve Rwandě: uvedl film režiséra ktrerý ji popíral - první zkratka už byla provedena.

Ten film byla jen ona pověstná hůl, která se na bití psa vždycky najde.

PB

JJ 3.7.2007 9:27

Re: Re: Re: Re: Údajná genocida?

Jisteze se v zemi, kde se hromadne vrazdi hodne sveze.

Šnek 3.7.2007 9:17

A co má být?

I kdyby genocidu popíral, je to jeho názor. Kdo z LN byl v inkriminované době v Ruandě? Kdo vůbec v Čechách je schopen toto dění posoudit. Holocaust, genocida nebo masakr, na to všechno musím mít právo, mít svůj názor. A žádní škrabálkové z Lidových a jiných novin nemají právo proto mé názory a mou osobu zlehčovat.

pbla4024 3.7.2007 9:12

Re: Re: Re: Údajná genocida?

Je to poněkud složitější, zabíjení proběhlo i v čistě Hutských oblastech spíše podle společenského klíče (zabiti byli nejbohatší a nejchudší). Viz třeba Jared Diamond: Collapse.

www racek 3.7.2007 8:58

názory souhů z nCEP mě někdy připadají

tak někdy z roku 1750 ... takové ekonomické zpět na stromy.

bohudík, ekonomika a věda a technika jde kupředu navzdory jim.:-D 

zrovna tak jako oteplování ... ty skleníkové plyny jsou faktem a ještě jsou veliké rezervy v metanu zamrzlém v sibiřském permafrostu a na dně oceánů.

ne že by počasí necyklovalo, cykluje. ale poslední korelace jsou pro změnu klimatu a současně zvýšením exhalací asi nesporné.

JJ 3.7.2007 8:57

Re: Re: Údajná genocida?

Nicmene ta dama z Living Marxismus uvadela "The genocide" v uvozovkach a snazila se namluvit, ze to byl normalni konflikt mezi sousedy, ktery vznikl tim, ze se zoufale snazili ziskat pudu na zivobyti. Cely konflikt byl navic vyvolan USA ...

Zabiti 3 milionu obyvatel podle etnickeho puvodu je genocida a to, ze se s tim musi dany narod vyrovnat je jiste. Stejne jako to, ze tam budou reakce na druhou stranu. Pripomenu chovani Cechu k Nemcum po valce a to pocet ceskych obeti nebyl zdaleka 3 miliony. Zapomenout a tvarit se, jako ze se nic nestalo dost dobre nejde.

JJ 3.7.2007 8:51

Omluvit by se meli v prve rade poradci prezidenta Republiky

V prvni rade panu prezidentovi a potom take obcanum CR za to, ze dopustili zesmesneni jejich prezidenta. TIm, ze nechali prezidenta, ktery se rad stylizuje do role obrance svobody a vecne diskuze, uvadet film cloveka, ktery se oznacuje za marxistu a  je znam tim, ze ve svych dokumentech manipuluje se ziskanym materialem. Nepratele pana parezidenta by to nedokazali lepe. Rv