Diskuse
MÉDIA: Nevidět, nečíst, odsoudit
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J40i41ř88í 69N60o68v50á52k
Nevidět, nečíst, odsoudit - tak to už jsem kdysi zažil. Bruselský a kremelský bolševik jedno a to samé jest.
P43a25v34e20l 20R35u98d36o81l38f
Hele, vy co křičíte, že si nemůžete přečíst originál. Tady ho máte v angličtině. https://miniszterelnok.hu/speech-by-prime-minister.../
H57a24n59n68a 15R40y53b92n37i54c58k40á
Jak pozoruji jsou ti zastánci Orbána informováni výlučně z jednoho pramene, toho vlkovoblog..... který zřejmě projev zmanipuloval. Jiné prameny jsou bud neořístupné nebo prostě nemáme jiné jazykové znalosti. VYpadá to tak trochu na Rudé právo.
L91a29d28i62s67l86a35v 25N58o70v63á69k
Hloupá německá českypíšící propagandistka Rybnická je schopna stejnou blbost nakopírovat třeba 10x, že?
J46a83r74o57m21i96r 38N59o77v27a93k
Typické. Levicoví aktivisté, tvářící se jako novináři plebsu nikdy nepředkládají informace. Vše předžvýkají, zkreslí, obarví a pak teprve předkládají ovcím ke konzumaci. Proč je tomu tak, netuším. Asi jsme něco zanedbali ve výchově mládeže. U těch starších jako třeba u Astona se to dá vysvětlit začínající senilitou.
J60i18ř70í 35N58o26v66á40k
Hrozím se toho, co mě za pár let čeká. Není to zase tak dlouho, co Aston psal brilantní komentáře.
M94i93r13o33s15l91a57v 66P21i10v66o79d85a
Dramaturg Jan Štern (na aktualne.cz) připomíná podstatnou historickou zkušenost.
Cituji: "Hannah Arendtová kdysi řekla, že druhý den po porážce Hitlera nebyl v Německu jediný nacista. ..."
V59á89c32l31a64v 94N81ě40m26e97c
V roce 1977 jsem se musel účastnit ač nečlen KSČ, ale provozní technik, tzv. veřejné schůze strany, kde předseda ZO (základní organizace) přednesl nějakou šablonu žbleptů proti chartě 77, no a pak byly připraveny prezenční listiny pro podpisy jejího odsouzení. Taková malá lokální anticharta. Já a kamarád Tomáš, oba provozní inženýři, jsme odešli bez podpisu.
Druhý den nás vyhledal ten předseda strany, bývalý valcíř, takový žoviální hodný člověk a zděšeně nás oslovil: "Tož synci, co mi to robitě?" Odpověděli jsme unisono, že podepíšeme, až si chartu budeme moci přečíst a nebudeme s ní souhlasit.
On na to: "Ale dyť to bylo všecko komentovane v Rudem Pravu." Jen jsme pokrčili rameny a rozloučili se. On to pak asi čmárnul za nás, byl to hodný člověk, nikdo nic neřešil.
Ani jsme se tím pak po převratu trapně nechlubili, zejména falešně jako František Ringo, který to neměl vůbec zapotřebí.
Tož, zatím se, sice těžko, ke zdrojům občas dostat dá. Zatím.
Orbánův projev bych podepsal bez rozpaků celý a mrzí mě, že nám vládnou, i když jakože námi zvolení, takoví malí šašouři.
F40r68a75n43t60i69š64e63k 39Z26r58c20e47k
Já bych se orbána nezastával. Je to typický nacionalista zhrzený výsledkem WWI a tím, co kluci maďarský nazývají Trianoni bekediktatum, mírový diktát.
Myslím, že jisté pochopení pro něj v tomhle punktu mít můžu, ale on už svými menšinami začíná evropě vyhrožovat. Jako typický diktátor, jako chán erdogán nebo ředitel zeměkoule putínek.
Jeho postoj k Ukrajině by byl dříve (když ještě muži byli muži a ženy ženami) pokládán za kapitulantství a zradu.
A já ho tak beru i dnes.
F17r10a28n48t13i92š30e83k 10Z78r94c50e58k
Mimochodem, jeho projev by měl někdo přeložit a zpřístupnit celý. Byla by to slušnost, za časů demokracie samozřejmá.
M78a34t13e69s 59H34o67b86l55í90k
Mádl už si brousí zuby na poslanecká mandát. Jenom aby se nespletl. Ale to je vlastně jedno, umělec umí rychle převlékat kabát!
J24i87n70d94ř40i28c11h 98P49l51z36á27k
....každá nepříjemná pravda musí být uřvána....
Kde je Honzejk, Šídlo, nebo Pehe a ty další tisíce vysoce přeplacených škrabálků, aby o tom ve svých plátcích, nebo tady psali?
M65i35r57o57s82l77a17v 40P89i79v92o11d89a
K ilustraci tvrzení, že "každá nepříjemná pravda musí být uřvána", lze uvést mnoho jiných případů.
Mne osobně zajímá technologický vývoj především. Tam bych mohl uvést velmi překvapivé případy. Jenže Neviditelný pes se zabývá politikou, tzn. přitakávači a boji o moc.
P40a59v69e66l 34S51z60i61r19o13t59n42ý
Ať už máte na Orbána jakýkoliv názor, máte někdo někdo racionální vysvětlení proč si jeho projev nemůžeme v plném znění na nějakém zpravodajském serveru přečíst ? A udělat si vlastní názor ?
P96r89o65k97o78p 54D97i32v60i67š
To snad abyste se zeptal na těch serverech ...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz![[>-]](http://1gr.cz/u/disk/vlajkaCZ.gif)

