18.1.2022 | Svátek má Vladislav


Diskuse k článku

MÉDIA: Někteří novináři volají po návratu 50. let

Po upozornění kolegy jsem si přečetl článek novinářů Tomáše Klézla a Lukáše Valáška. A upřímně řečeno jsem byl zděšen. To, co v něm autoři rozvíjejí hlavně ve vztahu k Františku Hezoučkému se začíná blížit článkům a metodám z doby, na kterou nerad vzpomínám.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Strakoš 20.9.2021 5:45

Díky za odkaz na článek na aktualne - to je skutečně ukázka nádherné politické agitky, chybí snad jen "mrzký peníz" - a nejhorší je, že to mnoha lidem nedochází - prostě když nám vyhodili sklad (a i toto nebylo jednoznačné), tak prostě nemohou mít informace o jádru.

Mimochodem - aktualne.cz občas vydá i jiné články u kterých kroutím hlavou, ale diskuzi pod články nevidím - je to jen chyba v mém prohlížeči nebo jim vyhovuje starý formát média bez zpětné vazby?

J. Pilny 20.9.2021 5:32

To, že se bolševismu znovu vrací, je patrné už minimálně deset let. Paradoxem je, že se rodí v západních státech a odtud přichází i k nám. Zřejmě bude platit nějaký šílený společenský zákon, že bolševismem si musí projít všechny společnosti, my to ale asi odskáčeme podruhé, a to je právě tragédie.

J. Petrová 20.9.2021 4:03

Výborně R^.

T. Kohout 20.9.2021 2:47

Ideologicky pevní lidé ví, že Rusko neumí ani "budík" a přes to nejede vlak. Tahle pravda by se mohla tesat do žuly a přetrvá tisíce let, jako nápis v trenčínské skále. A více vědět přece nepotřebujeme. (Je tohle bizár nebo není - viz dnešní úvodník pana vydavatele.)

M. Šejna 20.9.2021 0:26

Problém je, že si ti vámi uvedení bolševičtí zm.di ten svůj bolševismus vůbec neuvědomují a považují se za příkladné hlasatele progresivismu a pravdolásky.

A kdo má jiný názor, než oni, je čínský nebo ruský troll.

R. Langer 20.9.2021 0:10

Inu, pořád to jsou ti stejní bolševičtí zm*di, jenom zezelenala, hovada. Nedá se ta prolhaná levičácká pakáž zažalovat alespoň za pomluvu? ;-€