7.5.2021 | Svátek má Stanislav


Diskuse k článku

MÉDIA: Nástroj politiků

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ś. Svobodová 29.3.2021 14:04

Naprostý souhlas. Tato systémová korupce se ale netýká pouze farmacie. Děsí mně když slyším vzdělané a chytré lidi, kteří jsou považováni za vzor a elitu, propagovat myšlenku, že jen občan který plně důvěruje své vládě a je k ní vždy loajální, je dobrým občanem.

L. Hančar 29.3.2021 13:38

Děkuji NP za zveřejnění článku. Potřebujeme sdílet moudrost v této přechodně nekomfortní době.

Š. Hašek 29.3.2021 10:11

Nejde o zdraví, jde o ovládání společnosti.

Zatím cvičně. Bylo zjištěno, že společnost (část) lze ovládat velice snadno.

R. Vacek 29.3.2021 8:48

Média že jsou nástroj politiků? Je to naopak. Stačí sledovat peníze. Majitelé médií ovlivňují společnost, vybírají si politiky kteří jim jdou na ruku a odstřelují ty, kteří jim kazí byznys.

Na západě je politik slabou figurkou, která, když se znelíbí médiím, je cenzurována, její vstup do médií zablokován. A to i tehdy, když se tvrdí, že se jedná o nejmocnější osobu na Zemi, která má palec na jaderném tlačítku.

R. Vacek 29.3.2021 8:44

Není třeba vymýšlet třetí cesty. Proti epidemii se vystupovalo vždy stejně - zjistit kdo je infikovaný, nalézt jeho kontakty a infikované dát do karantény. Tak to provádí řada zemí a díky tomu tam život už rok funguje celkem normálně.

Není žádný důvod k tomu provádět na lidech experimenty s promořováním. Zvláště, když nevíme, jaké dlouhodobé účinky virus v organismu způsobuje.

M. Boháček 29.3.2021 8:29

...Lidé musí převzít zodpovědnost sami za sebe a ne slepě věřit jen v očkování, které ať je to myšleno sebelépe, není samospásné. Upřímně si myslím, že je to i jedna z příčin toho, proč jsou teď průběhy nemoci tak těžké. Jednak je tu samozřejmě britská mutace, která je mnohem agresivnější, ale velkou roli hraje i fakt, že máme 62 % občanů s nadváhou a až 25% obézních. Dále pak to, co se tu kolem nás děje, nám na zdraví a kondici moc nepřidá.

...Takže napoprvé u nich zafungovala slizniční imunita a napodruhé tak místo reinfekce šlo spíš o první opravdovou infekci?

Přesně tak.

...

Co už víte o imunitě po očkování?

V této studii dnes máme nějakých 120 až 130 účastníků. Testovali jsme je těsně před tím, než byli očkováni první dávkou, těsně před druhou dávkou, tzn. po třech týdnech, a teď uzavíráme testování čtyři týdny po druhé vakcinaci, kdy by měla být imunitní odpověď nejvyšší.

Bohužel jsme zjistili, že u cca 20 až 25 % lidí po první dávce nejsme schopni naměřit žádnou paměťovou stopu. Po druhé dávce už paměťová stopa nastoupila skoro u všech, kromě asi jednoho nebo dvou procent, nicméně nikdy nedosáhla průměrných hladin, kterou dosahuje u lidí, již nemoc prodělali.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/rok-si-nicime-imunitu-mozna-i-proto-je-tolik-nemocnych-rika-ceska-vedkyne-148516#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_id=148516&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

M. Boháček 29.3.2021 8:33

Takže můj osobní názor je: Ano, naočkujme populaci, která je riziková jako starší spoluobčané, naočkujme chronicky nemocné, mohou se nechat očkovat dobrovolníci. Ale toho, kdo se očkovat nechce a je mladý, toho bych neočkovala, a hlavně ho kvůli tomu neomezovala. U řady svých mladých kolegů totiž vidím, že se nebojí nemoci. Ale bojí se, že pokud se nebudou očkovat, tak nebudou moci cestovat, chodit do divadel, restaurací, prostě žít normální život. A to by důvod k očkování rozhodně být neměl. Vlastně jim o ochranu zdraví vůbec nejde, a to mi přijde minimálně podivné.

T. Kohout 29.3.2021 5:58

Ovšem může být otázka: je málo diskuse nebo přespřílis diskuse? Téměř každý den nějaký další a další "významný odborník" hlásá teorie, že by se to mělo dělat jinak, než se dělá. Že roušky "rozhodně ne!" Mě spíš připadá, že každý si plácá to svoje, a že přehršle různých názorů je až nad míru. Tedy, že 8 miliard různých názorů sice ukazuje míru svobody myšlení, ale málo říká o "skutečné vědě", existuje-li vůbec něco takového.

I. Simonek 26.3.2021 20:18

R^

D. Right 26.3.2021 9:44

Kolektivní slepota. Absence diskuze k článku je toho důkazem. Čekám, kdo první napíše, že článek je snůškou lží a kydání hnoje. A je mi to jedno. Než se dusit vztekem kvůli zabedněnosti většiny populace kvalitně zpracované výše uvedeným systémem, jdu sportovat. Bez roušky. Ta je venku naprostý nesmysl a respirátor nesmysl na druhou. Celé je to nesmysl.

WHO spadá pod agendu UN. Z vlastní profesní zkušenosti bohužel vím, co UN, tahle pseudoorganizace páchá za zvěrstva a proto jsem bytostně přesvědčen, kde leží těžiště pravdy. Je mi líto všech lidí, co tiše snáší tyhle nesmyslná, alibistická opatření a ze srdce nenávidím ty, co jej aktivně obhajují.

M. Cajthaml 28.3.2021 0:44

Z banální choroby udělali vládní elity napříč světem mor před kterým jen oni lid ochrání. A stanovili, že to může být jen prostřednictvím očkování. Kdo s nimi nesouhlasí, je označován za popírače (koronaviru - covidu). Ještě by z toho měli udělat trestný čin.

H. Lukešová 29.3.2021 8:28

Článek je pravdivý a vy máte také pravdu. OSN je v současnosti neschopná, k ničemu organizaci. Dopouští se protiizraelské šikany, omlouvá ty země, které nejvíce porušují lidská práva...

I. Lyčka 29.3.2021 21:12

Vzpomínám si na článek, převzatý ze zahraničí, před 40 lety v nějakém magazínu. A už tam nazývali OSN Organizací strnulé nečinnosti. A to se ještě nevědělo o EU.

J. Hodná 15.4.2021 13:09

Cíle té Agendy OSN jsou docela ambiciozní -pokud se jedná o tu správnou Agendu= https://www.databaze-strategie.cz/cz/osn-un/strategie/premena-naseho-sveta-agenda-pro-udrzitelny-rozvoj-2030-cile-udrzitelneho-rozvoje-sdgs-2015?typ=tematicky- a zajímalo mě jak toho chtějí dosáhnout . .