13.6.2021 | Svátek má Antonín


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Chodovsky 12.4.2021 8:45

Ne.

Koho se snažíte připomínat Vy?

J. Nevrkla 12.4.2021 8:46

Ano.

J. David 12.4.2021 8:29

Já televizní aparát odvezl do sběrného dvora, ČT byla nekoukatelná, ostatní stanice mdlého obsahu. Koncesi ČTV platím ale furt, jsem připojen na elektrický proud, tudíž ČT mohu sledovat (signál ČT v luftu lítá ve smyslu koheze, soudržnost). Nemáš sice aparát, signál a proud ale troupe máš, tak plať koncesi Dvořákovi na virtuální čumendu. Nějaký to kilčo měsíčně, ale z kilča od každého s elektrickými hodinami je pořádný vejvar "zusamen". ČT zrušit jako instituci, nahradit koncesionářskými poplatky, kdo její služby chce, nechť si je platí.

M. Rozbořil 12.4.2021 8:27

Takovou snůšku blábolů, obhajujících paranoidní, zákon přestupující H.L., jsem ještě nečetl. Že je Covid nakažlivý, to se ví. Ale paranoia?

J. David 12.4.2021 8:37

Budeme mít metodický pokyn, venerolog spirochetou zakloktal. Arenberger filckami zaútočil proti virům, nový to Rommel.

J. Jelínek 12.4.2021 8:21

Lipovská je hysterická püča "řízená" druhou hysterickou cundou Bobošíkovou a celé to monituruje jeden Bartoň. Trochu to holky přepískly a tím také poslaly do kopru. Dvořák musí bejt vychechtanej jak lečo.

R. Chodovsky 12.4.2021 8:43

Vy jste stoicky klidný, skoro jako poleno. Navíc komentátor s přehledem orla a kombinační schopností Holmese.

Dokážete se "řídit" sám? Dokážete si vůbec představit, že se "řídíte" sám?

J. Jelínek 12.4.2021 8:56

Ano, ne, ne,ano a ano.

R. Chodovsky 12.4.2021 9:07

Stoicky klidný. Jen trochu zmatený.

Otázky jsou dvě. Co vyjadřují Vaše nadbytečné odpovědi?

P. Jirkovský 12.4.2021 7:01

Pečlivě jsem si přečet snad všechno, co bylo o Lipovské a přednětném jednání Rady ČT napsáno. Jedna informace tam chybí a Lipovská v tomhle mlží, a sice, kdo oznámil PČR, že jí hrozí (?) takový nebezpečí, že ji musej chránit dva policajti.

F. Kusák 12.4.2021 7:15

A proč byste to měl vědět. Podstatné je, že policie to takto vyhodnotila. Nebo byste chtěl vědět, který policista to rozhodl. Důležité je vyjádření ministra vnitra. To vám nestačí?

P. Hatina 12.4.2021 7:31

Bohužel, v téhle situaci ani tak není podstatné "že to policie vyhodnotila", ale kdo a konkrétně a na základě jakých informací (či pokynů odkud) to přikázal. Protože jestli snad máte představu, že Lipovská přišla na oddělení České policie, a tam se rozplakala že jí někdo ohrožuje, a hned jí tam přidělili ochranku, aby jí doprovázela celý den a kam se hne, tak to asi těžko, takových případů by byly tisíce, na to ani policie nemá lidi

Takže proč konkrétně Lipovské a proč na zasedání do budovy ČT, kde proseděla celý den na jednání Rady? To jí snad někdo měl ohrožovat tam?

P. Neubauer 12.4.2021 8:14

Do toho je vám tzv. kulový. Policie vyhodnotila - tečka!

S. Rádl 12.4.2021 9:39

Jak Policie ČR, tak Lipovská potvrdily, že o ochranu nežádala ona, ale bylo to výsledkem analytické činnosti policie.

M. Mařák 12.4.2021 7:47

Hradní klika Ovčáček a tak, něco v tom stylu, řekl bych.

F. Navrátil 12.4.2021 8:24

Lipovská nevydává příkaz k policejní ochraně. S největší pravděpodobností dostává v souvislosti se svým požadavkem na průhledné hospodaření ČT větší množství anonymních výhrůžek od lidí, kteří jsou na tunelování sedmi miliard koncesionářských poplatků existenčně závislí. Ostatně, přečtěte si některé nenávistné a vulgární příspěvky z internetových diskuzích a můžete odhadnout, jaké je znění zasílaných anonymů.

L. Polehla 12.4.2021 8:57

Existenčně závislí asi ne, ale zvyklí. Jinak to co jste napsal je meritum věci.

V. Chrastina 12.4.2021 10:34

Je pozoruhodné, jak jsou z paní Lipovské představitelé ČT, co jsou dobře placeni z koncesionářských poplatků, nervózní. Asi jim pořádně šlápla na to jejich "kuří oko" poplatnosti Bruselu a spol. Není pak divu, že tak vyskakují, zřejmě to musí pořádně bolet, a ta všetečka na tom "kuřím oku" stojí a tu a tam podpatkem přitlačí a my, co si nedobrovolně platíme tuto pátou kolonu, se rádi připojujeme a podporujeme svou vahou podpatek paní Lipovské, jíž vyzýváme, aby nepolevovala ve svém postoji na "kuřím oku" samozvaných představitelů veřejnoprávní ČT. !!

F. Kusák 12.4.2021 6:49

Kdybych měl tu moc, tak bych tu profláknutou instituci, zvanou Česká televize, okamžitě zrušil.

Roste dlouhodobě nespokojenost, sledovanost mizerná, a to i v době, kdy lidi sedí doma a na bednu se dívá jen zcela vymezený segment diváků. ČT se stala jakýmsi zaopatřovacím ústavem pro pár tisíc zaměstnanců a souznících umělců a dalších spolupracovníků. Trapné a smutné zároveň je, že my koncesionáři to ovlivnit takřka nemůžeme. Mít či nemít tuto goebbelsovkou institucí je zcela určitě téma pro referendum. Ale i ten Okamura mlčí.

P. Hatina 12.4.2021 0:24

No a v čem je nepochopení, že střet zájmů není na kriminál / maximálně pak na vzdání se jedné z těch dvou funkcí , ale to si měla Velerada ČT probrat mezi sebou a s Dvořákem, kvůli tomu tam Lipovská nemusela vodit žandáry,,;-D

M. Ih 12.4.2021 4:09

Tak já si, pane Hatino, platím tu ČT, abych se dozvěděl o těch vašich žandárech a ne o tom, co se na tom jednání dělo? Děkuji upřímně, konečně jsem vaší zásluhou prozřel. Já bloud, jak jsem mohl být tak dlouho neznalý podstaty!

P. Hatina 12.4.2021 7:24

Ale, jo, informovala, jestli o obsah toho jednání máte zájem, tak se podívejte, do archivu ČT

https://www.ceskatelevize.cz/rada-ct/prenos-jednani-po-internetu/

Jestli chcete, tak si ten zhruba 4 hodinový přenos můžete vychutnat,jestli ne, tak vedle je zápis z jednání na pár stránek.

. Nicméně samo o sobě nic nového tam není, ,to že se snaží Lipovská (a další veleradní) se snaží odvolat Dvořáka, to je poměrně stará informace o které se všude mluví a píše několik měsíců. A o tom že Dvořák může být ve střetu zájmů, o tom už se taky mluví dost dlouho. Ale, když se nad tím zamyslíte, tohle konkrétně ani ČT komentovat nemůže, protože Rada ČT je její kontrolní orgán. Neudělat Lipovská takový bengál s policajtama, tak se o tom průměrný čťták co se spoléhá jen na informace z té jediné správné veřejnoprávní televize ani nedozví ;-D No a ti ostatní stejné sledují nezávislé zdroje, kde se o tom široce rozepisují, dokonce mnohem šíře než se zmínil pan Bartoň,

D. Procházka 12.4.2021 8:25

"...tohle konkrétně ani ČT komentovat nemůže, protože Rada ČT je její kontrolní orgán." Ano, jenže přesně tohle ČT dlouhodobě dělá, že například lustruje a dehonestuje členy svého kontrolního orgánu, případně vede kampaň proti zvolení nevhodných členů (bývalý radní Petr Štěpánek).

Námitka zněla ne proti dostupnosti čtyřhodinového záznamu, ale o informaci jednání z Rady. Copak ČT neudělala kauzu například z odvolání kontrolní komise a komentovala to bez jakýchkoli skurpulí?

M. Ih 12.4.2021 12:02

Ponechám stranou, vážený pane, jestli si platím nějaké internetové přenosy z jednání, nebo slušné a nestranné zprávy teď a hned, navíc nestranně komentované. A taky vaše výrazivo typu „veleradní“, i když jste dost naštván pro své přesvědčení (což vám neberu), jako moc mravné nevidím. Tu radu zvolila demokraticky Sněmovna PČR. To nevíte? Jestli se nepletu, utrácím měsíčně POVINNĚ 135 korun za něco, co když mám konzumovat, tak mi přijde i za dvě pětky moc. Asi tolik, přeji vám hezký den.

P. Hatina 12.4.2021 12:11

Ale jo. Já těch 135 kč beru jako každou jinou nařízenou daň, čili od ČT už nic kloudného nečekám, a od její Rady taky né ;-D

M. Ih 12.4.2021 12:29

Fajn, pak ovšem nic nechybí, na uklidnění stačí stopečka tý dědečkový - kudy teče, tudy léčí! Můžeme oba.

R. Langer 12.4.2021 6:28

Nebylo nakonec nějaké Čapí hnízdo také jenom střet zájmů? ;-)

P. Jirkovský 12.4.2021 6:59

Ne, nebylo.

P. Hatina 12.4.2021 7:35

Ne nebylo. v té době kdy probíhala akce Čapí hnízdo, ještě Babiš nebyl ve vládě Ale když se tam dostal, tak se okamžitě našel nějaký dobrodince, co ho zpětně udal...;-D

F. Kusák 12.4.2021 6:59

Pane, já vám ji neberu, patříte do onoho Fun clubu ČT. Já ne. Klidně si ji plaťte, a třeba pět krát tolik. Já ji ke svému životu nepotřebuji. Je to relikt totáčové minulosti.