30.10.2020 | Svátek má Tadeáš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
VIKTOR 18.10.2008 22:31

Kundera v kobce plivanců

Děkuji za článek - máte ve všem pravdu . Nenechte se znechutit hloupými bláboly.

člověk 18.10.2008 10:20

Idioti se projevují

Napsat, že je pan Zaorálek idiot, je jednoduché. To umí každý modrák. Víc už neumí (to by nebyl odsák). Pan Zaorálek napsal několik faktů, vyvracet je neumíme, tak mu budeme nadávat. To je typický způsob diskuse modráků. 

A to ani pana Zaorálka nenapadlo, že to lejstro mohl vyrobit Žáček na přání  někoho z té zlé modré partaje - tak jako už pár "historických dokumentů" ten náš úřad pro tvorbu dějin vyrobil. Třeba na přání Topolánka hezký "dokument" o Mašínech - když se nakonec ukázalo, že je to blbost, bylo zakázáno o tom mluvit i psát.

Snažit se diskutovat s modrákem je ztráta času. Tihle modrostraníci jsou spodina naší společnosti - od Topolánka počínaje až po J.G. Paška a Marda.

Kdyby někdo napsal J.G. Pašek je idiot! to by se modrák vztekal. Ale to vidí každý, na to je snad škoda i písmenek.

J.G. Pašek. 17.10.2008 23:29

ZAORÁLEK = IDIOT IS BACK!

!!

Mard 17.10.2008 23:46

Re: ZAORÁLEK = IDIOT IS BACK!

Přečetl jsem ten blábol do polovony, než mne konečně napadlo, se podívat kdo to napsal. Ach jo. mohl jsem si ušetři nervy a čas. Stejně je ale s podivem, že ten Zaorálet je taková duševní poušť. člověk by si řekl že i u úplnýho totála by se občas mohla narodit myšlenka, ale kde nic, tu nic.

Kamil 17.10.2008 22:34

Výborné

Děkuji, pane Zaorálku. Nenechte se znechutit tou řvavou lůzou.

jorge 17.10.2008 21:34

rada

Pane Zaorálku. Věc, kterou zmiňujete, je zřetelně tristní a svědčí o tom, že v této zemi ledacos nefunguje. Ale, kdyby mě osobně něco až tak vadilo, obrátil bych se na svého poslance.

Slávek -Valašsko 17.10.2008 19:30

Vysvětlení je prosté..........

Pan Kundera  bezesporu je spisovatelem  s opravdu velmi  dobrým  světovým renomé.... bohuže l to nějak neprospívá glorifikaci toho "nejlepšího světového dramatika," který nám tu  importoval  tu pravou  svobodu/sice  jen pro některé/ ukázal  co je to pravda  vlastně pravda, která vítězí nad lži  a nenávistí. Ten který jaksi není produktivní ani oslńující.  A to je špatně Pak se hodí i lejstro nalezené v jakémsi zaprášeném pytli coby  prý" neblahé dědictví" po bývalé  nesčíslněkrát prokleté  krvavé Stb. Ale účel světiprostředky. A tak se pan Kundera  na několik  týdnů stal kopacím míčem a plivátkem, pro všechny ty všeználky , bojovníky , z nichž mnozí bydlí v" panelkrálikárnách" které dostali v době kdy " KSČ  takto podplácela nesvobodné  občany "a oni neohrožení bojovníci panáčkovali. Dnes se dali do role soudců a protože nemají  státem svěřený talár, ani fakta , ale chtějí pomáhat na svět dobru a spravedlnosti začali kojunkturálně osočovat pan Kunderu. Tak ať se  dílo daří. Žijeme v české kotlině a zde  se částo zpívá z cizích not. a  k tomu ještě falešně.A tak se někteří podle toho snaží. Snad za to to bude  i nějaký  gorš,ne  ale pro všechny.

brána 17.10.2008 22:02

Re: Vysvětlení je prosté..........

Inu pane Slávku dospěli jsme k období, ve kterém nám mek chátry připomíná padesátá léta v USA. Lynčjustice bulváru podněcovaná zájmy jistých partajních funkconářů je výsledek selhání jak levice, tak veškeré inteligence.

bubu 17.10.2008 18:30

Nezklamal

Chci-li si přečíst či vyslechnout nějakou pícovinu, Zaorálek nikdy nezklame.

Hrad 17.10.2008 21:08

Re: Nezklamal

Tuto větu nahoře jsi opsal určitě od sebe. Častým používáním se pro tebe stává axiomem. Vsadím se, že od Kundery jsi nic nečetl. Nač také. Aspoň máš vlastní názory. Co na tom, že jsou to produkty starého, s vyběhanými ložisky znehodnocenými častým používáním, hnojometu. Děkuji Kunderovi za to, že jsem s ním prostřednicvím jeho knih mohl potkat. Ovšem třeba Sešity směšných lásek, se čtou v 16-20. Není to nic pro geronty a jiné metastázy.

Magor Milda, Mgr. etc. 17.10.2008 18:18

Mně se zdá vše zcela přehledné,

student Dlask byl nakrknut, neboť mu jeho pupi sdělila, že nemá chodit na kolej, má tam jiného. Takže se rozhodl, udělat tam pořádek. Zavolal Pešata, což sice není ničím jiným doloženo, než tvrzrním tohoto stranického důvěrníka, pravděpodobně také upozornil Kunderu, studentského důvěrníka, na svůj problém. Šel tam podle všeho Kundera, dole byl určitě profilcován a zapsán do knihy návštěv, žádná šance hrát nějaké divadélko a zbavil se problému. Nejde o protokol, nýbrž pouhé nahlášení, česky udání. V každém případě lze předpokládat, že trojice Pešat- Dlask- Kundera jednala společně. ˇUčelem akce bylo také vytáhnout tu Militkou ze šlamastiky, takže byla s nimi vedena na té straně, která problém nahlásila.

V podstatě se jedná o naivitu pana Dvořáčka, toho je si on také určitě vědom. Věřit ženské, že nic nevyzradí a že je ještě po dlouhých měsících věrná přítelkyně, je opravdu trestuhodné. Kdyby přenocoval v ubytovně pro nádeníky, možná by to zvládl. Věrné přítelkyně měl pouze Rambo ve filmu.

Jan 17.10.2008 17:55

MILAN KUNDERA = VYSAZENÝ AGENT RUSKÉ VOJENSKÉ ROZVĚDKY GRU!!

čm 17.10.2008 17:43

no dyž to Pešat řiká

tak to je jiná. Von to jako Dlaskův kámoš z partajního vejboru musel vědět, to je jasný. A hned si na to na tý smrtelný posteli vzpoměl, když mu takhle k večeru Kundera po šedesáti letech zavolal. Klika, že mu šedesát let neměnili číslo. Kdepak Míla, lidi zlatý.

chytrý horák 17.10.2008 17:06

nebojte, Zaorálek, jedna vlaštovka jaro nedělá a u nás nikdo nechystá lumpům ubližovat

Jestli byl Kundera udávajím nebo neudávajícím lumpem lze možná pochybovat. Nelze ale pochybovat o tom, proč právě kritika komunistických lumpů chytá pana Zaorálka za osrdí.

Eva D. 17.10.2008 20:21

Re: nebojte, Zaorálek, jedna vlaštovka jaro nedělá a u nás nikdo nechystá lumpům ubližovat

R^R^R^

Hrad 17.10.2008 21:11

Re: nebojte, Zaorálek, jedna vlaštovka jaro nedělá a u nás nikdo nechystá lumpům ubližovat

Evo, buď k sobě upřimná. Suché břehy RvRvRv;-(

xxx Kubeš 17.10.2008 16:27

Kundera

v padesátých létech vystupoval jako aktivní komunista, vůbec bych se nedivil, kdyby udával. Zaorálek se oficiálně nehlásí ke komunistům, jako komunista však jedná. V tom si mají oba blízko, ovšem co se týká kultury tak Zaorálek je nula a Kundera své rudé pobláznění již dávno opustil.

chytrý horák 17.10.2008 17:19

Re: Kundera

Sériový vrah po čase zmoudřel, i uschoval sekyru a otevřel obchod s panenkami. Neměli bychom mu netaktně připomínat jeho 60 mrtvol, protože své poblouznění již dávno opustil a dnes je spořádaným občanem. Tak nějak? Nebo máme právo hájit svůj život a svoji svobodu a tvrdě trestat ty, jež nám ji berou, bez ohledu na psychoanylýzu jejich "poblouznění"? Trest není jen satisfakcí, ale i vzkazem pro všechny další Gottwaldy, Staliny, Paroubky a Zaorálky.

Starý J. 17.10.2008 16:17

A ještě Zaorálku

už jsem si to přečetl celé. Poznámka ke dvěma věcem:

.....soudci bez zákona, bez důkazů a bez pravidel ....Jako kdybych slyšel každodenní kafemlejnek osazenstava Lihového domu, sedícího občas v lavicích sněmovny, nebo před TV kamerou: věční soudci bez důkázů a bez pravidel. Tisíce obviněnní, aniž se s nějakými důkazy obtěžují (především Rath a Paroubek).

A pokud se týká výpovědi onoho starého muže  na lůžku, což považujete za naprosto jasný důkaz Kunderovy neviny (já sám nemám žádný důkaz jeho viny či neviny) - copak to vylučuje, že onoho neštastíka neudali oba dva, aniž to jeden o druhém věděli? Skutečnost, která se v té době (kterou jsem žil), mohla naprosto klidně stát!

mik 17.10.2008 15:32

Dobře to vyjádřil Václav Havel na Foru 2000, když řekl, že : "Fanatici a fundamentalisté jsou lidé, za jejichž zpupností, agresivitou a sebevědomím se často skrývá strach a zbabělost v hlubším filosofickém smyslu."

Co se skrývá za Zavoralkovou zpupností?

68 17.10.2008 22:03

Re: Dobře to vyjádřil Václav Havel na Foru 2000, když řekl, že : "Fanatici a fundamentalisté jsou lidé, za jejichž zpupností, agresivitou a sebevědomím se často skrývá strach a zbabělost v hlubším filosofickém smyslu."

Bude vědět Havelka.

hamlet 17.10.2008 15:11

Bolí nás CO se říká či KDO to říká? Toť otázka.

Starý J. 17.10.2008 16:04

Re: Bolí nás CO se říká či KDO to říká? Toť otázka.

Záleží také, s jakým úmyslem a proč, ten KDO říká to CO!

hamlet 17.10.2008 17:25

Rozumím Vám

obhajoba M.Kundery je z(ne)hodnocena osobou autora a jeho úmysly. Jaká by tato obhajoba byla od anonyma?

x 17.10.2008 14:50

x

Zaoralek by byl dobry jen jako vycpany exponat do muzea totality .

Arthur 17.10.2008 14:16

Je to urážlivé

publikuje-li v Psu bývalý marxistický aktivista a nedovzdělaný psychopat.

Malý Aston 17.10.2008 14:09

Autor má pravdu!

Proč tahat Kunderu do nějakého udávání? To je to samé jako vyčítat Zaorálkovi že vystudoval marx-leninismus.Prostě Havel řekl tlustá čára a čo bolo to bolo.Proč se kritika soustřeďuje na nějakého Kunderu když bachaři za KSČM sedí v parlamentu,rozvědčík proti NATO soudruh Filip je místosedící předsedy parlamentu a občané jsou připraveni zase volit komouše?Vždyť doba,kdy vrahové zase budou vítězové a vítězové v kriminále se blíží a blíží.:-D

Bořek 17.10.2008 14:58

Re: Autor má pravdu!

Máte pravdu.Jinak komunisté,ať už bývalí ,nebo současní ,mají kachní žaludek.Jinak by nebyli tak drzí,aby nám teď povídali něco o morálce a demokracii.Je zajímavé,že komunisté,kteří po roce 1968 byli vyhozeni ze strany,kterou 20let předtím budovali,si myslí,že jsou jiní komunisté.Předtím jim nevadilo,že byli souzeni a popravováni nevinní lidé.No jen jim v roce 1968 nevyšlo střídání teplých křesel.

Malý Aston 17.10.2008 15:17

Re: Autor má pravdu!

Ze svého okolí znám ty komouše z roku 1968.Napřed kovaní,pak vykopnutí,pak ublížení a dnes překovaní.Ještě jsem neslyšel žádného aby řekl,byl jsem vůl podporoval jsem z blbosti něco co nemohlo fungovat.Dodnes věří,že to co nám připravili bylo to nejlepší co jsme mohli prožít a nebýt jejich deformací ani bychom to jejich štěstí nepřežili.Naštěstí přežili a nezapomněli.:-D

brána 17.10.2008 21:11

Re: Autor má pravdu!

Pane Astne tenhle Kundera byl bulvarisován skrzeva tyhle volby. Abychom prokoukli kdo tihle intelektuálové vlastně jsou. Amorální ruiny.