26.9.2022 | Svátek má Andrea


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
VladaPing 29.3.2007 8:51

Všem mírotvorcům a zastáncům totálního odzbrojení bych chtěl připomenout, že

k zachování míru musí být nejméně dva. (Tedy dvě strany, a ten druhý). K válce (nepřátelství etc) bohatě postačuje jeden.

Což už, koneckonců, věděli i staří Římané (Chceš-li mír, připravuj válku."). Jinak by se mohli mírotvorci poučit z nedávné (relativně nedávné) historie, kdy důvodem(?) pro vystoupení Třetí říše ze Společnosti národů bylo to, že ostatní velmosi nechtějí odzbrojit a Německo přece požaduje mír. Jak to dopadlo, se snad mírotvorci učili ve škole spolu s tím, že "Sovětský svaz - mírová hráz". Mírová hráz se rozpadla, neunesla stupňované zbrojení...........

Kylchap 29.3.2007 8:49

Jediné přípustné

názory jsou pro radar. Je to jasné?!!!

PetrK 29.3.2007 8:37

Paní Drtinová

je okleplá moderátorka, která každému hostu skáče do řeči, nenechá nikoho domluvit a myslí si, že jen ona má patent na rozum. Vřele doporučuji kurz slušného chování u pana Špačka!!!

ignorant 29.3.2007 8:32

Zaplať pán Bůh za ministra Schwarzenberka, trochu vykompenzoval děsivý dojem

z trojice Tamáš, Drtinová, Zaorálek (řazeno dle stupně úděsnosti)

Vocílka 29.3.2007 8:31

Re: Re: Re: Ze se divite...

Nedivíme!

clay 29.3.2007 8:28

Re: Re: Janeček tam má lidi kteří potřebují i s ním vykopat!

no však bylo jen málo větších komunistů u lidovců než Lux - jézeďák

MF 29.3.2007 8:28

Děs

Já jsem se na ten pořad chvíli díval a cítil jsem se jako v 70. letech, když se bojovalo proti neutronovým pumám. Tenkrát komunisté zvítězili. Teď se mi ze Zaorálka a toho nevzdělaného idiota, snad se jmenuje Tamáš, udělalo špatně. A na takovouto televizi musím platit.

ferry 29.3.2007 8:25

Re: Drtinová se nemění

No Drtinová je petelice. Je ošklivá, má vadu řeči a proto musí kušnit v televizi. Skákat do řeči, popichovat bradou a zobákem hosty. Odpudivý typ.

ferry 29.3.2007 8:21

Re: Re: Ze se divite...

Ale vůbec se nejedná o nacismus, to je prvoplánový názor, spíš je to překlad Petra Bezruče "... přijde den, zúčtujem spolu...". Je škoda, že současná vzdělanost dává na barda zapomenout!

tibetský španěl 29.3.2007 8:19

Re: Pan služební pivo

Hmm, přece jen si někteří lidi dost věcí  ještě pamatují.  Třeba ale služební pivo časem vyzrálo a změnilo své  vlastnosti ...

pip 29.3.2007 7:37

Soudruzi z vedení ČT se snaží...

vlado 29.3.2007 7:35

další kousek

předvedlo tohle štěkající jelito Drtinů včera, když si pozvalo na žvatlání o konvergenčních kriteriích kvůli EURu, dva chytrolíny, Mertlíka a Jahna, kteří byli součástí socanské epochy, která se nejvíce podepsala na zadluženosti a tedy nododržování konverg. kriteriích. Kde tohle jelito našli a kdo jí tam drží, tj. teda trochu záhadou, protože její tupost je obvzláště hrůzná, i v těch žalostných poměrech v ČT-

Lubomir Ptáček 29.3.2007 7:25

Re: Janeček tam má lidi kteří potřebují i s ním vykopat!

A takové jsme vkládali do Václava Moravce naděje, že jako přišel z BBC. Jak je vidět, ani sebelepší značka není zárukou kvality.

NevericiTomas 29.3.2007 7:16

Re: Re: Ze se divite...

jojo chodim plivat odbojarum na pomnicky...

Pavelcz 29.3.2007 7:11

Re: Ze se divite...

Zase další propagátor nacizmu ....;-(

Houmr 29.3.2007 7:10

Pan služební pivo

kdysi v ČTV po panu Toskovi převzal práci komentátora k mezinárodním událostem. Je to sice dosti dlouho, ale tenkrát podobný pořad mohl dělat jen .....nechci být sprostý.  Komunisty pověřený a důkladně komunisty prověřený

ib 29.3.2007 7:10

Re: Janeček tam má lidi kteří potřebují i s ním vykopat!

Politickým vzorem Václava Moravce je Josef Lux. Uvedl to v jednom rozhovoru pro MF.

zlý kukuč 29.3.2007 7:06

Drtinová je bezpochyby instrumentum vocale

avšak tvrzení, že Rusové si postaví základnu v Rusku mi přijde velmi odvážné.

Rovněž zřejmě v pořadu chyběli akcionáři Boening a Rayethon - ti jediní totiž mají zájem na našem souhlasu v dané chvíli. Místo sebe tam poslali užitečné idioty.

Pavel 29.3.2007 6:38

Nejlepší by bylo, aby ČT

své vysílání kódovala a kdo by chtěl tuto službu využivat - zaplatil by si. Takto bohužel platíme tuto "postbolševickou" mega organizaci de facto formou daně, i pokud nesledujeme a díváme se na setelit. ČT opravdu nesleduji a uvedený článek jen potvrzuje, že není ani co sledovat. Za měsíční poplatek sledovat soudruha Zaorálka s dalším pomatencem, na to opravdu nemám žaludek.8-o

Marta 29.3.2007 6:36

Janeček tam má lidi kteří potřebují i s ním vykopat!

  Jak je možné, že Moravec i Drtinová dávají větší prostor při diskusích socanům. Svůj k svému co? Mělo by se to na ČT1  vyvětrat!

eTony 29.3.2007 6:09

Drtinová ?

Pane Beneši, to je Moravec v sukních. Úroveň hrůzostrašná, a tohle všechno si platíme. Je to k blití, zvracení je slabé slovo.

Mejla 29.3.2007 5:02

ČT je řízena partičkou groteskních figur v čele s revolučním odborovým hnutím,

které se zmocnilo vlády před několika lety známou havlárnou na Václaváku. Tehdy si odboráři dosadili do vedení dalšího odboráře Janečka svého kámoše, čímž byly porušeny i podmínky výběrového řízení. To vše za nadšeného řevu "lidu" na Václaváku.

Emigrant Modry 29.3.2007 2:26

Tahle lady ma dopredu jasno

v pondeli orgasmus bude, ve sredu ne, as zase v sobotu.;-D

Mard 29.3.2007 1:32

Re: Re: Vážený pane Beneši,

LOL :-) Někdo s nickem sadomasochista má rád svobodu a liberalismus :-) Nice JOKE!

jj 29.3.2007 1:16

Drtinová se nemění

Už dlouho nechápu jak může Drtinová moderovat takový pořad. Je pořád stejná: názor má hotový předem a k němu se snaží hosta natlačit ať si argumentuje jak chce. Mele a mele,  neposlouchá co host říká a velmi pravděpodobně ani nechápe co se snaží vysvětlit, neboť to není ve scénáři. Její otázky snad musí probírat na žurnalistice jako negativní příklady - i když kdo ví. Pozvat si tak obskurní figuru jako je pan Tamáa pak hovoří za vše. Jakým právem a za koho mluví? Z jaké aktivistické buňky ho proboha vyhrabali? A Zaorálek jako obvykle v tom souznění levičáckých trotlů tvrdil muziku. Jsem zvědavý jak dlouho američani vydrží sledovat ty bláboly než se naštvou. Dávat své peníze na systém, který má sloužit nejenom jim a který "jednotná" ukecaná Evropa není schopna ani náhodou uvést v žívot a posluchat ty kecy chce opravdu silné nervy.Kéž by jim vydržely a kéž by se naše vláda nepodělala. No to už možná chci moc.

sadomasochista 29.3.2007 0:52

Re: Vážený pane Beneši,

no myslim pani freiova az si pan benes zjisti vasi bigotni psychedelickou orientaci z obcanskeho institutu tak vas asi moc rad mit nebude - ona totiz neni podpora usa jako podpora usa - treba ja mam ameriku rad ale tu jeji svobodnou tvar a liberalismus ktery umoznuje existenci i takovym fanatikum jako jste bohuzel vy!

Michaela Freiová 29.3.2007 0:48

Vážený pane Beneši,

děkuji za Váš článek. Už několik týdnů (možná déle) pan Tamáš z obrazovky téměř nesleze. Jednou jsem ho tam zahlédla dvakrát v jednom dni. Asi před měsícem jsem byla pozvaná do jakési debaty na  neurčitě etické téma - a tam měl pan Tamáš, na rozdíl od nás plebejců, možnost propagovat další svoji organizaci - Humanistickou stranu. Přitom už nejméně dvakrát si ho do pořadu pozval redaktor, kterého jsem potkala na manifestaci za rakety (na Hradčanském náměstí) a tvářil se docela spokojeně; má tedy asi pokyn.

A tak mě napadá, jestli je opravdu tak neškodné, když Českou televizi řídí lidé s komunistickou, ba milicionářskou minulostí. Jistěže se dnes tváří jako neškodní pragmatici - ale máme jim to věřit?

Michaela Freiová

Magor Milda Dr.Sc. 29.3.2007 0:26

ČT jako prodloužená ruka 'levice'?

totiž toho, co se u nás jako levice prodává. Nejkonservativnější stalinistické usazeniny.

conqueror 29.3.2007 0:22

Re: Ze se divite...

Už aby es kamm der Tag a zprivatizovala se ČT. Jinak ty zlovolná h.o.v.a.d.a. nikdo odtud nedostane.

NevericiTomas 29.3.2007 0:14

Ze se divite...

Tak madam Drtinova je skot domaci a jeji prijimeni odpovida tomu, co ma mezi usima. K Tamasovi nema cenu se vyjadrovat, jen si dobre pamatovat....Abych parafrazoval premiera: Es kommt der Tag...:-P