9.6.2023 | Svátek má Stanislava


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Petrovický 11.6.2010 17:33

Re: Člověče - Petrovický . . .

Dosud jste mně nevysvětlil kde jsem psal o tom Chomském. Pokud se týká mojí diskuze přímo s panem Burešem, příjdete na to, že jsem žádný svůj názor neprosazoval, jen jsem mu  oponoval slušně bez invektiv  a donutil ho až k urážkám mojí osoby, což bylo mím záměrem a diskuzi s panem Burešem jsem s poděkováním za komunikaci, ukončil.Doufám, že jste pochopil můj záměr a s tím Chomským? Opravdu jsem o něm někde psal ?

H. Lukešová 11.6.2010 17:16

Re: Je to možné...?

I já čtu zprávy převážně z Neviditelného psa, protože zbývající média jsou ve vlivu pro-palestinské propagandy. Já zprávy ČT (Události) ani Události a komentáře nesleduji, pořádně ani papírové Lidové noviny nečtu, prolistuji je, a dívám se, jestli tam něco nenapsal pánové Doležal či Petráček a když ne, tak ty noviny ani nečtu.

M. Lechvy 11.6.2010 17:02

Re: Člověče - Petrovický . . .

Jestliže jsem měl pane Petrovický mylný dojem že obhajujete Hamas proti Israeli a vyslání českých reportérů normalizační ČT za naše peníze na provokační akci o čemž ona ČT lživě informovala pak se vám omlouvám.  Na čem ovšem stále trvám je stanovisko pana Bureše vůči vám. Nechápete totiž rozdíly v době normalizace a dnes. To už je ovšem o životních zkušenostech a u těch mladších o inteligenci a slušnosti.

J. Běle 11.6.2010 16:32

Je to možné...?

Když vidím rozflákaný Chánov,mám vztek.Ale nejdu je tam pozabíjet.Když vidím lotra Kalouska v telce vykládat o tom,jak jsme 20 let dělali dluhy a teď budeme utahovat opasky,mám vztek,že on ten bengál 20 let trpěl,protože dřepěl ve všech vládách,kromě té,kde mu Zeman s Klausem zatli tipec.Ale nejdu ho zabít.No a když vidím,že kromě věcí které jsem už zmínil,platím ještě výlet nějakých stupidních individuí,říkám si,že už jsem se asi uplně zbláznil.Jak muže někdo hájit chudinky v Palestině?Pokud vím,jsou něco jako naši minoritní spoluobčané.Žijí z práce jiných a nikdo je nechce.Proč si své souvěrce nerozdělí Turecko,Irán,Jordánsko?Není jich zas tolik. A proč to celé píši?Je mi docela smutno,páč pravdu už čtu jen na "Psovi" Doufám,že už budu čichat macešky zespodu,až tihle týpci co je dnes ta novinářská svoloč prezentuje jako oběťi,vypálí Chánov jako hnízdo bezvěrcu,Kalouskovi useknou palici,protože má  jinýho Boha a ženy těhle pisálku budou znásilňovány celou hordou věřících,protože to bude patřit v tomto kraji k dobrým mravum,vždyť ty dámy se koupaly v bikinách a nezahalovaly si tvář.

J. Petrovický 11.6.2010 16:16

Re: Člověče - Petrovický . . .

Milý pane Lechvy, sdělte mně prosím, kde jsem napsal to co mně přisuzujete.Já si nejsem vědom,že bych se v celé diskuzi k článku o Chomském zmínil. Někdo z nás se  v této věci mýlí.  Vy asi nebudete takový "zelenáč " s mlékem na bradě jak přisuzujete mně, ale starší člověk a nerad bych Vás přivedl v pokušení si myslet, že vidíte něco co se nestalo, což by navozovalo podezření z nepříjemné choroby stáří.

M. Lechvy 11.6.2010 15:49

Re: Člověče - Petrovický . . .

Mno, pan Bureš má naprostou pravdu. Vy totiž nejste ani schopen rozumných argumentů. Vzhledem k vašemu věku se není koneckonců ani čemu divit když nechápete o čem pan Bureš píše vy rádoby inteligente. Napsat že Chomského přítomnost jaksi legalizuje přítomnost českých reportérů na provokační protiisraelské akci může jen naprostý zelenáč a ve vašem případě i s mlékem na bradě.

J. Petrovický 11.6.2010 15:45

Re: Soudruh Janeček nepřítomen....

Naprosto s Vámi souhlasím madam  a  s panem s. REHULKOU také. Přeji hezký den.

H. Lukešová 11.6.2010 15:28

Re: Soudruh Janeček nepřítomen....

Pane Petrovický, vždyť pan Řehulka má pravdu. Noam Chonský a Desmond Tutu jsou darebáci k pohledání a to, že se reportéři ČT účastní plavby s těmito "lidmi", tak to není polehčující okolnost, ale naopak velmi přitěžující.

J. Petrovický 11.6.2010 15:23

Re: Soudruh Janeček nepřítomen....

omluva za chybějící K a malé S.

J. Petrovický 11.6.2010 15:21

Re: Soudruh Janeček nepřítomen....

Držet si vlastní palec není  zase nic tak neobvyklého s. REHULO.

S. Rehulka 11.6.2010 15:08

Re: Tak to mi na Vás přesně štymuje !!!

A pak, že nejsou "mladí, komunističtí vědci" ?

Řekni mi, co čteš, povím ti, kdo jseš !

J. Petrovický 11.6.2010 14:34

Re: Člověče - Petrovický . . .

Když chybí rozumné argumenty , následují urážky.V podstatě se mně podařilo Vás dostat kam jsem chtěl . Již jste pochopil,  že peníze vynaložené na moje studia psychlogie nebyla zase tak zbytečně vhozena do kanálu, PANE Bureši.Děkuji za korespodenci.

H. Lukešová 11.6.2010 14:07

Re: Soudruh Janeček nepřítomen....

Nenávist Noama Chomského, který se stýká s teroristy Hamasu, Hizballáhu, Ahmadinežádem, perským Hitlerem. To ČT ukazuje, jak hluboko klesla. Jediná možnost je nesledovat Události (ani Události a komentáře), protože jsou to luzoidní zprávy.

H. Lukešová 11.6.2010 14:05

Re: Soudruh Janeček nepřítomen....

Přesně Noam Chomský i Desmond Tutu jsou ultralevičáci s fanatickým protižidovským protiizraelským postojem. Noam Chomský (ačkoliv je židovského původu) je protiizraelským proslulý. Noam Chomský kromě toho, že nenávidí Izrael tak nenávidí i USA, země, která je mu domovem. A Desmond Tutu je to samé. A bohužel musím konstatovat, že většina světového tisku patří levici. Snad jeden z mála objektivních médií v USA je televize Fox (nebo Fox News).

Z. Bureš 11.6.2010 13:47

Re: Člověče - Petrovický . . .

. . . jestli v tečkách vidíte pouze znaky morseovy - tak to Vám tu představivost docela závidím - ale jinak : To, že na stránkách NP vykazuje Váš projev zjevnou náklonnost k sociál-bolševickému Ksindlu, který se v ČR vyskytuje pod zkratkou KSČSSD . . . tak už jenom tento fakt hovoří zcela jasně : Peníze, použité na Vaše studie, byly vhozeny do kanálu !!!

Všichni normální, myslící lidé mají v sobě "zakódováno" v nějaké míře sociální cítění - a to ať si říkají pravice, nebo levice !!! Ale zdůrazňuji, sociální cítění - nikoliv socialistické, tedy takové, kterými se "pyšní" představitelé dnešních KSČ+ČSSD !!!

P.S. - Víte Petrovický, jaký je rozdíl mezi Vámi a Švejkem ???    Švejk byl chytrý - a dělal blbého !!! No a Vy jste . . . . . . . . . . však už (při Vaši inteligenci) . . . . víte co !!!         

S. Rehulka 11.6.2010 13:46

Soudruh Janeček nepřítomen....

....musí ho zastoupit soudruh Petrov ! Prašt jako uhod ! Takové nelogické kecy, že organizace, která tu provokaci organizovala má podporu lidí jako je Desmond Tutu a Noam Chomský ? To má být pozitivum ? Vždyt ten černý satan podporoval v RSA (Jižní Africe)- African National Congres (ANC), kde většinu tvořili členové CPSA -Communist Party of South Africa a agenti KGB (Joe Slovo, plukovník KGB, první ministr vnitra v postapartheidové vládě.

Noam Chomský ? Levicový intelektuál, na něhož se odvolávají levicoví theoretici, kteří by rádi "přerozdělovali" majetky druhých, ale ne svoje ! A zástupci dalších listů ? O al-Džazíra není třeba mluvit, Euro News - nic neříkající název, Allgemaine Zeitung -nevím, nežiji v Evropě, zato mohu přísežně potvrdit, že australský list The Sydney Morning Herald (Nebo i The Sunday Morning Herald), noviny vlastněné milionářskou rodinou Fairfaxů, jsou listy levicové a Fairfaxové spadají pod druh, který už Lenin nazýval "užitečnými blbci" !

Zajímavé ovšem je, že všechno to profesionální řečnění o "nestranném" popisování událostí reportery ČT, je podloženo straněním muslimským terrorisům a protižidovským jasným antisemitismem. Jdou soudruzi i tak daleko, že s pomocí computeru "retušují" obrázky, nejen své reportáže !

To mě jen utvrzuje v názoru, že stát Izrael má pravdu a držím Židům palce !

J. Petrovický 11.6.2010 13:30

Re: Tak to mi na Vás přesně štymuje !!!

Děkuji za udělení vědeckého titulu. Je vidět, že jste přímo všemohoucí, hned po Bohu. Odvolávám se na Vaše doporučení , abych návštivil MUDr. Chocholouška ,což jsem ochoten  akceptovat  pokud mě doprovodíte. Váš psaný text vykazuje morseovy znaky, což není zcela běžná   praxe pro běžnou písemnou komunikaci. Datum a místo setkání nechávám na Vašem uvážení.

M. Krátký 11.6.2010 13:11

o všem důležitém rozhodují komunisté

znovu a opakovaně - dokud budou všude v ČR a na všech úrovních - soudy, včetně ústavního, ve všech politických stranách, ve státní správě, i na nižších úřadech třeba i na vsi o 200 obyvatelích zalezlí i jenom bývalí komunisté, tak je to pro naši zem to nejhorší - komunista zůstává komunistou i když z této zločinecké partaje vystoupí a nebo i po své smrti. všichni sice pláčeme ( nebo skoro všichni ), ale na cizím hrobě - řešením je jen zákaz veřejné činnosti pro všechny i bývalé komunisty.

Z. Bureš 11.6.2010 13:01

Re: Tak to mi na Vás přesně štymuje !!!

To je sice hezké, že jste RP četl až ve vědecké knihovně v r. 1993 - ale pořád to ještě neomlouvá ten fakt, že jako "vědec" . . . . nedokážete rozpoznat  - co je to bolševická láska a jak chutná - respektive, jak na tělech Čechů chutnala v letech 1948 - 1989 !!!

A jestli (jakožto renomovaný vědec) . . . nedokážete rozpoznat, že ČSSD "made in Czech republic" . . . . že je to pouze a jen odnož bývalé KSČ (o níž jste - vědecky odtržený od reality) četl jejich lživý tisk . . . tak jestli jste dosud toto nerozpoznal . . . . . . tak to Vám všechny školy a tituly jsou . . . . velmi slušně řečeno - na pendrek !!!

H. Lukešová 11.6.2010 12:59

Re: Tak to mi na Vás přesně štymuje !!!

Nemůžete srovnávat situaci Pelákána a Janečka. Janeček je komunista a nikdy objektivní nrebyl. Stejná komedie, když esesák Kurt Waldheim dělal tajemníka OSN. Nacistický vrah.

J. Petrovický 11.6.2010 12:37

Re: Tak to mi na Vás přesně štymuje !!!

Pane Bureši omlouvám se Vám, že jsem Vás uvedl v omyl. V roce l970 jsem ještě nechodil do školy tak, že jsem zmíněné noviny mohl číst až v roce l993 , ve Vědecké knihovně v Brně.

Z. Bureš 11.6.2010 12:29

Re: Tak to mi na Vás přesně štymuje !!!

To, že Vaše čtivo bylo v letech 1970 - 1989 Rudé právo . . . tak to mi na Vás sedí dokonale !!!  Ale že by tam psali o Pelikánovi to, co já o Janečkovi - tak to tedy vážně Petrovický lžete, jako když Vaše současné Haló noviny . . . tisknou !!!!!

J. Petrovický 11.6.2010 12:18

Re: Petrovický . . .

Naprosto s názorem pana Bureše souhlasím  a u Chocholouška se poptám. Jen k jeho vzdělanosti : Vy jste (píše se odděleně) , MUDr. (první tři písmena se píší velká).

J. Petrovický 11.6.2010 12:04

Re: Armáda je taková - jaký je její generál !!!

Takový text jsem četl v novinách  R P v roce l970 a jen  kritizovaný  ředitel ČT se jmenoval Pelikán. Jinak naprosto stejné.

Z. Bureš 11.6.2010 11:55

Re: Petrovický . . .

. . . Vyjste kabinetní ukázka případu pro psychiatra !!! Jsem naprosto přesvědčený, že Mudr. Chocholoušek by si na Vás ukrutně "smlsnul" !!!

R. Langer 11.6.2010 11:38

Re: I já jsem se veřejně ptala,

Jinak máte pravdu, Hamas v Gaze (a nejenom tam) povraždil spoustu palestinců, ty tisíce budou odpovídat...

P. Kolář 11.6.2010 11:36

Jaký Janeček, taková ČT,

tedy pramizerná. Za co bere Janeček statisícové odměny? Za tu bídu, kterou po většinu dne, týdne či roku nabízí? Nebo za ty polopravdy či pololži, kterými nás krmí? Nic proti Palestincům, nic proti cikánům, hurá na Židy....Komunistická minulost se holt nezapře.

R. Langer 11.6.2010 11:34

Re: I já jsem se veřejně ptala,

No on to právě teď schvaluje "Ústřední výbor strany" (tedy ovšem za peníze NÁS VŠECH, nejenom DT, že), aby to nedělal, tak je potřeba ČT privatizovat a reklamu na Hamas ať si potom každý točí za své soukromé peníze... :-P

H. Lukešová 11.6.2010 11:33

Re: I já jsem se veřejně ptala,

Vy to myslíte ironicky, ale nemáte pravdu. Za to, že mají Palestnci více mrtvých než Izraelci mohou základní okolnosti: 1) Izrael má lepší zbraně, 2/ Izraelci si váží životů na rozdíl od palestinských Arabů, kteří se neváhají odbouchnout v autobusech, diskotékách, kavárnách a nyní pálí rakety na Izrael, vždyť Nasraláh řekl, že "oni si váží životů, my si vážíme smrti!". 3) Hamas používá civilisty jako živé štíty, 4) Hamasníci používají civilní šaty,takže je těžké poznat, kdo je hamasník a kdo je civilista.

Z. Bureš 11.6.2010 11:24

Armáda je taková - jaký je její generál !!!

Jestliže je generál - velitel armády - neschopný hňup a diletant . . . tak jeho vojsko "zařve" v prvím boji !!!

A zrovna tak je to např. s ČT : Pakliže je její generální ředitel bývalý bolševik (bývalý bolševik = bývalý černoch), který se nota bene obklopil lidmi "svého ražení" - tak se vlastně není čemu divit !!!!!

Divím se ale Radě ČT, že na tak významném státním postu nechává člověka . . . a potažmo vůbec lidi, kteří v naprostém rozporu se zahraniční politikou naší země se účastní teroristických akcí proti státu Izrael !!!

Toto se může stát pouze v naší post-bolševické zemi, kde jsme (místo, abychom hnali bolševiky před soudní odpovědnost) . . . . tak jsme se zajíkali slinty o pravdě a lásce . . . a slovy "nejsme jako oni" !!!

Opravdu nejsme jako oni - jsme totiž (na rozdíl od nich) . . . . pořádní Kreténi, kteří si dosud neuvědomili, že každá naše shovívavost, ústupek či slušnost - že byla a je bolševiky chápána jako naše slabost !!! Mají to totiž v krvi - neboť to jsou jedni a titíž, jako byli před rokem 1989 !!!