4.6.2023 | Svátek má Dalibor


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 11.6.2010 11:33

Re: I já jsem se veřejně ptala,

Vy to myslíte ironicky, ale nemáte pravdu. Za to, že mají Palestnci více mrtvých než Izraelci mohou základní okolnosti: 1) Izrael má lepší zbraně, 2/ Izraelci si váží životů na rozdíl od palestinských Arabů, kteří se neváhají odbouchnout v autobusech, diskotékách, kavárnách a nyní pálí rakety na Izrael, vždyť Nasraláh řekl, že "oni si váží životů, my si vážíme smrti!". 3) Hamas používá civilisty jako živé štíty, 4) Hamasníci používají civilní šaty,takže je těžké poznat, kdo je hamasník a kdo je civilista.

R. Langer 11.6.2010 11:34

Re: I já jsem se veřejně ptala,

No on to právě teď schvaluje "Ústřední výbor strany" (tedy ovšem za peníze NÁS VŠECH, nejenom DT, že), aby to nedělal, tak je potřeba ČT privatizovat a reklamu na Hamas ať si potom každý točí za své soukromé peníze... :-P

R. Langer 11.6.2010 11:38

Re: I já jsem se veřejně ptala,

Jinak máte pravdu, Hamas v Gaze (a nejenom tam) povraždil spoustu palestinců, ty tisíce budou odpovídat...

Z. Bureš 11.6.2010 11:55

Re: Petrovický . . .

. . . Vyjste kabinetní ukázka případu pro psychiatra !!! Jsem naprosto přesvědčený, že Mudr. Chocholoušek by si na Vás ukrutně "smlsnul" !!!

J. Petrovický 11.6.2010 12:18

Re: Petrovický . . .

Naprosto s názorem pana Bureše souhlasím  a u Chocholouška se poptám. Jen k jeho vzdělanosti : Vy jste (píše se odděleně) , MUDr. (první tři písmena se píší velká).