24.10.2020 | Svátek má Nina


Diskuse k článku

MÉDIA: Kdo nekritizuje Trumpa, není IN

Česká verze titulku by mohla znít „Kdo nekritizuje Zemana, není Čech, hop hop hop“, ale zpět k tématu. Není snad dne, abychom se nedozvěděli něco nepříjemného, dehonestujícího či přímo odsouzeníhodného na adresu Donalda Trumpa.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schwarz 20.2.2017 18:15

Recept by byl,

a to správně "progresivistický". Když je tak fajn multikulturalismus, emancipace menšin, globalizace, digitální revoluce zkracuje vzdálenosti - pak proč si každá skupina / facebooková bublina / nezřídí vlastní "virtuální stát" ve kterém to bude fungovat podle jejích přání. Bude ovšem muset mít vlastní sociální systém, protože proč by měly existovat transfery a přerozdělování mezi skupinami lidí kteří si nemůžou přijít na jméno a vehementně se hlásí o právo dělat si věci po svém? Rád bych viděl, jak si povedou všechny ty "celebrity", kreativci a zaměstnanci neziskovek, až se budou obdivovat sami sobě a "pomáhat" kdesi v tramtárii ze svého.

J. Šimek 20.2.2017 18:34

Re: Recept by byl,

Nejdebilnější nápad, co jste za poslední dobu napsal. Srovnatelný s fungováním komunismu, taky výplod chorého mozku, tydýte :o)

M. Prokop 20.2.2017 22:21

Re: Recept by byl,

Šimku, Šimku, už zase ...

... jste něco nepochopil.