26.9.2022 | Svátek má Andrea


Diskuse k článku

MÉDIA: Jak ČT zhodnotila americké volby

Zaorálek s Jakubem Železným falšovali americkou současnost i dějiny v přímém přenosu. Ukázka „skrytého hodnocení“ metodou selekce a falšování faktů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Zemitý 16.11.2020 8:51

Nadějí ? Odložte brýle mámení, paní Lukešová. Za další 4 roky a) vypracují dnešní vítězové takové metody, aby nemohli být už nidy poraženi, ale i kdyby ty metody měly skulinky, b) demografie+přistěhovalectví ty skulinky vyplní. A mimochodem: umíte si představit sebevražednou odvahu Bajdnova republikánského protikandidáta za 4 roky ? Co všechno si dovolili na Trumpa, který byl úřední osobou ? Pokud vůbec někdo takový sežene finance. Stará dobrá Emerika je definitivně v učebnicích historie.

S. Sidlichovsky 16.11.2020 6:59

Oprava: Fishing nikoliv Fishingg

J. Moravec 16.11.2020 6:35

Bulvár s demagogem si budou vždy rozumět.

S. Sidlichovsky 16.11.2020 6:31

S Brexitem je to totéž. Everest lží a EU imperiální propagandy.. Slyšeli jste někdy cokoliv kritického k požadavku EU na hospodaření v britských vodách, jako za Common Fishingg Policy, která zlikvidovala britské pobřežní komunity Slyšeli jste někdy cokoliv kritického k požadavku, aby ECJ (což nazývají evropským soudem, ačkoliv jde o Soudní dvůr EU) cokoliv arbitrovali ve vztahu EU-UK? Nebo aby EU měla slovo v britských daních, státní pomoci hspodářským ssunjektům?

Co je na tom pozitivního? Ta úroveň českých medií je silným argumentem pro studium cizích jazyků.

K. Kovařovic 16.11.2020 5:29

Lež se dá žalovat a soudit. Už aby to bylo ! Mimochodem, proč jel do USA redaktor Řezníček, když má ČT v USA stálého zpravodaje ?

T. Studený 16.11.2020 3:23

Nehledal bych v tom úplně spiktnutí. Minimálně v případě Zaorálka je na místě použití Hanlonovi břitvy:

"Nehledejte zlý úmysl tam, kde je dostatečným vysvětlením hloupost. "

O. Roldán 16.11.2020 2:05

Dobrý článek, ale autor by měl doladit odkazy. Mnohde jsou nefunkční nebo chybí.

H. Lukešová 16.11.2020 1:00

ČT? Redaktorka americké veřejnoprávní televize CNN Christiane Amanpour přirovnala Trumpa k Hitlerovi a ke Křišťálové noci. Nejvíce proizraelského a prožidovského prezidenta, na kterého příslušníci Alt Right útočí jako na "židovského panáka".

Zatímco Trupovci, lidé klidní, kteří nedělají žádní výtržnosti a nečiní orgie na ulicích, jsou napadáni coby fašisté, tak bezcitní ultralevicoví násilníci z Antify a BLM, kteří napadají i lidi, tedy Trumpovce, ale ty nepovažují ultralevičáci za lidi, jsou líčeni jako umírnění. Pravdu převracejí média hlavního proudu v lež. Ovšem těch 71 milionů Američanů jsou nadějí Ameriky, té staré dobré Ameriky, zemi možností, založené na práci, píli, ctižádosti a na ideologii židovsko-křesťanské tradice.