15.10.2019 | Svátek má TerezaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MÉDIA: Guláš pana ředitele Soukupa (2)Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 50, poslední: 13.3.2018 13:57, přehled diskusí

Barrandov:
Autor: J. Koubek Datum: 11.3.2018 18:05

Pořady pana Soukupa jsou vynikající, vždy se na ně těším každý týden.

Hezký páně Svobodův paján na ČT.:
Autor: J. Štrobl Datum: 11.3.2018 13:55

Nicméně mně připomněl staré české přísloví, že: "Každý cikán chválí svoji kobylu."

tak na televizi se uz leta nedivam:
Autor: M. Pesat Datum: 11.3.2018 11:57

"Za ředitelování Petra Dvořáka vznikly desítky respektabilních hraných a dokumentárních pořadů, včetně nákladných programů prezentujících historii obdobně, jak to dělá třeba BBC."

Ja bych rekl, ze uplne zasadni vec soudruhu Svobodovi unikla, Ceska televize jako verejnoprvni medium ma slouzit jako zdroj informaci/pouceni/zabavy vsem koncesionarum. Pokud vim, tak v poslednich letech slouzi jako zdroj Lzi a nenavisti/propagandy, uzke skupine lidi, kteri si z verejnopravniho media udelali hlasnou troubu/nastroj medialnich stvanic na hlasatele odlisnych nazoru, coz/bohuzel/ plati i o Ceskem rozhlasu.

Cest :)

ČT:
Autor: S. Rádl Datum: 11.3.2018 10:34

Barandov není můj šálek kávy, ale tvrdit, že ČT je vzorová televize veřejné služby je úlet. V řadě aspektů je ČT komerčně zaměřená až až, pouze má omezené reklamy. Dva roky jsem strávil v USA a tam je jako televize veřejné služby PBS (Public Broadcasting Service). Rozdíl mezi komerčními televizemi a PBS je nebetyčný a alespoň v době kdy jsem tam byl byly zpravodajské pořady velmi vyvážené. Hlavním lákadlem ale byly filmy a pořady umělecké a naučné. Přitom se tam neplatí žádné poplatky, PBS je financována částečně z grantů a částečně z každoročních akcí na podporu PBS, kdy si zájemci kupují reklamní předměty stanice za velmi vysokou cenu. A díky prestiži stanice nosit takový deštník nebo šátek nebo mít na aute stickes s logem PBS je "in".

Re: ČT:
Autor: S. Rádl Datum: 11.3.2018 10:36

Samozřejmě "sticker", tj samolepku.

Re: ČT:
Autor: M. Pesat Datum: 11.3.2018 13:02

Tak castecne/stran kvality poradu/ s vami o PBS souhlasim, bohuzel to prerusovani tech kvalitnich poradu za ucelem nabadani divaku aby prispeli na provoz PBS, resp. si koupili ty "darkove"/sponzorske predmety. To fakticky je stejne jako kdyz vam film/porad prerusuje reklama.

Cest :)

Soukupovi klesá sledovanost:
Autor: L. Němec Datum: 11.3.2018 10:02

Taky není divu. Brožka v každym druhym veledíle, stálé opakování majora Zemana.

Soukupovi klesá podíl na koláči, inzerentů ubejvá a tak se snaží škandálama, kecáním, nepravdama, lhanim, pomluvama a vejmyslama zachránit situaci.

Aby nedopadl jako ten pan Jenom ve Švejkovi, když chtěl zachránit situaci.

NO:
Autor: V. Pavelka 263 Datum: 11.3.2018 1:13

Kavárna a Miloš se potřebují, je to takové kočkování , jinak by Praha umřela nudou , na Českém lvu si mladí, vyzkoušeli trošku revolučního rozhořčení v obraně Dvořákovy ČT. A Babiše ČT baví jak říká , bodejt by ne , pokračující už lehčí okopávání ANO ,je daleko ůčinější než po vzoru Sobotkově, se přehnanou reklamovostí zprotivit občanovi.Všechno zlé je k něčemu.. prostě se máme dobře..co?

:
Autor: P. Papež Datum: 10.3.2018 22:34

Zeman kritizoval ČT, pak šel k Soukupovi na Barrandov. A ejhle, vymláceny mozek pana ředitele začal také kritiku ČT . Soukup se stal užitečným idiotem pana z Hradu.

Soukup s jeho :
Autor: J. Farda Datum: 10.3.2018 22:15

Barrandovem a hradní pán Zeman, toho času z Božího dopuštění i můj president, jsou dokladem pravdivosti rčení o sedání vrány k vráně. Jeden více lhoucí populista než druhý, i když pravda, pan Soukup ještě, alespoň co mi známo, nemá na triku pět pravomocných rozsudků odsuzujících za lhaní. Ale jak říká pan Václav Větvička v závěru svých nedělních rozhlasových Dobrých rán, žijte a nechte žít! :-)

Pane Svobodo, jste mimo, a nikoliv poprvé.:
Autor: P. Klíma Datum: 10.3.2018 14:44

Pokud vás baví platit úpadkovou a prolhanou televizi, je to jen a jen vaše věc.

Já ale daň za televizi platit nechci. A už vůbec nechci povinně platit ty parazity, neumělce a úpadkové seriály či filmy.

Proto oceňuji pana Soukupa, že na tyto zlodějny upozornil.

Re: Pane Svobodo, jste mimo, a nikoliv poprvé.:
Autor: R. Neveselý Datum: 10.3.2018 15:30

Jaké lži konkrétně, Klímo? Konvenuje vám Soukup, to je pro primitivy příznačné.

Re: Pane Svobodo, jste mimo, a nikoliv poprvé.:
Autor: J. Kozák 392 Datum: 11.3.2018 11:23

To nic, pane kolego. I hlupáci mohou mít svůj názor, ale jejich duch je na tom tak mizerně, že jim dělá potíže pochopit obyčejné televizní zpravodajství, včetně toho pána na Hradě pražském.

Re: Pane Svobodo, jste mimo, a nikoliv poprvé.:
Autor: P. Khail Datum: 10.3.2018 16:23

Soukup o nich lže kvůli Zemanovi, ten ho zachránil sjednáním čínské finanční investice do jeho TV. Platíte mu také, jen to nechcete vidět (reklamy se promítají do cen výrobků), přispíváte tím i na pořady, které tam má pro svou manželku K. Brožovou. Zadarmo nefunguje žádná TV. U ČT je to alespoň jasně viditelné.

Re: Pane Svobodo, jste mimo, a nikoliv poprvé.:
Autor: M. Gavlák Datum: 10.3.2018 19:24

Mimo jsi ty, ostatně co jiného čekat od diváka té barrandovské žumpy...

:
Autor: P. Papež Datum: 10.3.2018 22:38

Pane Klima, jestli za upadkove berete í pořady ČT, které Barrandov odkoupil a vysílá dokola, máte pravdu. Barrandov má pouze programy s matraci pana ředitele a s Musílem. To je na televizi velice málo. Bez ČT by byl Barrandov ještě blbějším, nez v současnosti.

Re: Pane Svobodo, jste mimo, a nikoliv poprvé.:
Autor: L. Němec Datum: 11.3.2018 9:58

Tak to neplaťte, Klíma, držte klapajznu a bude boží klid.

Na "Soukupa" se nedívám.:
Autor: I. Novák 763 Datum: 10.3.2018 13:10

Zkusil jsem to, ale po deseti minutách to bylo pro mě neúnosné. Podobně jako "zpravodajství" ČT. Nicméně podle kejhání potrefených hus a poštěkávání ratlíků usuzuji, že se pan Soukup zřejmě trefuje do černého.

Re: Na "Soukupa" se nedívám.:
Autor: V. Patkoš Datum: 10.3.2018 14:11

Nechápu, jak tuhle hovadinu tady může neustále opakovat tolik lidí. Když někdo někoho obviní, lže u toho a ten dotčený se pak brání, tak to opravdu neznamená, že kejhá potrefená husa a Soukup má automaticky pravdu.

Máte pravdu!:
Autor: P. Klíma Datum: 10.3.2018 14:45

Re: Na "Soukupa" se nedívám.:
Autor: J. Holíček Datum: 11.3.2018 10:10

Normální člověk se na Soukupa samozřejmě nedívá, ale když Jiří Svoboda, tak se jeden překoná,,. Konec konců jsem včerá dal přednost Zoomu před vzteky slintajícími vypelichanými Lvy.

Dávám plný souhlas.:
Autor: B. Lukáš Datum: 10.3.2018 12:00

Za objektivitu a odvahu dávám autorovi uznání a dík . S obsahem příspěvku bez dalšího dodatku plně souhlasím.

Re: Dávám plný souhlas.:
Autor: V. Pavelka 263 Datum: 11.3.2018 1:53

Boha jeho ?! tak se dívejte nebo se nedívejte ?

Pane Jiří Svobodo:
Autor: J. Kozák 392 Datum: 10.3.2018 11:19

se Soukupem jste se možná trefil. V poslední odstavci však adorujete svého kámoše - "mstivého staříka" - M.Z., který se při své inauguraci zachoval (a právě vůči veřejnoprávní televizi, které se zastáváte), jako zuřivý prokurátor Vašova ražení z padesátých let. Bohužel, už není kam klesat, pane Svobodo, což Vy, jako pravověrný komunista asi těžko pochopíte, protože zkušenost českého lidu praví, že nic neurazí bolševika víc, než mluvit pravdu a ctít pravdu.

Re: Pane Jiří Svobodo:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 10.3.2018 11:50

Miloš Zeman je dlouhodobě konzistentně proŽidovský a řídí se striktně zásadou Oko za oko, Zub za zub. Na tom nic mstivého není. Je-li někdo mstivý stařík, budete to nejspíš Vy sám, pane Kozáku. A co se týká Jiřího Svobody, se kterým se dá dost často souhlasit, je tento režisér napojený na cecík ČT, proto ta ostrá kritika pana Soukupa....

Re: Pane Jiří Svobodo:
Autor: J. Kozák 392 Datum: 10.3.2018 13:12

Je pravda, že se Miloš Zeman svojí pro židovskou rétorikou vetřel do přízně Izraele. Zda tomu židé opravdu věří prověří čas, ale já mezi nimi nebudu. Se starozákonním úslovím "oko za oko, zub za zub" to nemá nic společného. U "nemstivého" starce a prezidenta bych uvítal jiné vlastnosti. Především – ctnosti srdce, lásku, pochopení, soucit, odpuštění a pokoru. Též bych ocenil větší srdnatost a nepodlézavost při jednání s mocnými tohoto světa. Proti panu Svobodovi nic osobního nemám, určitě je dobrým mistrem svého řemesla, ale politickou stranu jíž je členem tolerovat nemohu.

Re: Pane Jiří Svobodo:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 10.3.2018 17:13

Zase se pletete, pane Kozáku. Jestli Zemanovi Židi věří, Nevíte, Pochybujete. Ale Gigi mu nabídl vlastní dům v Jeruzalému a Američtí Židi ho vyznamenali s potleskem ve stoje. Ale Vy nevíte a já se tomu ani nedivím, spíš bych byl překvapený, kdybyste něco věděl. Ctnosti srdce, láska, pochopení, soucit, odpuštění a pokora, to jsou přece přikázání Křesťanská. Zeman Křesťan Není a Vy už ani náhodou, jen jste to někde zaslechl a pindáte, plivete a urážíte....

Re: Pane Jiří Svobodo:
Autor: J. Kozák 392 Datum: 10.3.2018 17:36

Zbytečně mudrujete nad věcmi, kterým vůbec nerozumíte, pane Čermáku, a mne byste chtěl poučovat? Až bude u vás patrná alespoň minimální snaha porozumět psanému textu, pak se vám budu rád věnovat, ale do té doby hezký zbytek dne .. :-)))

Re: Pane Jiří Svobodo:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 10.3.2018 19:20

Já vašemu textu rozumím dobře, je zcela bezobsažný. Kromě snahy býti Tím Světákem, který druhým přeje Hezký den, či jeho zbytek, nic ovšem nenabízíte. tím se ale chytřejším nestanete...

Re: Pane Jiří Svobodo:
Autor: J. Kozák 392 Datum: 10.3.2018 17:44

Hláška dne: "Zeman Křesťan Není .."

To jste mohl rovnou dodat, že se dal na Islám .. :-)))