29.6.2022 | Svátek má Petr, Pavel


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jiří 26.9.2007 15:34

Už né !

Články pana Jelínka bývaly vždycky velká sranda. Asi tak jako když nedávno jeden prezident na universitě v USA za smíchu posluchačá prohlásil  že v jeho státě prostě homosexuálové nejsou - a basta. Ale mně už začíná pan Jelínek štvát svou drzostí, pliváním jedovatých slin téměř na všechny strany a snahou o oblbování čtenářů. Kdybych měl popsat všechny nesmysly a zvrácenosti z jeho článku a uvádět to na slušnější a správnější míru tak to bude studie jako hrom. Stále mi něco říká, že naprosté blbosti by si člověk neměl všímat, ale když mně to vždycky tak naštve, a poslední dobou čím dál tím víc! Tak bych rád poprosil : "pane Jelínku - už né!"

huhu 24.9.2007 20:23

přichází čas jelení říje...

:-P

Ladislav N. 24.9.2007 18:59

Re: To jsou věci! ("Masarykova dělnická akademie, ředitelem Jelínek...)

 ;-D ;-)R^

nepolitik 24.9.2007 18:36

Nestrannost je každému komentátorovi naškodu, ale

objektivnost a hlavně pravdomluvnost by mu neměla chybět!!!!!!!!!!!!!!!!

jirka.s. 24.9.2007 18:12

To jsou věci!

Najednou naší ozdobě brdských lesů vadí dehonestace T.G Masaryka Komárkem z Mladé fronty! A co je asi tak zneužití jeho jména pro název něčeho tak obskurního jako je jakási sudokopytníkova "dělnická akademie"?

Goral 24.9.2007 16:37

Re: Jelínek - publicista cimrmanovských rozměrů

Ten rozměr je tedy obrovský . Jára byl největší osobnost 20.století -  díky ! Vybrán vděčným národem v demokratické volbě !

Baba Jaga 24.9.2007 16:06

Jelínek na chvostu.

Že by se Aston chytil za nos? Chlapče, máš ty ale v té kebuli galimatiaš. Plácáš páté přes deváté, ale na vůdce Jirku jsi nezapomněl. Však on by tě to asi neodpustil. Obzvléště, když má eso v rukávu! To budeme všichni čubrnět, až se s ním vytasí.

Rad 24.9.2007 15:59

Vždycky jsem se na Jelínkovým dílem královsky bavil

a dnes nic. Ani náznak vtipu. Je to suché Jelínku, dokonce jsem ani nepochopil, o čem by to tak mohlo být. Co třeba nějaký oslavný pamflet na Jyrkovu squělou milenku, která je samozřejmě lepší než Topolánkova spolunocležnice! Tak příště!

Rubín 24.9.2007 15:01

Masaryk je stálice na politickém nebi

To je článek bez myšlenky.  Cítím z toho   nutnost autora  jednoho vyzvednout a  druhého připomenout a zkritizovat.  O nestrannosti a objektivnosti autora článku  musí každý myslící člověk pochybovat.

Ašek 24.9.2007 14:05

H..........

Je legrační že zrovna tento autor piše o mentálni vybavenosti Vaclava Klause.:-D

PetrK 24.9.2007 13:48

Bůůůůůůůůůůůůůů

ver 24.9.2007 13:21

Jelínkův příspěvek je v odkazech

zase o jedno patro níž

třitečky 24.9.2007 13:04

...

Masaryk byl osobnost, Klaus je osobnost. S tím nic, autore, nenaděláte.

P.S. Literálky by neměly být nadále placeny Ministerstvem kultury. Tento článek je nekulturní a partajní. Literální uroveň nemá už vůbec. Nechť si najdou donátory.

milkom 24.9.2007 13:03

Re: Na Jelínkově článku je půvabné,

Jelínek usiluje o vyznamenání za zásluhy při zachování rodu. Osobně mohu potvrdit, ze četné reakce čtenářů na články tohoto schizofrenika zní - "tak z toho jsem jelen." ;-)

milkom 24.9.2007 12:57

Re: Kandidáta máme a sqělýho !!

To je lež jako věž - V.I. Lenin žádnou matku nikdy neměl - každé malé dítě tady ví, že Lenina vyrobili v Německu...

Pepa 24.9.2007 12:47

Tak nevím pane Jelínku

Tak nevím pane Jelínku, kdyby to alespoň k zasmání bylo....

Má smysl polemizovat s článkem na úrovni věty (žádnou myšlenku IMHO nepřináší), škoda těch pár desítek kB, jejich přenosem a  zobrazením jsem zbytečně přispěl na účet globálního zteplení ....

Beldor 24.9.2007 12:39

Re: Mno k masarikovi.

Ja jen dodam ze ho neodsuzuji,na svou dobu to byl hodne osviceny politik,ale jak rikam na svou dobu. :))) , A jen dodam ze spusoby jakymi likvidoval sve politicke odpurce by ani polistopadova politika nezkousla...:-P

Beldor 24.9.2007 12:37

Mno k masarikovi.

Kazdy historik kteri zna zivotopis masaryka vi o cem to je.Sice jsme si z nej udelali narodniho hrdinu a cloveka vyzsiho moralniho principu,ale realita byla nekde jinde.Ovsem bylo to pred 80ti lety tak do toho radsi nestourejte abyste se nedovedeli jak doopravdy vladl :)

krmič 24.9.2007 12:20

Re: Re: jen na okraj

Přesto byl v tehdejším Československu blahobyt, tedy ve srovnání s kterýmkoliv sousedícím státem. A bez Slovenska by ta naše obrana snad mohla dopadnout lépe?

tatina 24.9.2007 12:00

Re: jen na okraj

Babička i děda mi o panu TGM často vyprávěla a to i o jeho špatných vlastnostech.Mezi jeho neřesti patřila neústupnost a částečná tvrdohlavost.Proto neuposlechl rad významných finančníků,aby nevytvářel společný stát Čechů a Slováků.Nic proti Slovákům nemám,mám tam sám spousty kamarádů,ale ekonomové dobře věděli,kolik-že náš stát to bude stát.TGM ale stále prosazoval teorii,že když nás bude více,budem se lépe bránit nepřátelům.Jak to potom dopadlo,víme velice dobře.

žaba(k) na prameni 24.9.2007 11:40

Kandidáta máme a sqělýho !!

V tajze na Sibiři objevili vědci mimo zmrzlejch mamutů taky matku Vladimíra Iljiče Lenina.

Je těhotná a odmítá potrat.

Takže prezidentský kandidát BUDE !!! Hurráááá.......

A ůůůžasnej,  nepřekonatelnej a genyjální, prostě nejlepší možnej........(Y)

petr 24.9.2007 11:14

Nebát se a nekrást.

Kdyby si jen toto heslo vzal český národ od TGM k srdci vydalo by to za víc než milion oslavných ód našich politiků,kterým by i vdnešní době Masaryk vadil.Život TGM je vzpruhou těm co věří,že "pravda vítězí"a to je pro současné mediální a politické mocipány trnem v oku,tak zbývá TGM špinit nebo-ti chytřejší "tzv.rozežvanit".

rýpadlo 24.9.2007 10:24

Na Jelínkově článku je půvabné,

jak na jedné straně vyzdvihuje Masaryka za odvahu jít "proti proudu" (Rukopisy, Hilsner), na druhé straně ("cimrmana") Klause tepe za z řady vybočující názory o podílu emisí na oteplování klimatu. Skvěle se tak zařadil po bok tepačů TGM :-))) ... Za Národ, Rukopisy a ve jménu Svatého oteplení na něj! 

baci 24.9.2007 9:17

jen na okraj

jen bych chtěl říci,že TGM byl velký pragmatik a tvrdý politik,jeho vůle posvěcovala cokoliv,když se pánové poslanci nemohli domluvit  zjevil se sekretář Šámal a řekl, že pan prezident to chce, tak tak a bylo utrum.Později se podobně choval i prezident Beneš takže slova často citovaná panem  Paroubkem jsou ve stylu zbožného přání.Ke komárkovi bych je chtěl doplniti TGM byl hluboce věřící člo´věk a díky této víře - měl demokracii za pomoc jednoho druhému.

Malý Aston 24.9.2007 9:11

Prezident bude někdo z Číny?

Možná,že ta věštkyně měla pravdu,Paroubek jel do Číny vybrat našeho prezidenta.To by bylo aby z té miliardy číňanů nebyl nějaký vhodný kandidát.A řiťolezec Jelínek zase září,po vzoru Bilaka píše zmatiny,plete jablka s hruškami a tváří se jako politolog i když je jen normální socan to jest postkomunistický agitátor.Nikdo nemá rozum jen Paroubek.Nikomu nezáleží na naší republice jen Paroubkovi,já osobně jsem přežil Gottwalda až Jakeše a přežiji i Paroubka jen nevím,čím se bude živit Jelínek až ho socky pošlou k jeho marťanům.:-D

No.... 24.9.2007 8:28

Trochu prostoduchéééé

Paroub těžko něco odpíská, sám je odpískán...

jerry 24.9.2007 8:25

Jako Váš věrný čtenář se Vám chci omluvit za několik mých klamných nařčení:-)

1. Není pravda, že byste nevěděl , po kom se jmenuje ta vaše akademie . Víte kdo to byl Masaryk, jak i dnes dokazujete.Pouze jste zapomněl, že teď bylo výročí jeho smrti. Ale kdo si to má pamatovat, když to bylo tak krátce po Paroubkových narozeninách, že?:-)

2.Davith Rath skutečně není žádné monstrum a řeči o jeho kanibalismu, mučírnách pod Ministerstvem zdravotnictví a záhadném mizení jeho odpůrců se nepotvrdily.:-)

3. V jednom městě na Hané skutečně chtěli místní nosit Jiřího Paroubka na rukou.Ochranka jim v tom však zabránila, neboť měli namířeno k řece Moravě.:-)

4. Ano jste svědek toho , že Kateřina Jac*ques byla brutálně zbita.Sice jste na té demonstraci nebyl. ale ještě téhož večera Vás navštívila a všechny modřiny, které měla po celém těle, Vám ukázala.:-) Tak tedy pardon.

František I. 24.9.2007 8:03

Nekamenovat

Nekamenujte tolik toho sockomunistického ubožáčka Jelínkovic. Někdo pěstuje samohanu, další svazuje a mlátí bližního svého, jiný sténá blahem pod knutou dominantního a nebohý Jelínek si toto vše vynahrazuje publicistickou činností. Možná, že ho za tento článek Paroubek zfackuje a on bude sténat blahem. Věřím, že tento Jelínkův příspěveček má mnohem blíže k sexuální úchylce než k politickému pamfletu. Tolerujme sexuální menšiny, jak zpíva nenáviděný Nohavica.

servác 24.9.2007 7:43

jestli sleduje, jen se ušklíbne:

čecháčkovského pinožení a malosti právě on užil dosyta. Neidealizujme si politiky první republiky! Nepřeceňuji Masaryka, měl meze a dělal chyby, ale on jediný - snad Štefánik a Rašín - byli osobnosti. Otokar Březina právem podotkl, že navzdory svému kultu Masaryk zůstal ve svém národě cizincem.

Ale 24.9.2007 7:22

Houby rostou

Někdo sbírá hříbky, jiný lysohlávky, Jelínek to nejspíš ještě zapíjí toluenem. Jinak se to vysvětlit nedá