24.7.2021 | Svátek má Kristýna


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Petr Kohout 25.6.2007 7:39

Ohledně NOVA - tam byl vytracen především pan Železný,

a holt, bez něj to není ono.

Magor Milda, Dr.Sc. 24.6.2007 21:24

Žába na prameni je nejspíš ta televizní rada

sestávající z tlačenek určitého spolku.

ikas 24.6.2007 10:47

kde to žijete pane jemelko

Pane, vy žijete opravdu v ČR? Asi mluvíte o jiném státě než žiji já. A já žiji v ČR

Jindřich 23.6.2007 22:14

Tak jsem tuhle poslouchal medyjálního experta ODS Plevu

A z jeho řeči jsem vyrozumněl, že by se v zájmu zachování kvality neměla ta pluralita digitálních televizí  přešvihnout, a že by se měly dávat do jedněch opravdu zkušených rukou vždy celý svazek signálů. 

Pochopil jsem to tak, že považuje za ideální asi tak pět programů ČT (ale tu radši zprivatizovat), pět programů NOVA a pět programů Prima.

Takže se, milí diváci, máme opravdu nač těšit.

PS: medyjální je odvozeno slova "medy"

P 23.6.2007 21:25

To není o televizi ale o politice

poslancům, zejména z ODS patří zpřerážet ruce. Nevím zda to bylo úmyslné, či jen hloupost, ale dát všechnu reklamu Nově? To je jako zavést jedinou politickou stranu. Osvědčila se ta komunistická.

R 23.6.2007 19:56

Prostor pro televizi se čím dále více zužuje.

Autor má pravdu v tom, že televize má mnohem více konkurence než dříve. Kdejaký film teď můžu koupit za 45 korun jako přílohu časopisu a nemusím sledovat nesmyslné reklamy v televizi.  Kdo má štěstí, má dostatečně rychlé připojení k internetu a tam má vyběr všeho možného.  A většina ostatních má satelit. Prostor pro televizi se čím dále více zužuje.

kurbet 23.6.2007 15:49

úroveň vkusu

Hovory o tom jakou má uměleckou úroveň televizní vysílání je přímo uměrná- jaký je televizní divák.Mysleli jsme si jakýže to jsme kabrňáci v náročnosti a ejhle sledovanost poťouchlých seriálů,mexických,venezuelských a ještě dalších telenovel láme divácké rekordy.Tak co chceme,máme takovou televizi,jakou si právem zasloužíme.Pokud nebude sledovanost idiotských programů,kterými nás televizní stanice krmí,pak rychle poznají manažérští TV matadoři že je zle a musí něco s tím dělat.Takže vážený televizní diváku záleží teď na TOBĚ.

Kopřiva 23.6.2007 15:03

S televizi jsem skončil

Byl jsem velká naivka,když jsem si myslel,že po zdražení poplatku za televizi,bude program lepší.Dnes už si to nemyslím.Jaký je rozdíl mezi ČT-1 a Novou?Navrhují proto ČT-1 privatizovat a všechny peníze dát do TV2 a ostatních programů.(24,sport).Tyto programy by nevýsilaly reklamu.Jinak doporučují poslech radia.Specializují se na ČRo-6 aje mi fain.Vltava je také vynikající.

nepolitik 23.6.2007 13:53

Poklesem sledovanosti TV nejsem překvapen

stačí nahlédnout do kteréhokoliv časopisu, který přináší týdenní přehled televizních programů. Takové množství repríz už hodně dlouho nebylo. ;-D

DVD 23.6.2007 10:07

Příšerná "kvalita" TV vysílání

Nečumím na bednu, protože zprávy si pustím na netu a když chci vidět film, jdu do kina nebo ho mám na DVD. Na ty kostičky, co předvádí třeba digitální distribuční síť Primy a říká tomu "obraz", se nedá dívat. Až bude digitální multiplex, bude ještě hůř. Jenže pánové od televize to nepochopí, protože si myslí, že na telenovely ta kvalita stačí. Měli by si ale uvědomit, že lidi, kteří mají peníze a mohou je utrácet u firem, které v TV inzerují, na telenovely čumět nebudou.

nitram 23.6.2007 10:05

Placená Tv

by byla nejlepší - alespoň by se poznalo kolik lidí na to kouká a TV (včetně tá veřejnoprávní) by se více snažily. Zdarma by měly být jen zprávy, publicistika... . Filmy a seriály by se měly platit - ovšem zpopletněné by měly být tak, aby si mohli zaplatit všichni - tedy pokud by chtěli, ale jen program od programu.

EW 23.6.2007 19:50

Re: Placená Tv

Tak Pay-TV uz davno existuje, at s placenim jednotlive nebo s placenim za mesic, ale moc se nevzila. Kolik lidi si plati HBO? Nanejvys jako soucast nabidky kabelove TV. V Nemecku maji tusim Premieru, ale taky zadny velky uspech. A za sebe mohu rict, ze s nejakym vopruzem a extra placenim za filmy a serialy by mi mohli polibit...ruku.

zet 24.6.2007 10:52

Re: Re: Placená Tv

Nebude to skôr tým, čo je dnes k dispozícii? Lukasove Hviezdne vojny, Schwarzeneggerove akčáky ap. takmer úplne zlikvidovali inteligentnejšiu zábavu (nemyslím nezávislých a "ťažko" umeleckých, určených veľmi úzkej cieľovej skupine). Nieto sa veľmi na čo dívať, do kina som tiež prestal chodiť, lebo nekonečné odvary priblblých komiksov a n-té pokračovania jedného úspešného filmu tiež nemusím. Čo má tá káblovka ponúknuť? Mojim rodičom ešte naťahujem staré české filmy z Primy na DVD, pretože vďaka určitej skleróze, podmienenej vekom, si ich radi pozrú opäť, sú bez hysterických kliatieb, hulvátstva, surovostí a mliaskavého sexu (ozaj, všimli ste si, že keď sa v dnešnom filme bozkávajú, znie to ako keď sa ježko kŕmi švábmi?). Tých je však obmedzené množstvo a nové sú väčšinou len presladené odvary Rosamundy Pilcherovej a iných diabetikov. Chýba im aj to čaro zašlých čias. Naozaj je to zúfalá situácia a ja som sa opäť vrátil k investíciám do kníh. Úbohé naše decká!

dada 23.6.2007 7:54

Nejsou diváci? Janečkovi je to fuk! Ten má od diváků, i když se nedívají, své jisté! Za našeho mládí televize nebyla, a jak jsme se bavili!

Kubeš 23.6.2007 9:47

Re: Nejsou diváci? Janečkovi je to fuk! Ten má od diváků, i když se nedívají, své jisté! Za našeho mládí televize nebyla, a jak jsme se bavili!

R^

Magor Milda, Dr.Sc. 23.6.2007 7:54

Přechod od hlásné truby partaje ke svobodné televizi

se dosud nekonal. Lze docela dobře vysledovat, že některé partaje stále ještě vidí v masmédiích svůj majetek.

Náročnější programy naráží na velmi omezené množství diváků, národ s 10 milióny má už s dvěma slušnými pořady svoji kapacitu plně využitou. Nelze srovnávat třeba s televizí německou, která obsluhuje téměř desetinásobný počet diváků. Proto lze v němčině sledovat dobře 20 stanic na satelitu, pokud nepočítáme ryze komerční vysílače. České vysílání na satelitu je v zásadě pouze klipový vysílač Óčko a trochu nudný přenos řečí z parlamentu.

František 23.6.2007 7:38

žel...

Žel, tak trochu jako v politice. Jedni nechtějí a druzí nemohou.