24.5.2022 | Svátek má Jana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
bohuš 10.8.2007 2:13

Re: Re: Re: Re: Čunek a spousta dalších není trestní kauza ale tristní

Ty časy, co kde jaký vrátný a nebo domovnice věděl všechno, jsou dávno pryč, jestli jste si nevšiml.

Roman 10.8.2007 2:21

Re: Re: Re: Re: Re: Čunek a spousta dalších není trestní kauza ale tristní

Nevšiml jsem si, že by tady někdo zasvěceně psal o případu. Zná to jen pár lidí v tomto státě.  Vše ostatní jsou jen obecné komentáře. Psát tedy o vševědoucích vrátných a uklizečkách není zrovna na místě

bohuš 10.8.2007 2:42

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čunek a spousta dalších není trestní kauza ale tristní

Já vidím spíš tu "zasvěcenost" a to urputné bránění svého jedině správného ideologického přístupu.

Roman 10.8.2007 2:52

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čunek a spousta dalších není trestní kauza ale tristní

Netrpím naštěstí  žádnou potřebou vysvětlovat si svět kolem sebe ideologií. Ideologické blbnutí mě stačilo za komančů. Do případu Čunek není zasvěcen nikdo z nás. Pokud tedy není za  zasvěcenost považováno to, že některé věci v jeho případě  vyvolávají pochybnosti.

Petr Q. 23.8.2007 21:14

Re: Re: Re: Re: Čunek a spousta dalších není trestní kauza ale tristní

Vždyť také nemusíš/nemůžeš vědět všechno - Romane. Nevědomost nemůže sloužit jako relevantní argument. A jaké že to státní zastupitelství Obsta hájí?

bohuš 10.8.2007 2:39

Čunkiáda už má první vlaštovku. :-)

To, že advokát bývalého policisty Tomáše Čermáka Jaroslav Janeček požádal nejvyšší žalobkyni Renatu Veseckou, aby i v Čermákově případu vyměnila státního zástupce není po vzoru který uvádíte, jen si toho někdo všiml a dal to do souvislosti i když nesmyslně. Ty žádosti u mediálně aspoň trochu známých kauz nejsou tak vzácné. Obvykle se jim nevyhovuje.

Pišta 10.8.2007 5:57

Re: Čunek a spousta dalších není trestní kauza ale tristní

Čunek byl předhozen davu? A kterému? Jediný dav ,který se sešel kvůli Čunkovi byli Romové, kterým se nelíbily jeho vtipné bonmoty o opálených! Za to si vzpomínám na jiný dav , který hulákal před Strakovkou a na Václaváku ,něco o koloťukovi. Nevzpomínám si , že by koloťuk byl vyšetřován. Pan autor patrně dělí politiky na ty správné, a na padouchy, kteří dostali co zasluhovali. A kdo je ten správný a kdo padouch na to má univerzální recept.Padouši jsou všichni, kdo mají jiný názor než pan autor.Jen tak dál soudruhu. Lépe se mýlit se stranou, než mít pravdu protí té jedné jediné, rodné matce, klenotnici vší moudrosti a geniality.

čtenář 10.8.2007 7:14

Re: Re: Čunek a spousta dalších není trestní kauza ale tristní

K čemu tolik vášní po ránu ???????????????

swan 10.8.2007 13:36

Re: Re: Čunek a spousta dalších není trestní kauza ale tristní

podle vás zřejmě široká veřejnost , která teď vše "komentuje a hodnotí" není masa, tedy dav. No dobře. Interesantní názor :-D Hned víte, koho označit za soudruha a kdo jak koho na co dělí. Evidentně je to pro vás životně důležité, abyste měl alespoň nějaké argumenty.

Roman 10.8.2007 1:25

Politická objednávka

Pokud Čunkův případ někdo zpolitizoval tak to znamená, že část justice a policie pracuje pod politickým tlakem a případně i na objednávku. Kde je tedy zodpovědnost ministra spravedlnosti, nebo ministra vnitra?

omaha 10.8.2007 0:54

"S čím se možná spokojí vyšetřovatel, nemůže a nesmí se spokojit veřejnost."

A což teprve domovní důvěrnice, že?

JH 10.8.2007 0:46

Jsou to zajímavé statistiky

Na začátku toho všeho vyznívaly ankety pro Čunka s velkou převahou pozitivně, po více než půl roce činnosti médií je to přibližně 1:1 a vsadím se, že po dalším pokračování by ankety vyzněly naprosto obráceně než na začátku. A přitom fakta nepřibyla, zůstává tvrzení proti tvrzení ...

hrad 10.8.2007 8:42

Re: Jsou to zajímavé statistiky

I "anketa" na Horákovou vyznívala v její neprospěch. Ti bojovníci o zachování "čistoty"  ve prospěch Čunka, opírající se o veřejné mínění, které tleská jeho romskému extempore, jsou podobně nemyslící típky. To netuší, že když nebudou romové, tak na jejich místo nastoupí mnozí z nich? Uvedu jiný příklad: Když Kocáb se svým vzdorným čelem a snahou se zasloužit o vlast a vyháněl ruské okupanty, tleskal mu celý národ. Národ netušil, že po tomto hrdinském činu je tu bude mít znovu, už ne za ploty posádek, ale jako vlastníky luktrativních lokalit třeba v Karlových Varech. Podivné vyhnání okupantů. Jestli si vzpomínám, tak bývalá předchůdkyně nejvyšší státní zástupkyně Vesecké utrousila něco o Palermu na okresních a krajských zastupitelstvech. Pokřik, který se zvedl byl jedním z důvodů jejího odejití. Prozrazení státního tajemství jen tak neprojde. Kdo má v tomto státě nejvíce okresů ve své moci(statistická ročenka)? Můžete třikrát. Socani to nejsou!!!! Asi řeknete, naštěstí. Já také. Ale bohužel nevím o žádném jiném štěstí. Jestliže vás pořád fascinuje modrá barva, podobáte se důvěřivému  hovadu, které uklidní třeba i sekera řezníka, když je věnčena listím.

JH 10.8.2007 10:20

Vžený pane hrad IP: 80.78.146.xxx

Srovnávat situaci v letech 50tých a dnes naprosto nejde. Asi o tom naprosto nic nevíte. Pak je od vás drzost se k tomu vyjadřovat. Ale pakliže jste to zažil jako já na vlastní kůži, tak nemáte dost intelektuálních schopností mezi těmito dvěma situacemi rozlišovat. S tím Kocábem jsete to také přehnal, jeho podíl byl hodně medializován a tomu, že naši lidé prodávají nemovitosti nečechům chcete v globalizovaném světě zabránit jak? Co jste proti tomu udělal? Podobáte se totálnímu agresivnímu a vulgárnímu hovadu, protože si bez důkazů myslíte (nejste novinář nebo politik? :-)  že mne fascinuje modrá barva. Ano, fascinuje, ale v moři, ODS jsem nevolil.

nejsou (solidni) lidi 10.8.2007 0:40

Krikavova na NSZ

Pro pravni prostredi ma predevsim vyznam, ze se da statnimu zastupitelstvi verit. Po cunkiade to zcela jiste neplati, ono to spis us neplatilo pred tim - Kajinek, Roztocil, Souckova. Ted se da tak akorat verit soudkyni Krikavove z Prahy 2, ale ta to z te Prahy 2 nezachrani. Kdyby Paroubek nemel vlci mlhu, tak po Benesove udelal vrchni statni zastupkyni Krikavovou

Hariet 10.8.2007 0:36

Divím se...

Vážený pane, na to, že jste důchodce (z Dobrušky), zdá se, že moc moudrosti  jste nepobral. Každý slušný a čestný člověk, který by byl nespravedlivě obviněn z nějakého nečestného činu, neřku - li z korupce, by se určitě postaral, aby byl co nejdřív očištěn.  (U soudu). Vy byste si tu "špínu" na sobě nechal? Já ne. A proto se předsedovi KDU ČSL a vicepremierovi Čunkovi divím - a vzbuzuje  ve mně podezření...:-/

Jenda 10.8.2007 0:49

Re: Divím se...

A vy si myslite, ze kdyby narceni z korupce odmit az soud, tak ze by novinarstvo, PlnouParouBack, vUhl a bratrstvo pravdy a lasky hlasalo neco jineho nez ted? Jenom by nevnucovali servilitu ke koalici statnimu zastupcovi ale soudcovi. Ocisteni od spiny je nemozne, na to ji haze moc lidi moc usilovne.

Jarda 10.8.2007 0:58

Re: Re: Divím se...

A vy si myslíte, že je teď "očištěn" ?

A nezatahujte sem zase ty jednoduchá řešení. Těch už za mého dlouhého života bylo dost. Každý normální člověk by právě chtěl na to očištění mít papír od nezávislého soudu a ne od nějakého úředníka.

čtenář 10.8.2007 7:17

Re: Re: Re: Divím se...

Asi jste špatně pochopil. NELZE očistit nikoho nikdy v této kotlině. Čechistán je jaksi v rozkladu. :-)

RZ 10.8.2007 0:58

Re: Divím se...

V normálním právním prostředí bych s Vámi i souhlasil,ale u soudu, který má za sebou kauzu Hučín...

Mišák 10.8.2007 1:01

Re: Divím se...

Zato vaše moudrost je nekonečná. Jít k soudu znamená BÝT OBVINĚN. Jinak vás nikdo soudit nebude. Každý slušný a čestný člověk je rád, když se něčemu podobnému podrobit nemusí. Být obviněn je už dost zlé, soudy mohou trvat hodně dlouho, druhá strana se může opakovaně odvolávat atd. I když soudy po létech dopadnou dobře ve prospěch obviněného, už nikdo mu nevrátí ani pracovní kariéru, ani ztracený čas. Nechte se vy obvinit a uvidíte, zač je toho loket, pak přestanete tvrdit takové blbosti. A "vaše podezření" si strčte za klobouk, jenom papouškujete bláboly.

Ladik53 10.8.2007 10:33

Re: Re: Divím se...

Jít k soudu, znamená být obžalován, obviněn byl!

Jarda 10.8.2007 0:26

Kdo utrpěl víc?

Vážený, kdyby takhle měly končit všechny kauzy, nač potom draze platit "nezávislé" soudce? Státní zástupce je prakticky přímo podřízen "závislé" vládě, či snad ne?

Co tedy více utrpělo? V každém případě právní povědomí v tomhle našem státě. Neboť každému "obžalovanému" či "podezřelému" se musí dostat spravedlivého soudu, že?!

bohuš 10.8.2007 1:36

Vážený, blábolíte nesmysly.

Pokud mluvíte o právním povědomí, tak jen blábolíte, protože vy žádné právní povědomí nemáte. Vy máte tak akorát právní bezvědomí, neboť podobnou nehoráznost nelze napsat za vědomého stavu. Cituji: Každému obžalovanému" či "podezřelému" se musí dostat spravedlivého soudu. Kdybyste náhodou nevěděl jakou blbost jste stvořil, tak vás upozorňuji, že podezřelý není obviněný!

Pišta 10.8.2007 6:12

Re: Vážený, blábolíte nesmysly.

Jenže, aby se z vyšetřovaného, nebo podezřelého, mohl stát obviněný , zavisí jen a jen na libovůli státního zástupce ,dříve označovaného jako prokurátor. No a ten je podřízený paní Vesecké a tak dále. A ta má post jistý, jen když tancuje podle pískání vlády, jejíž je pan Čunek čirou shodou náhod místopředsedou. Je to prosté milý Watsone.

Stachanov 10.8.2007 0:17

Jeho zkušenosti se světem i Evropou jsou nulové

Komu není z Bruselu dáno, ten neuspěje ;-D