2.12.2020 | Svátek má Blanka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ladislav N. 1.5.2008 3:10

Mám rád pitomce prahnoucí po funkci ve státním orgánu a penězích za ni...

kteří nemají dostatek soudnosti, aby přesně uvedli na který rozsudek jakého soudu se odvolávají a jaké je přesné znění toho rozsudku. Ať už je to Železného "tajtrdlík" Štěpánek, Foltán, nebo další "postižení" odvolaní, nikdy neuvádějí žádná přesnější fakta a odkazy na kopie dokumentů či jejich přesné znění. Je vidět, že jejich argumentační schopnosti a publikační zvyklosti nejsou dostatečné na to, aby zastávali jakoukoli rozhodovací funkci ve státním orgánu, za peníze daňových poplatníků.

Že se nestydíte, mizerové! Vaše odvolání z RRTV schválené parlamentem bylo správné, ať už se formálně jednalo o odvolání jednotlivých členů nebo rady celé, resp. došlo k nějakému administrativnímu pochybení, vy v RRTV prostě nemáte co dělat!! Že vám nějaká partaj (zde ODS) přihraje zase nějaký ten státní "cecík", jako dostal Štěpánek od ministra Langera (místo člena rady ČTÚ), je ostudou této partaje, která si podobnými kšefty zhoršuje volitelnost pro mnoho slušných občanů. Seberte si své prachy a zmizte!!

honzak 1.5.2008 7:02

Re: Mám rád pitomce prahnoucí po funkci ve státním orgánu a penězích za ni...

mě trápí otázka, k čemu že ta rada DOOPRAVDY je? Aby dbala na rozdělení reklamního času pro jednotlivé strany v poměru jejich mandátů? Nebo je zřízena proto, aby tiše a vytrvale škodila? Nebo je třeba uklidit některé stranické křiklouny na místo, kde můžou za slušné prachy ječet a nikomu tím neublíží?

Simona R. 1.5.2008 18:26

Re: Mám rád pitomce prahnoucí po funkci ve státním orgánu a penězích za ni...

Pane Ladislave N., je vidět, že Vy jste velmi informován a jste bdělý člověk také v noci, což já nemohu, abych ráno nezaspala do práce. My neinformovaní lidé jako Vy nemáme ty informace a tak nám zveřejněte to přesné znění toho rozsudku a přesné znění kopií těch dokumentů.   

Simona R. 2.5.2008 21:31

Re: Mám rád pitomce prahnoucí po funkci ve státním orgánu a penězích za ni...

Tak nám ten pan Ladislav N. ty informace nezveřejnil a to je škoda, protože ti ostatní čtenáři už mu nebudou věřit. Ani takovému chytrému a informovanému člověku už potom nikdo neuvěří.