22.9.2021 | Svátek má Darina


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Kazo 15.9.2021 10:28

S komentárom plne súhlasím, ale tento najnovší Viking song je teda bieda.

Mix otrasný (dajte to preboha radšej profíkovi!), elektroakustická gitara priamo do mixu je veľké no-no, anglická výslovnosť trhá uši (iné použité jazyky neviem posúdiť, ale asi to tam bude podobne), nástroje nedržia dobre tempo, a celkovo to všetko namiesto impozantne (čo bol zrejme zámer) pôsosobí infantilne a komicky.

To minulé Viking Blues sa mi naopak veľmi ľúbilo- bolo aspoň úprimne insitné a malo svoje čaro.

M. Mařák 15.9.2021 12:23

Dík za dobře mířené rady, ale já se jen tak bavím doma v kuchyni, nic jiného v tom nehledejte. Na to, aby se to dalo poslouchat z telefonu a tak, to bohatě stačí, řekl bych. Nevidím nějaký smysl v tom, abych platil nějakého profíka, není proč.

Jo, mimochodem, to není elektroakustická kytara, ale kopie telekastry. Přes pedalboard to jede do lampového předzesilovače a pak přímo do zvukové karty a do PC. Teď jsem zrovna začal používat simulátory zesáků a beden, dobrá věc, zlepšilo mně to zvuk distortion kytary.

M. Mařák 15.9.2021 17:14

Je to čínská kopie Fendry z padesátých let z jasanového dřeva, kvůli tomu jasanu (Yggdrasil) jsem si ji koupil. Nechal jsem si jen dřevo a vše ostatní jsem vyhodil a nahradil, předělal, snímače Fender Vintage, celá ektronika od Fender, no a všechny mechanické věci od Gotoh, verze nikl. Teď je z ní špičkový nástroj.

https://vzor60.rajce.idnes.cz/Yggdrasil_kytara/