26.9.2021 | Svátek má Andrea


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Ptáček 15.9.2021 9:23

Bezpečnostním a zdravotním opatřením říkáte diktatura? Omezení rychlosti, semafory na cestách, zákaz alkoholu pro řidiče je také diktatura? Co potom diktatura komunistická, nacistická, Francova, Salazarova nebo řecká, ať zůstaneme doma v Evropě. Zaplaťpánbůh za roušky, repirátory, testování a hlavně rychlý vývoj účinné vakcíny a její aplikace na nás-nešťastnících, kteří nekonzumovali wuchanské netopýry.

R. Langer 15.9.2021 9:52

Nepleťte zase dopravní předpisy dohromady s chřipkou. Je to trapné a nesmyslné. :-P

J. Ptáček 15.9.2021 10:41

Jistěže budu plést jakékoli omezení zaručující obecně vyšší míru bezpečnosti. Proti Covidu, proti haváriím, vcelu jedno proti čemu. Omezení si jsou podobná nejenom z důvodu snížení počtu zbytečných obětí. Třeba v tom, že někteří podprůměrní hlupáci bude dělat vše, nač mají normálně právo, bez ohledu na zoufalé důsledky své zpupnosti. A ještě se veřejně chlubí (SPD, Trikolora a mnoho dalších). Z hlediska nevinných obětí je spíš trapný váš příspěvek.

R. Langer 15.9.2021 11:41

Vaše zdraví nemá s nějakými omezeními NIC SPOLEČNÉHO, to je pouze VÁŠ PROBLÉM.

Pokud chcete nějaká omezení, omezte se třeba na poustevny, ale mě do těch vašich fantasmagorií laskavě netahejtem já jsem normální zdravý a inteligentní člověk! A ano, bude dělat vše, nač mám normálně právo, protože nevidím JEDINÝ DŮVOD, proč bych to dělat neměl. :-P

Jestli vy s tím máte nějaký problém, je to zase jenom VAŠE věc. A nevinné oběti padají na VAŠE hlavy, vy prolhaní Svědci kovidovi. Hnus! ;-€

J. Ptáček 15.9.2021 12:17

Bez komentáře. Vysvědčení jste si vystavil sám. Taky dobře.

Š. Hašek 15.9.2021 14:11

Jelikož semelete chování na křižovatce s počtem nemocných virem, tak Vaše vysvědčení nebude zřejmě žádná sláva.

Ti blbci už sledují počty "aktivních" po kusech. To, že v srpnu podivně zemřelo 11 občanů je jasný signál, že školáci nesmějí spolu zpívat!!!

Jděte do háje, Ptáčku. Zítra se zabalte do igelitu a kolem sebe stříkejte sprej na komáry. I v tramvaji.

R. Langer 15.9.2021 19:11

Jistě, prolhaný Svědku kovidův. :-P