27.5.2022 | Svátek má Valdemar


KORONAVIRUS: Flegrovy temné věštby

2.11.2020

Chřipkoví aktivisté mají patrně za cíl zlikvidovat globální světovou ekonomiku a bohužel se zdá, že jsou zatím mnohem úspěšnější než celá zelená rakovina lidstva vedená Grétou Jurodivou. Letadla nelétají, podniky bankrotují, hospody a restaurace jsou zavřené a ekonomika na Západě se zvolna hroutí. To, co si zelený Bursík se Stropnickým či Al Gorem kdysi dokázali představit jen v těch nejdivočejších snech a co létající a na plachetnici plovoucí Gréta nedávno statečně vyžadovala po světových politicích, se patrně i díky geniální profesionalitě čínských genetických inženýrů a virologů stalo realitou dnešního dne. Zatímco v Asii již chřipku takřka nemají a ekonomika jede na plné obrátky, Západ se zabrzdil a nebere to konce.

Chřipkoví alarmisté dosáhli svého a diktatura národních států opět sevřela občany matičky národů EU dobrotivé svými brutálními chapadly útisku a otroctví. Jistě, vypadá to velmi přehnaně a jedná se o jistý stupeň nadsázky. Ale ne tak úplně. Tzv. konstituční diktatura, jejíž trvání je časově omezené, již pod jiným názvem existovala v dobách starého Říma, byla několikrát použita i v USA od Lincolna až po Roosevelta a Obamu (pozastavení až zrušení ústavního principu Habeas Corpus) a například v Německu během Výmarské republiky (článek 48-2 Výmarské ústavy).

Chřipková diktatura národního státu podzimní české verze je o něco otevřenější, než byla její jarní fáze, nejsou zatím zavřené hranice. I její francouzská podoba je oproti jarní fázi lehce uvolněnější, významná část ekonomiky funguje a školáci chodí do škol. Orwellovo „1984“ se ve své prozatímní soft verzi realizuje tak, že v týdnu občan může s potvrzením od zaměstnavatele opustit domácí vězení a pracovat, načež se z práce vrátí domů a zůstane v izolaci. Víkend stráví v domácím vězení, které má dovoleno jednou denně na hodinu opustit s vyplněnou bumážkou v okruhu jednoho kilometru kolem místa pobytu. Podobná omezení občanských svobod se objevují i v ostatních státech Evropské unie. Hypermarkety jsou přes počáteční paniku, která byla přece jen o mnoho slabší než na jaře, plné zboží a zásobování funguje normálně.

Stalin v hrobě určitě puká závistí.

Podle obchodníka se strachem Jaroslava Flegra a těch jeho podle mne apokalyptických grafů chřipkového alarmisty, kterými vyvolává paniku a straší již tak vylekané občany ČR, bude od prvního listopadu v ČR 250 zesnulých na covid denně a poroste to den po dni až na 1000 denně od 1. listopadu.

„Protažením přímky zjistíme, že už 1. listopadu, tedy za 9 dnů, zemře za den asi 250 lidí, kolem 20. listopadu to bude 1000 a před koncem listopadu 2000 lidí. Že za měsíc zemře za den tisíc lidí, je prakticky jisté – ti už jsou dnes nakažení…

Zdá se, že profesor Flegr se ve svých grafech a výpočtech poněkud spletl, neboť jak můžete posoudit v denním tisku, podle posledních údajů se situace tak hrozivě nevyvíjí.

Počet úmrtí lidí nakažených koronavirem v sobotu stoupl o 104, což byl nejnižší denní nárůst množství zemřelých za posledních 11 dní. V pátek bylo ale množství úmrtí podle aktualizovaných údajů ministerstva rekordní. Původně úřad uváděl, že v pátek přibylo 121 mrtvých, ale nyní ministerstvo údaj o pátečním počtu zemřelých změnilo na 176, což je nejvyšší denní nárůst za celou dobu epidemie. Za říjen zemřelo dohromady přes 2 500 lidí s covidem-19, což představuje většinu z celkového počtu 3 251 mrtvých od začátku epidemie.“

Tedy, abych to zjednodušil, v pátek zemřelo sto sedmdesát šest občanů ČR a v sobotu sto čtyři, přičemž příčina úmrtí je nejasná, není uvedena s přesností, na webu ministerstva zdravotnictví se pouze uvádí v počet zesnulých v souvislosti s covidem. Do toho všeho ještě přišly výsledky plošného testování na Slovensku a dozvěděli jsme se, že katastrofální jedno procento obyvatelstva je nemocné. Ano, pokud k těmto číslům přistoupíme bez emocí a pokusíme se objektivně posoudit tuto děsivou apokalypsu, je zcela a bez jakékoliv diskuze skutečně nutné všechno zastavit a všechny zavřít doma.

Nezdá se vám, že si z nás všech někdo již nějakou dobu dělá obrovskou legraci a že se někde v matrixu stala chyba? Mně to tak tedy opravdu připadá.

**********************************

Pokud máte rádi špinavý sound z konce sedmdesátek a začátku osmdesátek, osloví vás možná tato švédská kapela Viagra Boys, která do současného kabátu oblékla takový jakýsi mix Stoogies, Talking Heads, Chadimových Extempore a dalších podobných kapel z té doby velkého hudebního kvasu punku novovlnného.

Převzato z blogu autora s jeho souhlasemČeských písniček pro děti je málo! Pusťte jim tuhle o rybičkách
Českých písniček pro děti je málo! Pusťte jim tuhle o rybičkách

Také jste radši, když si děti oblíbí hezkou českou písničku místo nějaké v angličtině? Pak se vám rozhodně bude líbit tahle rybičková písnička od...