4.12.2021 | Svátek má Barbora


KONVOJ: Táhněte, vrazi z vólstrýtu...

23.3.2015

... ať žije tavárišč Putin!

Neuvěřitelné divadlo se odehrává na politické, ale hlavně občansko-aktivistické scéně v souvislosti s průjezdem jednotek US Army přes naši republiku. Přiznávám, že také nejsem nijak odvázaný ze současné politiky americké administrativy presidenta Baracka Husseina Obamy, který se pokouší v tradiční zemi svobody zavést multikulturní kolektivistický socialismus, ale že se po sametu, byť bolševicky zparodovaném, ještě někdy dočkám v naší vlasti boje s americkým imperialismem, vrahy z Wall Streetu a rétoriky podobné bitvě se zlým americkým broukem, mě opravdu nenapadlo ani v nejšílenějším snu.

Je to s podivem o to více, že Obama je svými činy tak blízko komunistickému myšlení jako žádný jeho předchůdce. To by se přeci mělo místním komunistům líbit. Takový sluníčkový dobrotrus, co přijímá jejich fantasmagorické vize sociálního státu se v Bílém domě ještě nikdy nevyskytoval. Presidentem USA je jen díky tomu, že má volební právo, a dnes již téměř jistou většinu, méně přizpůsobivá skupina příjemců různých sociálních a pozitivně diskriminačních programů, což šikovně využili při volbách jeho donátoři a PR manageři a zradili tak dlouho budované základy svobody a morálky, na kterých americká společnost zbohatla, ale to přeci máme u nás doma v EU jako přes kopírák. Tak proč tolik povyku pro jednu kolonu NATO přes naše území?

Já lidem ve Spojených státech věřím. Tedy té tradiční části populace, která dokázala vybudovat z ničeho prosperující a bohatou svobodnou společnost. Té části populace, která vyznává historické morální hodnoty v původní Ústavě USA Té části populace, která se dnes seskupuje třeba kolem hnutí Tea Party a snad dokáže vrátit americkou společnost na cestu z dob „pionýrského kapitalismu“, který nebyl ve svých možnostech pozitivního vývoje a občanských svobod nikdy překonán. A spolu s tím, že přijde i konec levicového marketingového produktu zvaného Obama. Proto vojáky NATO u nás naopak vítám a myslím, že pokud jsme členy tohoto uskupení, které mimochodem není jen o nás a USA, ani by mi nevadila americká základna na naší půdě. Vždyť je to snad náš spojenec vyznávající stejné hodnoty euroatlantické civilizace jako my, nebo ne?

Mám takový pocit, že to není v podání místních strachovačů o další kolonizaci naší vlasti ani tak o současné politice USA jako spíše o komunistické setrvačnosti jejich myšlení a podvědomém strachu o jejich socialistické výdobytky ve společnosti, kterými se živí při mlácení prázdné slámy v médiích či v různých erárních funkcích. Jejich idolem je tak komunistický agent z KGB, který vede zemi našeho socialistického „velkého osvoboditele“.

Vůbec jim při tom nevadí, že SSSR nás nikdy neosvobodil v pravém smyslu tohoto slova, ale jen nás nechal jím vychovanými kolaboranty přejít z fašistické totality do bolševické totality sovětského typu. Slaboučký Beneš, masový vrah Gottwald a další Stalinovy loutky stvořili po válce jeden velký koncentrační tábor, kde po národním výplachu mozků pokračuje mnoho jejich ideologických následníků ve stejné propagandě dodnes. A opět se zdá, že poměrně úspěšně.

Máme tu nyní petice za vystoupení z NATO, šikuje se „domobrana“ proti průjezdu kolony amerických vojenských vozidel, neboť prý je to téměř okupace, president Zeman bude oslavovat s Putinem a Kim Čong-unem téměř samostatně „balšoju pabědu“. Jsme snad opět v roce 1988? Ne, to si jenom stále nedokážeme přiznat, že jsme nikdy socialistickou cestu a komunistické ideje neopustili.

A tak tu máme médii hlavního proudu hojně podporované teze o tom jak hrdina Vladimír Vladimirovič vlastně neválčí na Ukrajině o Krym, ale posílá tam humanitární konvoje, zatímco zlí Američané si pomocí agentů CIA vytvořili Islámský stát, aby na něj mohli sypat bomby v zájmu vojenské lobby. Tak je vlastně správné, že ten Zeman to s Kimem vidí stejně a v Moskvě to spolu oslaví.

Stejně jako chtějí slavit naši Gottwaldovi pohrobci všech barev politického spektra. Ti by se ovšem měli hlavně zamyslet nad tím, co dobrého k nám kdy v historii přišlo ze SSSR, potažmo z Ruska, a co k nám naopak přišlo z USA Pokud se na to podíváme bez rudých klapek na očích, myslím, že je jasné, kam by se naše misky vah měly vychýlit. Určitě ne k hysterickému křiku o vystoupení z NATO či k lehání si pod pásy amerických obrněných vozidel při průjezdu naší vlastí, abychom soudruhu Putinovi ukázali, že jsme pořád jeho „oddanými“ vazaly a že věříme, že naše bolševická víra bude jednou znovu oficiálně spasena.

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz

Převzato z Kriz.blog.idnes.cz se svolením autoraAkční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.