25.9.2022 | Svátek má Zlata


Diskuse k článku

JUSTICE: Ústavní soud opět rozhodoval o platech soudců

Ti soudci, kteří se nechtěli smířit s konstatováním, že je stát v minulých letech připravil nesprávným postupem při výpočtu jejich mzdy možná i o desítky tisíc korun, se budou muset svého práva domáhat u mezinárodních soudů. Na ně se musí obrátit po verdiktu soudu Ústavního.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Harabaska 11.8.2016 9:27

Jako už tolikrát: V.K. měl pravdu.

Soudcokracie. Soudci. Oni jediní spravedliví a nepostižitelní. Stačí sledovat kolik soudců se dopustilo podvodů, přijímalo úplatky, spolčili se s kriminálníky ..... Prý jedinci. Ale jaké je to procento z celkového počtu soudců? A za to mají nárok na vysoké platy. Prý kvůli tomu, aby byli neúplatní! Chacha! Ti, kteří na jejich vysoké platy vydělávají a jsou jimi třeba nespravedlivě nebo nesprávně odsouzeni, ti na vysoké platy nárok nemají. A hlavně neumějí si najít ty správné cestičky k soudům, které jejich nárokům dají za pravdu. Na rozdíl od těch soudců. Proto vítejme aspoň současný rozsudek ÚS.

P. Lenc 11.8.2016 10:04

Re: Jako už tolikrát: V.K. měl pravdu.

Právě jste se pane Harabasko dopusti "zločinu".Napsat, že V.K. měl pravdu, to je pro některé obvzlášť "inteligentní" občany jako rudý hadr na býka.Jinak máte naprosto pravdu.