1.6.2023 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

JUSTICE: Bohové ve věžích

Vždycky, když jsem jako ryzí civilista účasten přípravy procesních strategií v obchodním či pracovním právu, seznamuji se s obsahem nových rozhodnutí a vývoje judikatury. Čtu tak řadu rozhodnutí a právních závěrů, kdy člověk marně hledá jakékoliv argumenty, proč takové rozhodnutí a závěr...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Schwarz 14.1.2017 8:12

Tak si říkám

jak se tu vlastně právo učí a jaké jsou požadavky na budoucí právníky že produkuje tento typ bohorovnosti. V jiných oborech se to totiž neděje, ale spoň zdaleka ne v podobné míře.

J. Štrobl 14.1.2017 9:15

Re: Tak si říkám

No, zeptejte se v Plzni, tam to mají v jedné patrontaši - jak říká KHB.

O. Zuckerová 14.1.2017 11:13

Re: Tak si říkám

Dnešní Novinky: Podpálení synagogy ve Wuppertalu - přiměřená kritika izraelské politiky. Soud potvrdil tento rozsudek z ÚNORA 2015 (!!!) na činem, který se stal v červenci 2014 (!!!). Z toho je patrno, že úroveň práva v té slavné Evropě (a hlavně v samou korektností pos... Německu) může být ještě daleko katastrofálnější než v jakkoli špatném prostředí u nás.

J. Schwarz 14.1.2017 11:46

Re: Tak si říkám

To je nejspíš pravda. Ti dnešní, "otevření, láskyplní, zelení a vstřícní" němci jsou větším neštěstím pro Evropu než druhdy nacisti. Jestli je to dědictvím protestantismu / švédové jsou ještě větší úchylové přesto že si nemusejí sypat popel na hlavy za rozpoutání války a koncentráky / pak by byl Luther učinil lépe, kdyby na dveře kostela přibil sebe namísto svých tezí.

P. Vaňura 14.1.2017 14:42

Tak si říkám, proč vlastně nádávají Hitlerovi za

"Křišťálovou noc." Vždyť to byla pouze "přiměřená kritika" za vraždu německého diplomata...

Navíc se to omílá v televizi každý týden, na rozdíl od této události, kterou zde čtu poprvé!