Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

Foto

Po tolika letech úspěšného mlžení a lhaní by nás němělo nic překvapit

Foto

Tak tenhle článek jsem otevřel proto, že mne zaujalo jméno autora. Jistého pana Tomáše Procházku znám osobně. Je to pán kolem padesátky, velice šikovný nejen manuálně, ale také dokáže udělat ledacos užitečného pro ostatní. Ostatně Vysočina Aréna by nefungovala bez něho tak jak v závodechsvětového formátu funguje. No bohužel šlo o jiného Tomáše Procházku, novináře, kterého znám od poslechu rozhlasových stanic od Šestky po Plus. Hodnotím jeho snahu napsat zajímavý, poutavý a poučný článek v právě nastupující "okurkové sezóně", ale účel jsem pochopil až s poslední větou. Snažil se nám naznačit, že i obyčejný člověk dovede používat výrazy běžné u politiků a rozumí jim. A pan Soukup není sám, i my víme, co tyhle pronesené věty znamenají: co největším počtem slov říct něco co neznamená vůbec nic a dá se obrátit vždy do požadovaného významu. Ale i tak za článek děkuji.

JJ

J31u42r18a 77J81u59r31a58x

11. 7. 2024 17:09

Snažil se nám naznačit, že i obyčejný člověk dovede používat výrazy běžné u politiků a rozumí jim ... Vy vtipkujete, není-liž pravda?

FN

Jemně naznačeno. Politik ví, že novinář je prodejný šmejd. Novinář ví, že politik je zkorumpovaný blbec. A oba předstírají rozhovor, po jehož přečtení si čtenář uvědomí, že politik i novinář jsou prodejní šmejdové zkorumpovaní blbci.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz