Pondělí 14. července 2025, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

IDEOLOGIE: Mylné představy o komunistickém režimu

Komunistický režim je uváděn běžně jako nepřijatelný, ale jeho metody už nikoliv. Mnoho metod praktikovaných dnešními ekologickými a liberálními ideology připomíná, že jsme je už prožili.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

Výborný rozbor !

/správnéje užívat pojem *komunistický režim*, protože nešlo o komunismus (ten je dnes bližší v Israeli (komuny); státní kapitalismus bez kapitálu.

0 0
možnosti
RL

Samozřejmě že šlo jednoznačně o komunismus, CHYBNĚ a LŽIVĚ označovaný jako "socialismus", stejně jako v nacistickém Německu šlo jednoznačně o nacismus. Komoušské matení pojmů v tomto opět dodnes slaví úspěch. ;-€

Nicméně rozdíly jednotlivých skupin té levičácké pakáže jsou v podstatě nepodstatné, vždy to končí u totalitní diktatury a násilného odstraňování nepohodlných "nepřátel lidu". Všechno je to ale pořád jen jedna a ta samá levičácká pakáž!

0 0
možnosti
PB

P83e47t22r 18B95u31r44d94a

15. 7. 2022 9:18

Ať si ten režim nazývají jak chtějí. To, že jak nacisté tak komunisté chtěli a chtějí ovládnout území i lidi, jejich myšlení i skutky, nemohou nic změnit.

Jen nacisté (nacionální socialisté) nejdrive zabrali území a pak předělávali myšlení, komunisté (internacionalní socialisté) prvně myšlení a pak území. Jedni měli "Ein Volk, ein Reich, ein Führer" (dnes "Odin naród, odna straná, odin vožď"), druzí jedinou stranu, jedinou myšlenku a všechny národy jako jeden lid.

A jak vzpomínal můj otec, za 2. světové pubescent: "Za války jsme se báli nepřítele, za komunismu jeden druhého." (pro upřesnění - myslel dobu budovanikomunismu zvanou socialismus)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz