Neděle 25. ledna 2026, svátek má Miloš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

HROZBA: Jsme v ohrožení? A chováme se podle toho?

Slýcháme odevšad, že jsme ve válce. Že nás ohrožuje Čína a Rusko svými mocnými vojenskými arzenály.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

FN

Strašení válkou bere fialová vláda jako příležitost k státem placené volební kampani a tlupu kolem plukovníka Foltýna používá jako beranidlo k vymýcení nevládní názorů. Přitom se tyto názory obvykle shodují s realitou. Ve skutečnosti už zničující válka v Evropě probíhá. Proti evropským občanům ji vedou síly bruselských byrokratů, které oslabují ekonomiku, potlačují svobodu slova, vyvolávají vlny nenávisti a chaosu a podporují invazi islámských nelegálů. Jejich zbraněmi jsou regulace, restrikce, sankce a dotace. Jejich zbraní hromadného ničení je eurorazítko.

17 0
možnosti
PD

P55e49t49r 31D21o60l87á70k

14. 10. 2024 23:42

Ano příteli, pokud chcete odvést pozornost od nějakého nepřítele musíte nabídnout zdánlivě většího nepřítele.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz