Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JJ

J. Jílek

3. 3. 2011 20:15
a t"tohle" mělo dělat zmocněnce pro lidská práva!!!!

"Kontroverzní spis o konečném řešení cikánské otázky jsem četl. Nepropagoval žádné vystěhovávání romských spoluobčanů do Indie. Navrhoval v kontextu s dřívějšími vystěhovaleckými vlnami Romů do zahraničí koordinaci vystěhovalectví nejlépe do některého ze státu Indie. Podpora vystěhovalectví samozřejmě jen pro ty, kdo sami chtějí, se státní podporou na založení nové existence v zahraničí a navíc po oboustranné dohodě s cílovým státem či provincií," uvádí Okamura.

0 0
možnosti
JJ

J. Jílek

3. 3. 2011 20:28
Re: a t"tohle" mělo dělat zmocněnce pro lidská práva!!!!

koordinaci vystěhovalectví nejlépe do některého států realizovali i nacisti ...a jako Japonec bych byl dvakrát opatrný na to, co říkám, pane Okamuro!

0 0
možnosti
KJ

K. Janyška

3. 3. 2011 19:07
jJestliže jsou u nás hájeni komunisté, musejí být hájeni všichnim včetně fašistů !!! Vždyť dva hlavní šéfové zločineckých organizací ze zákona, tedy Jakeš a zejména Štrougal, se tu procházejí, jakoby nic ... ! Dzp.

0 0
možnosti
HL

H. Lukešová

3. 3. 2011 19:11
Re: jJestliže jsou u nás hájeni komunisté, musejí být hájeni všichnim včetně fašistů !!! Vždyť dva hlavní šéfové zločineckých organizací ze zákona, tedy Jakeš a zejména Štrougal, se tu procházejí, jakoby nic ... ! Dzp.

No a to je chyba. Ale nesmíme se divit. V NSR působil socialista Globke (autor Norimberských zákonů) pro Adenauera, Dederóni rovněž využívali služeb nacistů, respektive národních socek... No a pak se nemůžeme divit, že naše touha po potrestání komunistů je tak malá. Tisíce lidí bylo členy KSČ, ale alespoň nejvýše postavené komunisty estebáky, milicionáře, soudce bychom zavřít měli. Ale to by nám na soudě nikdo nezůstal.

0 0
možnosti
HL

H. Lukešová

3. 3. 2011 18:34
Ovšem srovnávat kampaň proti Bátorovi

s hilzneriádou je ostudná. Hilzner byl odsouzen na doživotí (hrozil mu trest smrti) hlavně proto, že byl Žid. Zatímco Bátoru nikdo do vězení nezavírá ani mu nehrozí smrtí.

0 0
možnosti

J. Šejnoha

3. 3. 2011 19:10
Re: Ovšem srovnávat kampaň proti Bátorovi

Ano. Zatím mu byl jen "zaražen popstup" !

Za to, že  nezastává  ten jediný správný názor.

0 0
možnosti
JG

J. Gutvirth

3. 3. 2011 18:31
V lynči rozum nehledejte, cit ale ano

Vážený pane Okamuro: "hesla" té dělnické strany jsou iracionální a pohodlný (to není nic špatného) ve středu usazený občan má tendenci také iracionálně se bránit a z toho tedy pak štvanice event. mediální lynč. Já bych se taky skoro přidal na stranu štvoucích minimálně uštěpačnými otázkami na myslitele Bátoru, který, alespoň v TV působil spíše jako žvanil. A žvanilové mají tuto životní strategii: prožvanit se k pozici - s předstíranými vyhraněnými názory: někomu to přece imponovat musí! Ale za cenu špinění se o obskurní stranu se to nevyplatí, jak je naštěstí vidět. Rozum v tom není ale zdravý cit pro proporce asi ano.

0 0
možnosti
SVŠ

S. Vaněček Šauerová

3. 3. 2011 18:28
"Každý z nás jednou může být Bátora. Hilsner, Pechanec. Odsouzený předem a na doživotí, bez šance na obranu. Bez viny.". Konec citátu.

:-) Pan Tomio Okamura právě spáchal společenské (jistěže i politické) harakiri ... :-)

0 0
možnosti
SN

S. Netzer

3. 3. 2011 18:30
Re: "Každý z nás jednou může být Bátora. Hilsner, Pechanec. Odsouzený předem a na doživotí, bez šance na obranu. Bez viny.". Konec citátu.

Seppuku. :-)))

0 0
možnosti
MV

M. Varadinková

3. 3. 2011 18:18
A z honu na Bátoru je hon i na Okamuru

Prý se Okamura tímto článkem zastává rasistického vraha, ačkoliv v jeho článku nic takového není.  Je to další důkaz, jak fungují dnešní goebbelsové. Štvanice je štvanice, a kdokoliv se její oběti zastane, bude uštván s ní. A hlupáci tomu ještě tleskají.

 http://www.lidovky.cz/okamura-se-zastal-rasistickeho-vraha-konecne-reseni-otazky-cikanske-pry-neni-problem-gol-/ln_domov.asp?c=A110303_163745_ln_domov_spa" target="_blank">http://www.lidovky.cz/okamura-se-zastal-rasistickeho-vraha-konecne-reseni-otazky-cikanske-pry-neni-problem-gol-/ln_domov.asp?c=A110303_163745_ln_domov_spa

0 0
možnosti
SN

S. Netzer

3. 3. 2011 18:29
Re: A z honu na Bátoru je hon i na Okamuru

Asi neumíte opravdu číst, paní Varadínková.

"Tady už nejde o Bátoru, ale o psychopatii davu. Všem kdo volali a volají "psovi psí smrt" připomínám, že každý z nás jednou může být Bátora. Hilsner, Pechanec. Odsouzený předem a na doživotí, bez šance na obranu."

Z článku.

0 0
možnosti
SN

S. Netzer

3. 3. 2011 17:22
Co kdyby

se Váš guru z hradu vyjádřil pohrdlivě o oběti PC Bátorym, paní Varadinková?

Následovala byste stranickou linii se stejnou vášní?

:-)))

0 0
možnosti
MV

M. Varadinková

3. 3. 2011 17:51
Re: Co kdyby

Já nesleduji žádnou stranickou linii, paní Netzerová, a nepotřebuji žádného "guru". To možná Vy nějakého guru potřebujete a soudíte mě podle sebe. Ale já mám svůj vlastní rozum a vadí mi hlupáci, co se nechají tak snadno zmanipulovat mediální propagandou. Když byla štvanice na Čunka, zastávala jsem se stejně "vášnivě" Čunka a budu se zastávat i kohokoliv jiného, s kým budou média nakládat podobně.  Nejde totiž o Čunka, ani o Bátoru, ale o goebbelsovské metody, které se v mediální propagandě používají.

0 0
možnosti

M. Šejna

3. 3. 2011 16:18
Znal jsem L.Bátoru osobně

narozdíl od většiny diskutujících jsem znal L.Bátoru osobně. Byl jsem členem Čs.strany socialistické, jako on. Oba jsme byli konce 80.let členy městského výboru ČSS v Praze. Bátora se mi jevil vždy jako schopný a inteligentní člověk. Zda se změnil za posledních 20 let, to netuším. Ale pokud bych ho měl porovnávat tak, jak jsem ho znal, s tím, co se o něm píše dnes, tak se za těch 20 let musel hodně změnit. A tomu moc nevěřím.

0 0
možnosti
MP

M. Prokop

3. 3. 2011 17:58
Re: Znal jsem L.Bátoru osobně

Tak to znám už tři členy oné strany: Vás, Bátoru a Paroubka.

Pánbůh s námi a zlé pryč, jestli ta partaj měla více členů.

0 0
možnosti
VP

V. Prokeš

3. 3. 2011 13:25
Pane Okamuro, nemáte pravdu !

Pane Okamuro, bohužel, ani já nemohu být na straně  Vašeho názoru na pana Bátoru. Stejně jako Vy, jsem jej až do doby než byl v médiích označen za možného 1. náměstka ministra školství, neznal a tak připouštím, že je to i slušný člověk. Ale v poslední době byl několikrát vyzván k odpovědím, jak v tisku, tak i v televizi, naposledy v Hayde parku na ČT24 a nedokázal odpovídat ani na velmi jednoduché otázky. Buď své nesporné vysoké vzdělání a inteligenci načerpané na čtyřech vysokých školách, jak píšete, skrýval nebo si to jinak nedovedu vysvětlit, neboť redaktorka ani diváci se od něj nic podstatného o jeho myšlenkových pochodech nedozvěděli. Ono absolvování vysokých škol ještě nedává pane Okamuro nikomu patent na rozum. Já ve svém docela dlouhém věku jsem se ve své profesi potkal s mnoha vysokoškoláky, kterým dal trumf mnohý středoškolák jak v odbornosti, tak i v inteligenci.

Rovněž nemohu akceptovat vaše vyjádření, že Národní strana je naprosto stejná jako jiné demokratické strany.  Tak tomu opravdu není a Vy to musíte vědět, že názory na společnost jsou přinejmenším xenofóbní a jejich hlavní heslo "Nic než národ" také o něčem svědčí. Pro mne je proto naprosto překvapivé, že takový chytrý a převzdělaný člověk jako je pan Bátora si právě vybere tuto stranu, kterou by chtěl zastupovat v Parlamentu ČR a zdůrazňování, že kandidoval jak nestraník naprosto neobstojí. jsem přesvědčen, že na tento post na ministerstvu školství pan Bátora nepatří.

0 0
možnosti
MP

M. Prokop

3. 3. 2011 15:07
Re: Pane Okamuro, nemáte pravdu !

Asi ne, ale o to tolik nejde.

0 0
možnosti
JT

j. tejkl

3. 3. 2011 12:22
Ale,ale

pane Okamuro, to jste takový hlupák nebo nevzdělanec, že si troufáte srovnávát sionismus s otevřeně rasistickým, a navíc naprosto absurdním plánem pana Bátory, vystěhovat zdejší Romy do Indie? Pokud tvrdíte, že pan Bátora absolvoval čtyři vysoké školy, budiž, máte asi správné informace. Ovšem skutečnost, že se dokázal při plném vědomí podepsat pod  takovou slabomyslnost, kterou Vy tady  tak uboze obhajujete, o jeho velké inteligenci  příliš nesvědčí, stejně jako jeho dobrovolná kandidatura za populistickou a otevřeně rasistickou stranu. Dále: pan Bátora není žádný Hilsner, tedy pokud jej srovnáváte s Hilsnerovým procesem a Hilsneriádou, a nikoliv s faktem, že Hilsner byl v Polné cosi na způsob obecního blba. Pokud někoho obhajujete, měl by jste se připravit lepší argumenty, než takovéhle ubohé konstrukce a demagogická srovnání.

 

  

  

0 0
možnosti
MV

M. Varadinková

3. 3. 2011 12:48
Re: Ale,ale

 Jaký plán pana Bátory máte na mysli, pane Tejkle? Copak se tak snadno nechápte zmanipulovat ke štvanici? Pokud se tedy svým štěkotem účastníte štvanice, tak byste si měl aspoň připravit lepší argumenty,  než  takovéhle ubohé konstrukce a demagogická srovnání.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz